❤️שרשור בוקר שבת - היום ה92 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אתם לא צריכים להסביר לי שזו משימה אני יודעת.....אבל האח הגדול פשוט נדפק... נראה לכם שזו משימה מצחיקה?ממש ההיפך...לא תרבותית.. לא נותנת דוגמה לילדי קטנים...נגמרו לו כל מאגרי המשימות המצחיקות?הנורמליות? תת רמה...לראות את רובם משתפים פעולה זה הטמטום.. אין להם ביצים לקום ולפסול משימה.. פחדנים..
קדימה רמי... תתנקם בהם בגדול.. אולי זה ילמד אותם לקח.
אהבתי שליאור ודניאל לא השתתפו בטמטום הזה.
לא זאת המשימה ואם היה הפוך רמי היה עושה אותו דבר בדיוק
ודניאל וליאור פשוט מפחדים מרמי ומתייפיפיים על גב של אחרים
ורמי נתן להם בבוקר לשתות שייקים מגעילים זה לא מטומטם

אופה קטנטנה

Well-known member
אתם לא צריכים להסביר לי שזו משימה אני יודעת.....אבל האח הגדול פשוט נדפק... נראה לכם שזו משימה מצחיקה?ממש ההיפך...לא תרבותית.. לא נותנת דוגמה לילדי קטנים...נגמרו לו כל מאגרי המשימות המצחיקות?הנורמליות? תת רמה...לראות את רובם משתפים פעולה זה הטמטום.. אין להם ביצים לקום ולפסול משימה.. פחדנים..
הם השתתפו, דניאל וליאור העירו את זהבה בשתיים בלילה לשם בדיחה על מסוק עם לדים.
ונקרעו מצחוק. כמו גם גם תום משתף פעולה ואורן, וכל חבריו של רמי.

נטה אונה

Well-known member
רמי? אלוף בדיחות הפלוצים?
הכי השתתף אתם
אתמול צחצח לאורן שיניים עם קרם פנים
ממש סוגה עילית

Goneril 4444

Well-known member
ילדים קטנים לא צופים באח הגדול ואם הם צופים ההורים שלהם צריכים להיות מוטרדים מזה יותר מאשר היותם נודניקים מעצבנים ורעשנים
אני גונריל והילדים שלי רעשנים ונודניקים אבל אני מתה עליהם

willing

Well-known member
ילדים קטנים לא צופים באח הגדול ואם הם צופים ההורים שלהם צריכים להיות מוטרדים מזה יותר מאשר היותם נודניקים מעצבנים ורעשנים
אני גונריל והילדים שלי רעשנים ונודניקים אבל אני מתה עליהם
תתביישי לך:love:

lotaria

Well-known member
גם השייקים זה טמטום... כי אין להם אומץ לפסול משימה מטומטמת

מיק83

Well-known member
סך הכל נראה שרמי נהנה, במיוחד מהשירים בצרפתית 🤣🤣🤣

מצב
הנושא נעול.
למעלה