תשומת מודעה באיזשהו עיתון או כתב-עת סיפרותי

תשומת מודעה באיזשהו עיתון או כתב-עת סיפרותי

מאחר שמחמת-נכותי ועקב-היותי, ייתר על כן, על סף העיוורון, מנוע אני לא רק מהיטלטלויות כלשהן, כגון ממקום-מגוריי שבאר"הב ארצה ישראל או, לחילופין, לכל מקום שהוא, אלא גם מעיון במדריכים שאינם מודפסים באותיות של קידוש-לבנה - וכאלה הלוא אינם בנימצא - ולפחות הכתוב על מירקע המחשב ניתן להעצמת האותיות, על מנת שחשוכי-ראות כמוני מסוגלים יהיו לקרוא זאת בעליל, לכן כה זקוק אני עד-מאד לעזרת מי מכם בהקשר למבוקשי העז למצוא מו"ל מיועד לסיפרי העברי החדש שבכתובים, שיורשה-נא לי להעיד עליו,"עדות נחתום על עיסתו", כי משמעות תולדותית אדירה נודעת לו - זאת אולי, כפי שאדמיין כעת, באמצעות כתב-עת עברי סיפרותי המופיע בישראל ואשר משום-כך משולל אני פה גישה ישירה אליו, כגון מאזנים, או בשבע, או איזה שלא יהיה, גם חשבתי על מקור ראשון, ועוד ועוד, אף אם אינם בדיוק כשלעצמם בעלי אופי סיפרותי, שלו אך ידעתי כיצד להתקשר איתם, וזאת בהכרח, במיקרה זה, מלכתחילה באמצעות הדו"אל - כי-אז הייתי מפרסם שם מודעה - אלא שכל חיפושיי בכיוון זה במדור החיפושים של גוגול עד כה עלו בתוהו ולא הצלחתי כמלוא-הנימה אף להשיג את עצם מען הדו:אל של אף עתון או כתב-עת עברי ישראלי, ספרותי או לא, ולכן לא ייפלא שהנני כעת די-מתוסכל! קבלו-נא את התנצלותי הכנה על ההטרחה בעל-כורחי שמטריח אני אתכם בזה, אך הדבר הזה מציק לי ואץ לי, כי כבר מלאו לי לא-מכבר שמונים-וחמש ועתה מנוי וגמור עמדי שלא להוסיף עוד ולהמתין עד-בוש ולהשהות את הוצאתו לאור של סיפרי האמור, העברי, עד מאה ועשרים - פן ייסתם עליו הגולל בבוא עיתי - הוצאה לאור שממילא תצטרך להתבצע בישראל, שכן בספר עברי, ולא לועזי, מדובר פה - ומי יתן ואזכה כעת, אנא, הלואי, בעצת מי מכם בנידון ובבדל- מידע עובדתי-מעשי, כמבוקש לעיל, מצידכם - ותבוא עליכם הברכה, ותהיה שנה טובה ומבורכת מנת-חלקכם, וממילא אסירות תודתי והוקרתי מובטחת לכם מראש. תוך-כדי-תוחלת זו לדברכם אייחל מירכתי-תבל, מחבר עברי

למעלה