❤️שרשור בוקר שבת - היום ה92 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
התחיל ב13:20, סילפו את השיחה כאן..
לא סולפה השיחה. לא מספיק לו שאמרה לו כשחזרה אחרי שבועיים בחוץ שהיא רותה כבר להקעם טת הקן המשפחתי ומקווה שזה יהיה איתו? מה יותר מזה?

מכורה וחבל

Well-known member
זה קשור למה שאמר לאלמוג. טוען שאולי גל לא שם במאה אחוז.... איך אתה טוען את זה אחרי כל מה שאמרה לך????
את יודעת שאני לא מאוהבות תום
ואני תמיד תמיד תמיד חושדת בו
חייבת לציין, השיחה היתה בסדר גמור
שיקפה את הפחדים שלו, שאגב הם אמיתיים

נירמול היחסים עם קארין הוא מתבקש אסטרטגית
כי יהיה מצב שיצטרכו להעמיד להדחה והוא לא רוצה
שקארין תאמר את השם שלו - בגלל הנתק שביניהם
כי היא בסדר עם כולם ורק הוא לא מדבר איתה.

לא נראה לי שהוא יאפשר לעצמו שיחות נפש איתה
אבל בהחלט שבירת הקרח.

בכל מצב, את תגובתה של גל נראה בצורת
הורדת הטבעת אם משהו לא ימצא חן בעיניה.

בכל מצב האינסטגרם של הזוג גועש ורועש
הבנות מאוד מאוכזבות ממנו.

meital38

Well-known member
למה להמציא.. מה שיש לו עם גל זה קשור לשניהם.. קארין בקושי יוזמת איתו מילה או שתיים, רואים שהיא נזהרת.. אם היא נושמת מתנפלים עליה. הוא זה שמדבר איתה ועכשיו הזמין אותה לסיגריה וזה הכי בסדר הם רק 9 אנשים ואין ברירה אלא לדבר כדי להעביר את הזמן.
היא דווקא זו שמשכבה לידו עם בגד ים וליטפה את עצמה כשהוא לידה )מביך אותי אפילו לכתוב את זה(

dorya

Well-known member
תום חושב שגל לא במאה אחוז נמצאת בקשר שלהם? אחרי שהיא אמרה לו שהיא רוצה להקים איתו משפחה? אחרי שהיא לדבריו באה לצעוק אתמול עם אחיו? אחרי שפגשה את אמא שלו? מה שעושים יומיים של פלרטוט וחיזור גורלי מקארין.....הוא לא יודע מה לעשות בכדי לסיים את הקשר איתה בחוץ אז ככה זה מתחיל. פתאום לא צריך את הבושם שלה, לא את המעטפה עם השם ולא את הכובע. ככה זה שאריני שוכבת לידו ומלטפת את עצמה
הוא לא טען את זה, הוא אמר שהוא רוצה לשמוע את זה ממנה כי היא בחוץ והבחוץ זו חוויה אחרת מהבית..

meital38

Well-known member
הוא לא טען את זה, הוא אמר שהוא רוצה לשמוע את זה ממנה כי היא בחוץ והבחוץ זה חוויה אחרת מהבית..
אבל חזרה הביתה ואמרה לו מפורשות שהיא רוצה להקים את הקן המשפחתי והלוואי וזה יהיה איתו. מה יותר מזה? והיא חזרה אחרי שבועיים שהיתה בחוץ. פתאום באה לו המחשבה הזאת...

dorya

Well-known member
אבל חזרה הביתה ואמרה לו מפורשות שהיא רוצה להקים את הקן המשפחתי והלוואי וזה יהיה איתו. מה יותר מזה? והיא חזרה אחרי שבועיים שהיתה בחוץ. פתאום באה לו המחשבה הזאת..
יש לו פחדים ותהיות והוא רוצה לדבר איתה בחוץ ביניהם בלי מצלמות ובלי לחשוש שזה ישודר, מה הבעיה בזה?! הוא לגמרי שם מתוך הבית, כשיצאו דברים יכולים להשתנות החיים של בית האח לא תואמים לחיים בחוץ..

אופה קטנטנה

Well-known member
מה זהבה חשבה שהאח זה קייטנה מיליון מסרים מבחוץ סיגריות כמה שבא לה בקושי ניקתה ובישלה חוץ מלשיר את אותם 5 שירים ולבכות מה היא הביאה לתוכנית
לא יקרה כלום אם היא תעשה משהו לטובת המשימה
לזכותה ייאמר שעצבניים הרבה יותר בהפסקת עישון בגלל שמירת שבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה