🆕מרץ 2021 על המסך הקטן📺

LeAnnDylan

Well-known member
אין שום דבר חדש שמושך אותי.
אמשיך לראות את 9-1-1 ואת SVU
ואתן צ'אנס לגלובוס הזהב, כי הם נחמדים מספיק כדי לשדר את זה בלייב בשני החופים אז אצלנו זה ב-17:00 בערב ולא מתנגש לי עם אמריקן איידול. לא אכפת לי מהמועמדים או הזוכים אבל אני אוהבת את טינה ואיימי|לב|

snirf

Active member
כוח
עונה שישית ואחרונה
01/03 | HOT VOD | HOT HBO

"כוח" ("Power"), דרמת הפשע של רשת הכבלים "סטארז", נוצרה על ידי המועמדת ל"אמי" קורטני קמפ אגבו ("האישה הטובה"), המועמד ל"אמי" דיוויד קנולר ("אהבה גדולה"), מארק קנטון ("300: עליית האימפריה") ורנדל אמט ("סוף המשמרת"), אך השם המסקרן ביותר שמזוהה עמה הוא ללא ספק קרטיס ג'קסון, הראפר הידוע בכינויו "50 סנט". ג'קסון לא רק מככב ומפיק את הסדרה המצליחה – שמבוססת במידה רבה על סיפור חייו המרתק והמסעיר – אלא גם מבצע את שיר הנושא שלה, "Big Rich Town".
עלילת "כוח" סובבת סביב ג'יימס "גוסט" סיינט פטריק (עומארי הרדוויק, "צוות לעניין", "קיק אס"), בעליו של מועדון לילה ניו יורקי פופולארי ושחקן מפתח באחת מרשתות הסמים הגדולות בעיר, שנקרע בין חייו הכפולים. בעונת הסיום, "גוסט" שוב מחפש נקמה לאחר שנבגד על-ידי שותפו לשעבר. "גוסט" מחליט לשים את עולם הפשע מאחוריו ולחיות חיי חוק, אבל האם יספיק לעשות זאת לפני שהבולשת תתפוס אותו על פשעי עבר?

סוף סוף! הוט ממש התעללו בסדרה הזאת...אני עצרתי אי-שם בעונה 3 לפני כ-3 שנים.
הם הביאו את עונה 4 בהפרש של שנה וחצי-שנתיים, עונה 5 לפני שנה ועכשיו עונה 6...הקלטתי הכל וחיכיתי שכל העונות יעלו מאשר לעצור כל פעם
לכן יש לי 3 עונות להמשיך. מעניין אם הוט/גורם אחר יביאו גם את סדרת הבת...

@טוני החתול כמו שסמכת עליי עם "ממלכת החיות" סמוך עליי גם כאן...POWER זאת סדרת פשע אנדרייטד כאן בארץ, לעומת ההצלחה שלה בארה"ב...(בדומה לממלכת החיות)
סדרת פשע ממש טובה! כמובן שיש אותה באתר המפורסם (עכשיו יעלו גם את עונה 6...מהוט, כי זה המקור היחידי עם תרגום שניתן להשיג)

snirf

Active member
טוב המון דברים טובים החודש!:cool:
קודם כל - SKY ROJO בנטפליקס שממש ציפיתי לה, מי הרג את שרה והתאמה מושלמת (שנראית מסקרנת ע"פ התקציר)
בהוט- כוח6 (אבל קודם עונות 4-5), אלה שהורגים, אנחנו מי שאנחנו, נאפס, בשר ודם, האחיזה הסינגפורית,
יס- מים שקטים.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@טוני החתול כמו שסמכת עליי עם "ממלכת החיות" סמוך עליי גם כאן...POWER זאת סדרת פשע אנדרייטד כאן בארץ, לעומת ההצלחה שלה בארה"ב...(בדומה לממלכת החיות)
סדרת פשע ממש טובה! כמובן שיש אותה באתר המפורסם (עכשיו יעלו גם את עונה 6...מהוט, כי זה המקור היחידי עם תרגום שניתן להשיג)
אולי אני אגיע גם אל זה מתישהו.
לא תיכננתי בכלל, אבל זה נכון שההמלצה הקודמת שלך הייתה טובה.

LeR@nch

Well-known member
אני אצפה בגלובוס הזהב, המתים המהלכים, אנחנו מי שאנחנו, בוגרת-כזה, הפלאש, מים שקטים, בשר ודם, צרות טובות, משפחת קרדשיאן, הצלחתי! צרה כפולה, מוקד 911, מוקד 911: טקסס.

אולי אתן צ׳אנס ל-המשמר, שמיים אדומים והתאמה מושלמת, אבל לא סגור על זה עדיין.

למעלה