תתחדשו על הפורום

פיית

New member
תתחדשו על הפורום

אני כיקרון אוהבת גם את בריטני וגם את כרסטינה.... ושאלה לפי דעתכם יש יריבות ביון בריטני לכרסטינה? אני חושבת שמממש לא והתקשורת מנסה להראות לנו שיש יריבות ביניהם אבל לפי דעתי אין.... ושוב תתחדשו על הפורום.... ו...(הרבהו..)תמונה לפורום...

דעתי האישית ...

תרא לדעתי כריסטינה באמצת אבל באמת שלא היה לה כלום נגד בריטני אבל אז החלו ההשוואות בניהן ולזמרת כמו כריסטינה זה באמת מעצבן השוואה לאישה (אם בכלל אפשר לקרוא לה זמרת) כמו בריטני....וזה באמת גרם בינהן ליריבות כי כריסטינה למרות שכבר הוכיחה זאת, מנסה כל פעם להראות את הכשרון שלה ולהפסיק את ההשוואות בין השתיים.....

פיית

New member
2 דברים

1. אני בת 2. כל אחת ששרה בכל סוג של מוזיקה היא זמרת ומה שאמרת שהשוואה לאישה (אם בכלל אפשר לקרוא לה זמרת). אני אומרת שהיא כן זמרת, היא וכרסטינה ומה שההבדל ביניהם (שאני אוהבת) שכרסטינה מרימה את הטונים שלה יותר גבוהה מבריטני ובריטני שרה בטונים יותר נמוכים מכרסטינה....

../images/Emo42.gifלדעתי...../images/Emo42.gif

כל ההשוואות בינהן התחילו בגלל כמה סיבות: ששתיהן התחילו את הקריירה שלהן פחות או יותר באותו זמן.. שתיהן עושות מוזיקת פופ, שתיהן צעירות , ושתיהן בלונדיניות (מחומצנות..) אני מסכימה עם פיית שהקול של כריסטינה הרבה יותר גבוה משל בריטני גם לדעתי כריסטינה קצת יותר פרובוקטיבית מבריטני (אל תבינו אותי לא נכון... לא שיש בזה משהו רע). גם בסגנון המוזיקה הן די שונות...

פיית

New member
אנשים חייבים לעשות משהו

שהפורום היה רישמי תתחילו לכתוב קצת דברים פה הפורום מתייבש....

RUST¥²°°³

New member
אף אחד כמעט לא יודע שהוא קיים כי

לא מפרסמים אותו,פירסמו אותו רק בפורום MTV וזהו

DIRRTY

New member
צודק...........!!! כנסו

הפורום צריך להתפתח -לשים כבר מנהל - עמוד ראשי - גלריות - קישורים - מחיקת הודעות לא רלוונטיות וכו אמן אמן שאני יה המנהל של הפורום!!!1

למעלה