תשלום דרך הנט

אהובה.א

New member
תשלום דרך הנט

לפני חודשיים קיבלתי את הרשיון הזמני שלי ונכתב שם שאני יכולה לשלם אותו דרך הנט. שילמתי את הרשיון כמו שהתבקשתי בתאריך 12.1 והוצאתי קבלה על התשלום. חיכיתי כמו כל אזרחית טובה לרשיון החדש. הפלסטיק הזה. אני בידיעה שתמונתי נמצאת במשרד הרישוי ולכן אני לא זקוקה לכלום. לאחר שחודש עבר והרשיון הקבוע שלי פג תוקפו ב 6.2 החלטתי להתקשר לרישויפון המופיע ברשיון הזמני. שם נאמר לי שאני צודקת והם כבר שולחים לי את ה"פלסטיק". ואני מחכה והרשיון לא מופיע. חיכיתי עוד שבוע והתקשרתי שוב. אז נאמר לי שעליי להצטלם אם ארצה את הרשיון שלי הקבוע וה"קבלה" שהוצאתי מהאינטרנט על תשלום לא תקפה. רתחתי מכעס כי יכולתי לשלם את הרשיון בדואר רגיל והיה לי רשיון זמני לפחות לשישה חודשים. עכשיו אני לא יכולה לנהוג כי אין לי רשיון בתוקף, הקבלה לא תקפה למרות ששילמתי מעל 300 ש"ח ובכדי לנסוע למשרד הרישוי אני צריכה לעבור עבירת תנועה (נהיגה ללא רשיון תקף ביד), דבר הגורר קנסות ומשפטים, תחבורה ציבורית באיזור מגוריי זאת בדיחה גרועה. מה אני עושה? מדוע נותנים לי אפשרות לשלם בנט אולם זה לא תקף? מדוע במשרד הרישוי צריכים את תמונתי אם היא כבר קיימת אצלם?

למעלה