תתחדשו!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
תתחדשו!

תתחדשו!
אני שמחה לבשר שאחרי שאני וסביון התקשקשנו עם זה שבועיים - יש סוף סוף לפורום שלנו הודעת מנהלת. כולם מוזמנים ללחוץ על "הודעת מנהלת" למעלה ולקרוא. קריאה נעימה!

debrave

New member
תבורכו

תתחדשו!
אני שמחה לבשר שאחרי שאני וסביון התקשקשנו עם זה שבועיים - יש סוף סוף לפורום שלנו הודעת מנהלת. כולם מוזמנים ללחוץ על "הודעת מנהלת" למעלה ולקרוא. קריאה נעימה!
תבורכו
איזה כיף שיש לנו גם בית וגם הנהלה... תמשיכו ככה ושכולנו נתערבב בפורום הריון אחרי טיפולים במהרה...

ayoosh

New member
התחדשנו ושמחות

תתחדשו!
התחדשנו ושמחות
כל יום מחדש על קיומו של הפורום וההתפתחויות בו...! ולעושות במלאכה (שהשתלטנו להן על החיים...
)- שיר וסביון- שוב, תודה רבה!!!

אכשיו זה רשמי, יש לנו בית ../images/Emo70.gif

תתחדשו!
אכשיו זה רשמי, יש לנו בית

זהו בית חם ותומך, בית לפנות כאשר יש בעיה, בית לפנות לצורך מידע, בית לפנות כאשר ההורמונים משגעים אותנו (אותה ואותי), בית של שמחה על הבשורה של בטא +, אפילו אם זה לא שלנו, מאחר שזה מקור של תקווה ואור בסוף המנהרה.
בית של מזל
זהו בית שנשארים גם לאחר שעוברים את המנהרה החשוכה כדי להוביל את אילו מבפנים לאור.
|זהו בית
אני שמח שנוחכות של כמה תרניגולים תומכים לא נשכח גם בהודעת המנהלת.

שיר5520

New member
אתה ממש משורר ../images/Emo6.gif

אכשיו זה רשמי, יש לנו בית

זהו בית חם ותומך, בית לפנות כאשר יש בעיה, בית לפנות לצורך מידע, בית לפנות כאשר ההורמונים משגעים אותנו (אותה ואותי), בית של שמחה על הבשורה של בטא +, אפילו אם זה לא שלנו, מאחר שזה מקור של תקווה ואור בסוף המנהרה.
בית של מזל
זהו בית שנשארים גם לאחר שעוברים את המנהרה החשוכה כדי להוביל את אילו מבפנים לאור.
|זהו בית
אני שמח שנוחכות של כמה תרניגולים תומכים לא נשכח גם בהודעת המנהלת.
אתה ממש משורר

היינו צריכים לתת לך לכתוב את מכתב הפתיחה

נטאשה

New member
שיר וסביון - תודות

תתחדשו!
שיר וסביון - תודות
ורציתי לשאול משהו בנושא המאבק האם יש אפשרות להשיג תקנון או איזשהו חומר כתוב מקופות החולים ואו משרד הבריאות שמדבר על נושא ההחזרים. האם יש משהו כתוב על ההחזרים המגיעים עד ילד ראשון או שני? אם יש, האם אפשר לפרסם את זה כאן? ואם יש, האם אפשר להבין מזה שמדובר בילד מטיפולים ולא משנה מאיזה ביצית...!!!!???? מקווה שהובנתי. לי, בכל אופן, חסר מידע שכזה והייתי רוצה לדעת איך אפשר להשיג משהו כתוב שאיתו אפשר ללכת הלאה למאבק.

שיר5520

New member
עדיף שתבקשי מיליון דולר ../images/Emo6.gif

שיר וסביון - תודות
ורציתי לשאול משהו בנושא המאבק האם יש אפשרות להשיג תקנון או איזשהו חומר כתוב מקופות החולים ואו משרד הבריאות שמדבר על נושא ההחזרים. האם יש משהו כתוב על ההחזרים המגיעים עד ילד ראשון או שני? אם יש, האם אפשר לפרסם את זה כאן? ואם יש, האם אפשר להבין מזה שמדובר בילד מטיפולים ולא משנה מאיזה ביצית...!!!!???? מקווה שהובנתי. לי, בכל אופן, חסר מידע שכזה והייתי רוצה לדעת איך אפשר להשיג משהו כתוב שאיתו אפשר ללכת הלאה למאבק.
עדיף שתבקשי מיליון דולר

זה יגיע יותר מהר. אפילו בטלפון קשה לקבל תשובות ברורות. השבוע אנחנו נפגשות עם נציגי כל הקופות. אולי נצליח להוציא מהם משהו ודאי.

נטאשה

New member
כן, אה.... ../images/Emo9.gif

עדיף שתבקשי מיליון דולר

זה יגיע יותר מהר. אפילו בטלפון קשה לקבל תשובות ברורות. השבוע אנחנו נפגשות עם נציגי כל הקופות. אולי נצליח להוציא מהם משהו ודאי.
כן, אה....

אבל קצת אחרי הבקשה שלי, פתחת בשירשור עם הרבה מידע מאוד חשוב וחלקו עוזר לי מאוד. אני בדיוק בשלב שבו אני מנסחת מכתב כדי לספר את הסיפור שלנו ולבקש שהקופה תשתתף בטיפול ובהחזר. כשיהיה גמור אולי אפרסם אותו כאן.... נראה.

גם אנחנו פה

תתחדשו!
גם אנחנו פה
נכון שבעיקר אתן כותבות ומשתתפות באופן פעיל, אבל רק שתדעו שגם אנו, בני הזוג, קוראים ושותפים מלאים לתחושות, ללבטים, לשמחות (כן ירבו !) וגם לעצב כשהוא מגיע. בכל מקרה, טוב מאוד שיש לנו פורום עם "אבא ואמא" (או במקרה שלנו "אמא ואמא" - ומי יתן ובאמת נוכל לקרוא להן בקרוב "אמא"). יישר כח לשיר ולסביון על ההשקעה הרבה - גם זו שאנו רואים בפורום וגם מאחורי הקלעים.

שיר5520

New member
איך אפשר לשכוח אתכם?

גם אנחנו פה
נכון שבעיקר אתן כותבות ומשתתפות באופן פעיל, אבל רק שתדעו שגם אנו, בני הזוג, קוראים ושותפים מלאים לתחושות, ללבטים, לשמחות (כן ירבו !) וגם לעצב כשהוא מגיע. בכל מקרה, טוב מאוד שיש לנו פורום עם "אבא ואמא" (או במקרה שלנו "אמא ואמא" - ומי יתן ובאמת נוכל לקרוא להן בקרוב "אמא"). יישר כח לשיר ולסביון על ההשקעה הרבה - גם זו שאנו רואים בפורום וגם מאחורי הקלעים.
איך אפשר לשכוח אתכם?
אני מרגישה בימים אלא שבלי בן זוגי הכול היה כמעט בלתי אפשרי. אתם שותפים מלאים בכל וגם בפורום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה