🇮🇱 🌟 🎙עדן אלנה, זה בשבילך: כך ייבחר השיר לאירוויזיון 2021

E u r o b o y

New member
🎙🇮🇱ב"כאן" פורסם קול קורא לשליחת שירים עבור עדן אלנה לתחרות שתיערך ברוטרדם במאי - והשנה כלל הציבור יוכל להגיש שיר שייצג את ישראל.

בדומה לפורמט מהשנה, מספר שירים שייבחרו על ידי ועדה והגולשים ברשת יתחרו במשדר מיוחד בפברואר שבו ייבחר השיר לתחרות.

שיר ניתן לשלוח עד 5 באוקטובר ב-11:00, כאן:

קבצים מצורפים

• EDEN.jpg
    EDEN.jpg
    KB 40.5 · צפיות: 2

דיברגנט חדש

Well-known member
🎙🇮🇱ב"כאן" פורסם קול קורא לשליחת שירים עבור עדן אלנה לתחרות שתיערך ברוטרדם במאי - והשנה כלל הציבור יוכל להגיש שיר שייצג את ישראל.

בדומה לפורמט מהשנה, מספר שירים שייבחרו על ידי ועדה והגולשים ברשת יתחרו במשדר מיוחד בפברואר שבו ייבחר השיר לתחרות.

שיר ניתן לשלוח עד 5 באוקטובר ב-11:00, כאן:
חבל"ז, כנראה, שגם השנה לא יתקיים האירוויזיון

Willo the Wisp

New member
נחמד שלא מחכים עם זה לרגע האחרון. מאז 2015 התהליך היה חפוז כי העונה של הכוכב הבא הסתיימה רק בפברואר, ולפני זה ברשות השידור היתה נטייה להיזכר באירוויזיון חודש או חודשיים לפני הדדליין. מקווה שהשנה יוכלו להרשות לעצמם לקחת את הזמן ולעשות תהליך מסודר והוגן.
ושלא יסבכו אותנו עם 16 שירים וארבעה שלבי ניפוי כמו שפירסמו לפני חודשיים. זה כולה קדם פרטי, בואו נעשה את זה פשוט. גם ככה יהיו שם בעיקר שירי קש + מקסימום שניים או שלושה שירים שיקודמו לניצחון. את הפורמט המורכב הזה תשמרו למלודי הישראלי שאתם מתכננים ל-2022 כשיהיו לכם מלא להיטים מדהימים של מיטב אמני ארצנו, אינשאללה.
הקדם הפרטי של עדן השנה ממש הפתיע אותי לטובה. הרגיזה אותי ההתייחסות היתרה למוצא של עדן ברוב השירים, זה לא קשור לכיוון המוזיקלי שלה והרגיש לי קצת כמו גזענות בהפוך על הפוך, ועדיין כולם היו מוצלחים (מי פחות, מי יותר) כך שהציפיות שלי גבוהות.
בהצלחה לעדן, בכפוף לאישור של סטילהוק לעצם קיומו של האירוויזיון השנה.

Uri04

New member
אני לא מאמין להם יותר. לא אתפלא אם שיר של מדלי ייבחר שוב. אין שום דבר הוגן בהליך הזה כמו שב'כאן' מקיימים הליכי מיון כביכול "הוגנים" לעובדים שלהם, אבל בפועל מקבלים אנשים בפרוטקציה.

babyface9

Member
אתה כנראה לא קורא ראיונות וכתבות על מדלי, שפורסמו עליו בחודשים האחרונים, כי אחרת לא היית כותב את מה שכתבת.
הוא כבר הכריז בראיון שהוא לא יכתוב /יגיש שיר לקדם הבא של עדן אלנה.

למעלה