❤️שרשור בוקר שבת - היום ה92 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא היתה אלימות פיזית, אם איומים זאת אלימות, אז רמי היה צריך לעוף מזמן על טיל.
אבל שוב.. העונה שומרים על דיירי הסלבס.
ראשית, איומים הם אלימות לכל דבר ועניין וגם פליליים במשפט הישראלי.
שנית, היחידי שקיבל אזהרה היה יהודה ולא בכדי.
וכל התירוצים של: ״ התגרו בו, הביאו אותו לשם, עצבנו אותו״
לא מעניינים אותי, ומצדיקים אלימות לשמה.
כך שזה תקף גם להאשמות כנגד רמי, אתם מצדיקים את התנהגותו של רמי כלפיו.
שלישית, אני שמחה שהפגע רע הועף.

נערך לאחרונה ב:

אורחתלרגע23

Well-known member
איך יהודה הוא היחיד שקיבל אזהרה בזמן שרמי ניבל את הפה בצורה קשה שכללה איומים ואלימות מילולית??
ההפקה סלחנית כלפי רמי שמזמן היה צריך לקבל אזהרה. מה שמוכיח שיש לו פרבילגיות ושמירה מטורפת.

אופה קטנטנה

Well-known member
איך יהודה הוא היחיד שקיבל אזהרה בזמן שרמי ניבל את הפה בצורה קשה שכללה איומים ואלימות מילולית??
ההפקה סלחנית כלפי רמי שמזמן היה צריך לקבל אזהרה. מה שמוכיח שיש לו פרבילגיות ושמירה מטורפת.
אולי כי רמי לא היה זה שדחף את חיימי במהלך ריב, או את אלמוג, או את יוננה.
ואולי כי רמי לא היה זה שאיים לתת סטירה לגל. מי שיורק על האדם הכי קרוב לו
יהיה מסוגל גם לאיים באלימות כלפי אחרים, או לאיים על ההפקה.
סה טו.

נערך לאחרונה ב:

skini02

Well-known member
יש אלימות פיזית ויש אלימות מילולית.
מבחינה משפטית שניהם זהים

Droritt

Well-known member
וכל התירוצים של: ״ התגרו בו, הביאו אותו לשם, עצבנו אותו״
לא מעניינים אותי, ומצדיקים אלימות לשמה.
כך שזה תקף גם להאשמות כנגד רמי.
מצחיק אותי שאנשים משתמשים בזה שרמי אמר שהוא יעשה הכל כדי להעיף אותו... אז אמר.. בפועל רמי נמנע מאינטרקציות איתו, התרחק מיהודה כמו מאש.. יהודה הוא זה שהתעקש לעשות איתו את השמירה במשימה.. יהודה הוא זה שנדחף ובא לריב כשרמי הלך לנחם את ג'וזי אחרי הגמר המדומה.. אבל העיקר להגיד שרמי חיפש אותו.. ויותר מזה- גם אם היה מחפש הוא לא שולט בהתנהגות של יהודה, אם אותי יחפשו ויעצבנו בכח פשוט לא תצא ממני אלימות כי אני לא אלימה.. אם יהודה התנהג באלימות אז זאת אשמתו בלבד, לא משנה מי חיפש אותו

אופה קטנטנה

Well-known member
מצחיק אותי שאנשים משתמשים בזה שרמי אמר שהוא יעשה הכל כדי להעיף אותו... אז אמר.. בפועל רמי נמנע מאינטרקציות איתו, התרחק מיהודה כמו מאש.. יהודה הוא זה שהתעקש לעשות איתו את השמירה במשימה.. יהודה הוא זה שנדחף ובא לריב כשרמי הלך לנחם את ג'וזי אחרי הגמר המדומה.. אבל העיקר להגיד שרמי חיפש אותו.. ויותר מזה- גם אם היה מחפש הוא לא שולט בהתנהגות של יהודה, אם אותי יחפשו ויעצבנו בכח פשוט לא תצא ממני אלימות כי אני לא אלימה.. אם יהודה התנהג באלימות אז זאת אשמתו בלבד, לא משנה מי חיפש אותו
יהודה שם לו למטרה: או שתאהב אותי גם אם בכפיה או שתזכה לאלימות.
מזכיר לי את ההתנהגות כלפי אימו.

Droritt

Well-known member
לא היתה אלימות פיזית, אם איומים זאת אלימות, אז רמי היה צריך לעוף מזמן על טיל.
אבל שוב.. העונה שומרים על דיירי הסלבס.
לדעתי צריך לחכות ולראות מה היה... איזה אינטרס היה להפקה להוציא את יהודה? כל הפרקים סבבו סביבו.. כנראה שמה שקרה היה מספיק חמור ולכן הוציאו אותו.. אבל נחכה לראות

סטיריקון9

Well-known member
רמי מההתחלה היה עם כוונות אסטרטגיות...
והיה נגד להחזיר ליהודה את קול ההצבעה...
רמי ידע ללקק לדיירים ולקבץ אותם סביבו
ומאוד חשש על עלמתו סיביניק שלא יעמידו אותה..
גם במטבח...הוא עושה זאת למען עצמו...זה שורף
לו זמן ריטליני...
וגם רמי מאוד לא אהב שהדיירים מתקרבים ליהודה..
זה שרף לו ת'נשמה..
וכן מי שעקב וראה יש לרמי פה מסריח ומאוד אלים..
וכך גם עשה לסוביניק כדיברה עם דניאל...או
שיהודה היה ...מדבר איתה או
נושא אותה למקלחת

לדעתי צריך לחכות ולראות מה היה... איזה אינטרס היה להפקה להוציא את יהודה? כל הפרקים סבבו סביבו.. כנראה שמה שקרה היה מספיק חמור ולכן הוציאו אותו.. אבל נחכה לראות
בלי שום קשר יהודה קיבל הרבה הנחות, וגם בלי לראות את ההשתלשלות האחרונה, ההתנהלות שלו עד לתקרית הייתה בלתי נסבלת הוא יצר אי נוחות קשה בשפת הגוף במחיאת הכפיים כשהתעצבן ובדרמה המתגברת שיצר הלך ובא בלי שניתן היה להשחיל מילה. הטייפ והסיגנון מוכרים זה כזה שלא בוחל בדבר. לא צריכה את התקרית האחרונה כדי להבין שהגדיש את הסאה, ועשה מעשה בל יעבור. השעון שלו החל לתקתק מזמן

סטיריקון9

Well-known member
הנסיון המיותר הזה לעשות הקבלה בין רמי ליהודה לגמרי לא במקום. רמי עשה הרבה שם, חרוץ ותורם עם פתיל קצר ופה מלוכלך אבל חסר כוונות איסטרטגיות ומניפולטביות. יהודה רק התווכח איך לא לעשות והיה עסוק כל הזמן באיסטרטגיה: מעקב, צוטטות, הטפלות, ואלימות. זה היה המוטו כשפקח את עיניו לא הפסיק לעסוק בביקורת, בלהנמיך אנשים בלדבר עליהם בלי סוף כשחשב שלוקחים ממנו פוקוס ואיך הוא מחזיר אותו. הסיגנון הזה של לעשות שטיפת מוח לאורך היום על השנוא עליך ליצור מועדון חברים שהמניע אותו הוא תיסכול ולעשות דווקא, מועדון שגם ג'וזי היה חבר בו. בהפרדה הזאת
כשיהודה הועף לג'וזי אין פרטנרים ולכן הוא מתון יותר ונעים יותר.

נערך לאחרונה ב:

בוףףברכה

Well-known member
הנסיון המיותר הזה לעשות הקבלה בין רמי ליהודה לגמרי לא במקום. רמי עשה הרבה שם, חרוץ ותורם עם פתיל קצר ופה מלוכלך אבל חסר כוונות איסטרטגיות ומניפולטביות. יהודה רק התווכח איך לא לעשות והיה עסוק כל הזמן באיסטרטגיה: מעקב, צוטטות, הטפלות, ואלימות. זה היה המוטו כשפקח את עיניו לא הפסיק לעסוק בביקורת, בלהנמיך אנשים בלדבר עליהם בלי סוף כשחשב שלוקחים ממנו פוקוס ואיך הוא מחזיר אותו. הסיגנון הזה של לעשות שטיפת מוח לאורך היום על השנוא עליך ליצור מועדון חברים שהמניע אותו הוא תיסכול ולעשות דווקא, מועדון שגם ג'וזי היה חבר בו. בהפרדה הזאת
כשיהודה הועף לג'וזי אין פאטנרים ולכן הוא מתון יותר ונעים יותר.
רמי מההתחלה היה עם כוונות אסטרטגיות...
והיה נגד להחזיר ליהודה את קול ההצבעה...
רמי ידע ללקק לדיירים ולקבץ אותם סביבו
ומאוד חשש על עלמתו סיביניק שלא יעמידו אותה..
גם במטבח...הוא עושה זאת למען עצמו...זה שורף
לו זמן ריטליני...
וגם רמי מאוד לא אהב שהדיירים מתקרבים ליהודה..
זה שרף לו ת'נשמה..
וכן מי שעקב וראה יש לרמי פה מסריח ומאוד אלים..
וכך גם עשה לסוביניק כדיברה עם דניאל...או
שיהודה היה ...מדבר איתה או
נושא אותה למקלחת

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כשיהודה הועף לג'וזי אין פאטנרים ולכן הוא מתון יותר ונעים יותר.
אי אפשר להשוואת בין יהודה לגוזי הם לא דומים בכלום אחד לשני

מצב
הנושא נעול.
למעלה