‎התקנת windows11 ללא הצורך בחשבון מייקרוסופט.

Avis1964

Member
שלום רב,

האם יש דרך להתקין מערכת הפעלה win11 home ללא חשבון מיקרוסופט?

קראתי שאפשר לעקוף את העניין על ידי לחיצה על מקשים Shift + F10 שזאמור לפתוח את ה-command prompt ואז להפעיל פקודה שמנטרלתאת ה-Wi-Fi. אתמול ניסיתי לעשות את זה בהתקנת מערכת הפעלהמובנית למחשב נייד חדש אבל למרבה הצער חלון ה-command prompt לא ניפתח.

האם יכול להיות שבגלל שמדובר על גרסת home פעולה זו לא מתאפשרת?

אני יודע שיש אפשרות לנתק בבית את ה-Wi-Fi לפני התקנה אבל כרטיסהרשת מסוגל לזהות את הרשת של השכנים אז זה לא רלוונטי.

אז מה עושים כדי לעקוף את העניין כדי להתקין win11 עם חשבון מקומיבלבד?

אבקש התייחסות רק ממי שיש לו פתרון שנוסה על ידו.

תודה רבה

GoldenEyes

Well-known member
שלום רב,

האם יש דרך להתקין מערכת הפעלה win11 home ללא חשבון מיקרוסופט?

קראתי שאפשר לעקוף את העניין על ידי לחיצה על מקשים Shift + F10 שזאמור לפתוח את ה-command prompt ואז להפעיל פקודה שמנטרלתאת ה-Wi-Fi. אתמול ניסיתי לעשות את זה בהתקנת מערכת הפעלהמובנית למחשב נייד חדש אבל למרבה הצער חלון ה-command prompt לא ניפתח.

האם יכול להיות שבגלל שמדובר על גרסת home פעולה זו לא מתאפשרת?

אני יודע שיש אפשרות לנתק בבית את ה-Wi-Fi לפני התקנה אבל כרטיסהרשת מסוגל לזהות את הרשת של השכנים אז זה לא רלוונטי.

אז מה עושים כדי לעקוף את העניין כדי להתקין win11 עם חשבון מקומיבלבד?

אבקש התייחסות רק ממי שיש לו פתרון שנוסה על ידו.

תודה רבה
יש איזו סיבה לפרסם את אותה הודעה 8 פעמים ?

Avis1964

Member

בהצלחה
השיטה המוצעת בקישור שצירפת לעניות דעתי לא תועיל מאחר ואם בוחרים כתובת אימייל מזייפת מיקרוסופט שולחים קוד אימות לכתובת המייל. אז מן הסתם לא ניתן להתקדם ולעבור את החלון כיוון שהקוד לא יהיה ידוע.
לא נראה לי שמדובר על דרך/שיטה לעקוף את העניין.

Avis1964

Member
אני שלחתי לך את הקישור מניסיוני. אם לא תנסה לא תדע.
צבי… אני מנסה להבין מה זה כתובת דוא״ל מזויפת.
יש לך דוגמה לכתובת דוא״ל כזו שבהזנה שלה תתקבל הודעה שהאימייל הזה היה בשימוש לעיתים קרובות מאוד ולכן היא נחסמה?
ואם במקרה ארשום כתובת מייל כביכול מזויפת (לא שלי) והיא במקרה כתובת דוא״ל של משתמש תמים אז קרוב לוודאי שלא אקבל הודעה כמו שציינתי למעלה.
אז כדאי שתרשום כאן עם איזה כתובת דוא״ל השתמשת כדי שלא ניפול בסוף וניתקע עם ההתקנה.
תודה רבה!

HelpSupport

Active member
ככתוב בהסבר ומדוגמן בתמונה no@thankyou.com ואח"כ שתדרש לסיסמה - כל סיסמה סתמית כראות עיניך.

לאחר מכן תקבל חלון לבעיה עם סיסמה שגויה ובלחיצה על ההמשך תקבל אפשרות למשתמש מקומי.

Avis1964

Member
ככתוב בהסבר ומדוגמן בתמונה no@thankyou.com ואח"כ שתדרש לסיסמה - כל סיסמה סתמית כראות עיניך.

לאחר מכן תקבל חלון לבעיה עם סיסמה שגויה ובלחיצה על ההמשך תקבל אפשרות למשתמש מקומי.
תודה רבה… אנסה זאת במחשב הבא!

exprexs

Member

ממה שאני מבין, הבעיה של פותח השרשור ש לא הצליח לפתוח את מסוף הפקודות.
אני תוהה לגבי מקרה כזה, אם זה אפשרי תחילה להקליק על האפשרות repair this computer ואז להגיע אל מסוף הפקודות.
ידוע לי שדיסק און קי להתקנה, אמור לתת גם סביבת שחזור.
אני רק משער שמחיצת ההתקנה הנמצאת במחשב נייד, גם היא נותנת כלים דומים ( השערה ).

1700291938823.png

Avis1964

Member
הסבר לריבוי ההודעות…
כל פעם שניסיתי לפרסם הודעה קיבלתי את ההודעה
כמו בתמונה המצורפת לא קיבלתי שום הודעה שההודעה פורסמה בהצלחה. לכן ניסיתי כל כמה דקות!
זה כנראה באג מהיום בפורום.
מתנצל אם זה לא בא טוב לעין למישהו !!!
יום בטוח לכולם.

קבצים מצורפים

• IMG_9345.jpeg
    IMG_9345.jpeg
    KB 160.7 · צפיות: 1
למעלה