״שגריר״ או ״דרכים״?

motishak

New member
יש לי ניסיון מחפיר עם דרכים, בזמן שבאמת הייתי צריך אותם לגרירה בכביש מס 1 בלילה קר, פשוט לא הסכימו לאגיע למרות ההסכם לשירות 3 שעות. לא לעשות אצלם, חבל על הכסף ועוגמת הנפש הנלווה לאי רצונם לשרת במצבים שלא נוח להם ובדיוק בזמנים ובמקום שאתה המבוטח צריך כל כך את עזרתם.

חן 1111

Active member
היה לי ניסיון סביר עם דרכים. לפני זה היה לי פמי פרימיום ונדמה לי שגם הם היו בסדר. צריך לזכור שכולם עובדים עם קבלנים, כך שתלוי על איזה קבלן אתה נופל, וכולם לא תמיד גוררים ישר למוסך אלא מאחסנים, וכולם עלולים לגנוב פריטים מהרכב. ומה שהכי מעצבן, צריך להישאר ליד הרכב עד שהם מגיעים. אצלי כל המקרים היו ליד הבית או העבודה, כך שזה לא שינה הרבה.

כוכבית מצויה

Well-known member
לפני מספר שנים היה לי נסיון רע עם דרכים, כשבקשתי בחידוש הביטוח לא לעבוד איתם הסוכנת אמרה לי שהיו עליהם עוד תלונות.
בשנה האחרונה לא נזקקתי לשירות, בשנה לפני כן הזמנתי את שגריר שלוש פעמים, בשלושתם הייתי בעיר, הגיעו בזמן סביר, והשירות היה בסדר.

boriska1

Member
פעמים ספורות בחיים הייתי צריך "שגריר". בפעם האחרונה לפני כ3 שנים, היו בסדר גמור. הגיעו מהר, פתרו את הבעיה

mkr

Member
קחו בחשבון ששגריר בורסאית. זה אומר לפחות דבר אחד: היא מסודרת יותר ועם סטנדרטים .
מעבר לזה, כנראה שלא סתם הם הגדולים ביותר.

למעלה