❤️שרשור בוקר שבת - היום ה92 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
רמי ויהודה אמרו אחד על השני שהם רוצים לגרום אחד לשני לסולק מהבית, בפועל רק יהודה בלבד ניסה לעשות את זה בכל הריבים עם רמי הוא התחיל איתו וניסה לגרור אותו לאלימות בסוף זה חזר אליו...

GalK22

Well-known member
רמי ויהודה אמרו אחד על השני שהם רוצים לגרום אחד לשני לסולק מהבית, בפועל רק יהודה בלבד ניסה לעשות את זה בכל הריבים עם רמי הוא התחיל איתו וניסה לגרור אותו לאלימות בסוף זה חזר אליו...
נכון ובגלל זה הוא סולק ובצדק.
אבל אם הדיון על רמי מול יהודה, אז גם לרמי היו התבטאויות אלימות, אפילו הרבה יותר מליהודה (עד לפני התקרית שתשודר היום שאנחנו לא יודעים בדיוק מה יהיה שם)
אני לא מצפה מהם לסלק אותו, אבל כן שיקבל את אותם ריקושטים שיהודה מקבל פה.
אם קבעו פה שיהודה אדם אלים עפ"י מה שראינו עד כה, אז בהחלט גם רמי

נערך לאחרונה ב:

dorya

Well-known member
נכון ובגלל זה הוא סולק ובצדק.
אבל לרמי גם היו התבטאויות אלימות, אפילו הרבה יותר מליהודה (עד לפני התקרית שתשודר היום שאנחנו לא יודעים בדיוק מה יהיה שם)
אני לא מצפה מהם לסלק אותו, אבל כן שיקבל את אותם ריקושטים שיהודה מקבל פה.
אם קבעו פה שיהודה אדם אלים עפ"י מה שראינו עד כה, אז בהחלט גם רמי
רמי מקבל ריקושטים יותר חמורים בדעת הקהל הרבה יותר מיהודה..

מיק83

Well-known member
אבא ואמא הולכים לשנת צהרים...

הילדים רשאים להפריע

lotaria

Well-known member
אורן מעצבן.. ילד קטן...לדעתי יש לו רגשי נחיתות.. זה די מעצבן.

lamalolama4

Well-known member
לסיכום סאגת הטרול יהודה: יהודה נפל לבור שכרה לרמי- לוחם הטרולים.
הוא לא חסר לי על המסך. חזרתי לצפות בלייב. לפני שסולק שקלתי להפסיק לצפות גם במשדרים כי הפרקים היו עמוסים ב"זוגיות" מעוררת הבחילה של יהודה ואלמוג.
כיף לראות את כולם כשהנגע הרע לא נמצא בקרבם. רמי הוא היחידי שלא היה מוכן לאכול את הבולשיט של יהודה. הוא שילם על כך מחיר כבד עקב נפלאות העריכה המגמתית שאיתרגה את יהודה ולא נתנה לצופים לדעת עד כמה חמורה ורעה התנהגותו ועד כמה נחישותו של רמי לא להאכיל את הטרול ולא לאפשר גישה ליהודה לקרבתו מוצדקת. ברוך השם שיהודה הלך רחוק מדי בעקבות ההבנה שההפקה מאתרגת אותו כמשל איקרוס שעף גבוה מדי לשמיים והשמש המיסה את השעווה שהחזיקה את כנפיו.

הוא לא חסר לי על המסך. חזרתי לצפות בלייב. לפני שסולק שקלתי להפסיק לצפות גם במשדרים כי הפרקים היו עמוסים ב"זוגיות" מעוררת הבחילה של יהודה ואלמוג.
כיף לראות את כולם כשהנגע הרע לא נמצא בקרבם. רמי הוא היחידי שלא היה מוכן לאכול את הבולשיט של יהודה. הוא שילם על כך מחיר כבד עקב נפלאות העריכה המגמתית שאיתרגה את יהודה ולא נתנה לצופים לדעת עד כמה חמורה ורעה התנהגותו ועד כמה נחישותו של רמי לא להאכיל את הטרול ולא לאפשר גישה ליהודה לקרבתו מוצדקת. ברוך השם שיהודה הלך רחוק מדי בעקבות ההבנה שההפקה מאתרגת אותו כמשל איקרוס שעף גבוה מדי לשמיים והשמש המיסה את השעווה שהחזיקה את כנפיו.
כל מילה.

נמרה דרקונית

Well-known member
לא רק הוא ראה את יהודה האמיתי אלא גם ליאור, שניהם מאוד חכמים ובעלי ניסיון . אי אפשר למרוח אותם הם עברו כל כך הרבה בחיים וניתקלו מן הסתם בטיפוסים אלימים וחלקלקים ומניפולטיביים כמו יהודה.גם אני כמוך מתענגת על הצפייה הרגועה והכייפית .זה ממש מרגיש שהטובים ניצחו שוב:)

lamalolama4

Well-known member
לא רק הוא ראה את יהודה האמיתי אלא גם ליאור, שניהם מאוד חכמים ובעלי ניסיון . אי אפשר למרוח אותם הם עברו כל כך הרבה בחיים וניתקלו מן הסתם בטיפוסים אלימים וחלקלקים ומניפולטיביים כמו יהודה.גם אני כמוך מתענגת על הצפייה הרגועה והכייפית .זה ממש מרגיש שהטובים ניצחו שוב:)
ליאור ראה, אבל בחר להבליג ולסלוח הרבה. הוא התחיל לפתוח את הפה רק אחרי שגל נכנסה לביקור בבית והסבירה לו שאת רוב פשעי יהודה הקהל לא זוכה לראות עקב עריכה מגמתית. גל חיזקה אצלו את התחושה שהרע הולך לנצח שלא בצדק ושעליו להתחיל לפעול נגדו. עד לרגע זה רמי היה לגמרי לבד במערכה. יש לציין שגם גל לא אכלה את הבולשיט של יהודה ונראה שההפקה החליטה לוותר עליה בשל כך ובצירוף הסיבה שהיתה מסומנת לנצחון שלא לשביעות רצונם על חשבון הפייבוריט שלהם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה