תשלימו

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זוגיות |מברג| מפתח
ל.....
לפני שמדברים על מפתחות, זוגיות יכולה להיות טרגית, איומה, נפלאה.
אני חוויתי את שלושתן.
השיער הלבן שיש לי על הראש זה לא באדיבות חברת "לוריאל". |אליהו|
לכן מבחינתי, זוגיות היא מפתח לחיים עצמם.
החיים הם דינמיים ומורכבים יותר מכל דמיון.

אור גינאל

Well-known member
כול התחלה של זוגיות מבינים / מצפים לזוגיות שרוצים להשאר בה.
מעניין שחיברת מפתח לזוגיות בשאלה שלך, כי יש הרבה אנשים שחושבים שהזוגיות מגבילה במידה מסויימת ויש כאלה שאפילו שחושבים שזוגיות היא בית סוהר לא פחות, ולכן הם כל הזמן מחפשים את המפתח שיפתח להם את הדלת שממנה יצאו מהזוגיות .
וכשהזכרת מפתח הדבר הראשון שקפץ לי לראש היה שהזוגיות היא מפתח שזורקים לים ושוכחים ממנו, זה לא שזורקים את הזוגיות לים . אלא הכוונה שמי שנמצא בזוגיות מצופה ממנו שיזרוק את המפתח שיעזור לו לצאת מהזוגיות, כי אם הוא שומר אותו זה לא ממש זוגיות אלא בית סוהר.

אבי בן 1231

Well-known member
מעניין שחיברת מפתח לזוגיות בשאלה שלך, כי יש הרבה אנשים שחושבים שהזוגיות מגבילה במידה מסויימת ויש כאלה שאפילו שחושבים שזוגיות היא בית סוהר לא פחות, ולכן הם כל הזמן מחפשים את המפתח שיפתח להם את הדלת שממנה יצאו מהזוגיות .
וכשהזכרת מפתח הדבר הראשון שקפץ לי לראש היה שהזוגיות היא מפתח שזורקים לים ושוכחים ממנו, זה לא שזורקים את הזוגיות לים . אלא הכוונה שמי שנמצא בזוגיות מצופה ממנו שיזרוק את המפתח שיעזור לו לצאת מהזוגיות, כי אם הוא שומר אותו זה לא ממש זוגיות אלא בית סוהר.
אמר החכם באדם: "לא טוב היות האדם לבדו"!
אם הזוגיות היא בית סוהר עדיף להשתחרר ממנה כמה שיותר מהר!!!

אור גינאל

Well-known member
אמר החכם באדם: "לא טוב היות האדם לבדו"!
אם הזוגיות היא בית סוהר עדיף להשתחרר ממנה כמה שיותר מהר!!!
וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לֹא טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ אֶעֱשֶׂהּ לּוֹ עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ.-- בראשית ב, יח
לא אמרתי שהזוגיות היא בית סוהר,
רק במידה שיש מי שחושב לצאת ממנה והוא מחפש את המפתח לצאת, קשר כזה זה לא יקרא עבורו זוגיות .

דיברגנט חדש

Well-known member
אף פעם לא חיפשתי מפתח על מנת להשתחרר מילדיי.
האידיאל בשביל ילד הוא 2 הורים וכאשר מפרידים ממנו אותם, זה פוגע בהם.
כמובן, שהפגיעה היא שונה בכל ילד וילד וזה לא שחור ולבן, אלא מצוי על כל גווני האפור.
הסיסמאות והקלישאות שכל אחד מתרץ שזה הדבר הכי טוב בשבילהם, זה תרוץ בשביל להשקיט את המצפון ותו לא.

משתפרת1

Well-known member
האידיאל בשביל ילד הוא 2 הורים וכאשר מפרידים ממנו אותם, זה פוגע בהם.
כמובן, שהפגיעה היא שונה בכל ילד וילד וזה לא שחור ולבן, אלא מצוי על כל גווני האפור.
הסיסמאות והקלישאות שכל אחד מתרץ שזה הדבר הכי טוב בשבילהם, זה תרוץ בשביל להשקיט את המצפון ותו לא.
האידאל עבור ילד הוא 2 הורים שפועלים כצוות. כשההורים מתעמתים בכל נושא כולל חינוך הילדים, כשהאוירה בבית מתוחה, כשמתגלגלים ממשבר למשבר- זה בכלל לא טוב לילדים. במצב הזה עדיף להם שההורים יפרדו.

למעלה