🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

LeR@nch

Well-known member
חברת +Paramount מפתחת עונה חדשה של ״מחשבות פליליות״

חברת הסטרימינג +Paramount נמצאת במו״מ ראשוני לקראת החייאת הסדרה מחשבות פליליות. במידה והפרויקט ייצא אל הפועל, הסדרה, שהסתיימה בשנה שעברה לאחר 15 עונות ברשת CBS, תשוב לעונה מוגבלת (עם אופציה לעונות נוספות) עם חברי קאסט ותיקים וחדשים.

D40143C0-833F-42BB-97CB-BE2E775E60FF.png

didalf

Well-known member
חברת +Apple TV פרסמה קדימון לקראת שידור העונה השנייה של הסדרה מסע מיתי שתעלה ב-07/05.
יאייייייייייייי|מאוהב|
חברת הסטרימינג +Paramount נמצאת במו״מ ראשוני לקראת החייאת הסדרה מחשבות פליליות. במידה והפרויקט ייצא אל הפועל, הסדרה, שהסתיימה בשנה שעברה לאחר 15 עונות ברשת CBS, תשוב לעונה מוגבלת (עם אופציה לעונות נוספות) עם חברי קאסט ותיקים וחדשים.
השניה הסתיים מה הקטע?8-* תיכף יעשו ריבוט לסדרות שעדיין משודרות.

LeR@nch

Well-known member
השניה הסתיים מה הקטע?8-* תיכף יעשו ריבוט לסדרות שעדיין משודרות.
נניח בצד את העובדה שהמילה הנכונה היא revival במקרה הזה, הריבוטים כן קרו במלא סדרות שעברו ריבוט במהלך שידורן, לרוב כמהלך עלילתי שכולל קפיצה בזמן או עזיבה של שחקן (שני גברים וחצי, עקרות בית נואשות, מגרש ביתי, עד עצם היום הזה).

didalf

Well-known member
נניח בצד את העובדה שהמילה הנכונה היא revival במקרה הזה, הריבוטים כן קרו במלא סדרות שעברו ריבוט במהלך שידורן, לרוב כמהלך עלילתי שכולל קפיצה בזמן או עזיבה של שחקן (שני גברים וחצי, עקרות בית נואשות, מגרש ביתי, עד עצם היום הזה).
כל הדוגמאות האלה זה עוד עונות שפשוט היה בהן שינוי די משמעותי.
אבל זה לא שסדרה כבר הסתיימה ואחרי חצי שנה החליטו להחיות אותה שזה כבר מוגזם. הזמן שעובר בין סדרות שהסתיימו לעד שמחיים אותן חזרה התקצר לרמה מגוכחת כבר.

dilia snake

Well-known member
חברת +Paramount מפתחת עונה חדשה של ״מחשבות פליליות״
הסדרה הזאת גם ככה הסתיימה כמה עונות מאוחר מידי, שלא נדבר על זה שלקרת הסוף(לא שרדתי עד הפרק האחרון) היא הייתה על גבול הבלתי נצפית. למה מישהו חושב שזה צריך עוד עונה(ואם רוצים לא חסר למצוא מה לעשות עם ה-FBI)?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לפעמים אני רואה טריילר, אבל לרוב אין לי כוח לשים כאן כי אז אני מרגיש צורך למצוא איזה פרטים בסיסיים לכתוב על זה.
אז החלטתי שאני סתם עוצר את עצמי וכדי להקל על עצמי יותר אני פשוט אשים כאן מקבץ.

אני לא מבין ממש על מה זה, אבל ג'סטין ת'רו בוייבים דיכאוניים כמו בהנותרים:

משהו על טבעי שקשור לסיפור של שרלוק הולמס... מוזר. (וכולל את החבר של טום הולנד):

אני רק שמעתי על הקומיקס שזה מבוסס עליו ואומרים שהוא ממש טוב:

קייט ווינסלט בדרמה של HBO, יכול להיות מעניין:

הנני פוגשת את האנה מונטנה? נשמע מטופש אבל מי יודע:

LeAnnDylan

Well-known member
הנני פוגשת את האנה מונטנה? נשמע מטופש אבל מי יודע:
הסדרה היחידה שאני מחכה לה|מאוהב|
אוהבת את אדי, מאוהבת בקת'רין|מאוהב|
בלי הוצ'נר מה הפואנטה? שמישהו יבעט בו בחזרה ויחזירו אותו וזהו. די. התגעגעתי;-(

LeR@nch

Well-known member
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחברת +Disney

חברת +Disney חשפה את מועדי עליית הסדרות שלה בחודשים הקרובים -

הסדרה החדשה The Mighty Ducks: Game Changers, העיבוד הטלוויזיוני לזכיון הסרטים The Mighty Ducks, בכיכובם של אמיליו אסטבז ולורן גרהאם, תעלה ב-26/03.

הסדרה החדשה Big Shot בכיכובו של ג׳ון סטיימוס תעלה ב-16/04.

הסדרה החדשה Star Wars: The Bad Watch תעלה (איך לא) ב-04/05.

העונה השנייה של היי סקול מיוזיקל: המיוזיקל: הסדרה תעלה ב-14/05.

הסדרה החדשה לוקי בכיכובו של טום הידלסטון והעונה השנייה של Zenimation יעלו ב-11/06.

הסדרה החדשה The Mysterious Benedict Society בכיכובם של טוני הייל וקריסטן שאהל תעלה ב-25/06.

הסדרה החדשה Monsters At Work, שתמשיך את עלילת סרטי מפלצות בע״מ, תעלה ב-02/07.

הסדרה החדשה Turner & Hooch, שתמשיך את עלילת הסרט באותו שם, בכיכובו של ג׳וש פק, תעלה ב-16/07.

הסדרה החדשה Chip ‘N’ Dale: Park Life תעלה ב-23/07.

12519AFC-DAD6-46BC-8089-4D067E05BDE4.png DB8A7139-6E04-4D32-AEA4-7F0E56826274.png 55E89889-116A-49B0-85FF-9789CB1FC6D9.png CA8C2B5A-0FA3-4330-A63C-21994C004432.png

didalf

Well-known member
נראה לי שהדבר הברור ביותר הולך לקרות - האלמנה השחורה תעלה בדיסני+ ולכן הם מפנים את החודש הזה בשביל הסרט.
לאאאאאאא;-(
אוף כמה שאני מתה לראות את זה כבר מעדיפה לחכות ושיהיה רק בקולנוע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מהההה אבל אמרו מאי!!!!!
אחרי השנה שעברנו דחייה של חודש זה כלום
נראה לי שהדבר הברור ביותר הולך לקרות - האלמנה השחורה תעלה בדיסני+ ולכן הם מפנים את החודש הזה בשביל הסרט.
לאאאאאאא;-(
אוף כמה שאני מתה לראות את זה כבר מעדיפה לחכות ושיהיה רק בקולנוע.
אני דווקא בעד.
כלומר אם זה לא יעלה בקולנוע במאי אז אני כבר מעדיף שיעלה בדיסני+ ואני אוכל לראות את זה בבית.
יש גבול לכל תעלול (ומגפה)

*אגב, עם כל הדיבורים על פתיחת התרבות למה אני עדיין לא שומע שום דבר על פתיחת בתי הקולנוע בארץ?

didalf

Well-known member
אני דווקא בעד.
כלומר אם זה לא יעלה בקולנוע במאי אז אני כבר מעדיף שיעלה בדיסני+ ואני אוכל לראות את זה בבית.
יש גבול לכל תעלול (ומגפה)
לאלאלא כי אז הוא לא יקבל את היחס שהוא היה מקבל אם זה היה סרט קולנוע ויאבד בין כל הסרטים הביתיים האחרים. לנטשה וסקרלט מגיע יותר!
וגם אני אצטרך לחכות לאחותי וזה יכול לקחת כמה ימים ובינתיים האינטרנט יתפוצץ מספוילרים עם צילומי מסך ו-וידואים באיכות גבוהה. לפחות כשזה רק בקולנוע לוקח זמן עד שיש להם את זה.

*אגב, עם כל הדיבורים על פתיחת התרבות למה אני עדיין לא שומע שום דבר על פתיחת בתי הקולנוע בארץ?
ראיתי בעל סינמטק בפייסבוק שאמר שהם יפתחו שבוע הבא, אבל לקומפלקסים הגדולים יקח זמן כי הם עדיין לא יכולים למכור מזון שזה חלק ניכר בהכנסות וכי עדיין אין סרטים הוליוודים חזקים מספיק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וגם אני אצטרך לחכות לאחותי וזה יכול לקחת כמה ימים ובינתיים האינטרנט יתפוצץ מספוילרים עם צילומי מסך ו-וידואים באיכות גבוהה. לפחות כשזה רק בקולנוע לוקח זמן עד שיש להם את זה.
למה את חייבת לחכות לאחותך
את לא מחכה לה עם וונדהויז'ן נכון?
(היא בכלל רואה וונדה ויז'ן?)

didalf

Well-known member
למה את חייבת לחכות לאחותך
את לא מחכה לה עם וונדהויז'ן נכון?
(היא בכלל רואה וונדה ויז'ן?)
כי אנחנו תמיד רואות סרטי מארוול ביחד.
עם סדרות הודעתי לה שאני לא מחכה לה כי זה מוגזם אבל סרטים עדיין כן.

היא מתכוונת לראות, בינתיים אני שומרת לה את הפרקים על דיסק.

Lion_Heart

Well-known member
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחברת +Disney

חברת +Disney חשפה את מועדי עליית הסדרות שלה בחודשים הקרובים -

הסדרה החדשה The Mighty Ducks: Game Changers, העיבוד הטלוויזיוני לזכיון הסרטים The Mighty Ducks, בכיכובם של אמיליו אסטבז ולורן גרהאם, תעלה ב-26/03.

הסדרה החדשה Big Shot בכיכובו של ג׳ון סטיימוס תעלה ב-16/04.

הסדרה החדשה Star Wars: The Bad Watch תעלה (איך לא) ב-04/05.

העונה השנייה של היי סקול מיוזיקל: המיוזיקל: הסדרה תעלה ב-14/05.

הסדרה החדשה לוקי בכיכובו של טום הידלסטון והעונה השנייה של Zenimation יעלו ב-11/06.

הסדרה החדשה The Mysterious Benedict Society בכיכובם של טוני הייל וקריסטן שאהל תעלה ב-25/06.

הסדרה החדשה Monsters At Work, שתמשיך את עלילת סרטי מפלצות בע״מ, תעלה ב-02/07.

הסדרה החדשה Turner & Hooch, שתמשיך את עלילת הסרט באותו שם, בכיכובו של ג׳וש פק, תעלה ב-16/07.

הסדרה החדשה Chip ‘N’ Dale: Park Life תעלה ב-23/07.

צפה בקובץ המצורף 15280 צפה בקובץ המצורף 15281 צפה בקובץ המצורף 15282 צפה בקובץ המצורף 15283
אני ממש ממתין לturner &hooch ואולי ל the mysterious benedict society
אה,כן,וגם לוקי,אולי

למעלה