10 סימנים שהארי פוטר זה עניין פנאטי

Panther

New member
10 סימנים שהארי פוטר זה עניין פנאטי

10 סימנים שהארי פוטר זה עניין פנאטי אצלך: 1. אתה דורש בבנק להחליף שטר של 50 שקל לסיקלס. 2. כשאתה לא מוצא ינשוף, אתה מנסה לשלוח פתק לחבר ע``י יונה. 3. אתה מבקש מהמוכר בחנות לחומרי בניין לקחת מטאטא לנסיעת מבחן. 4. במסיבות אתה מבלבל את חברייך כשאתה מרים טוסט לחיי ``הילד שנשאר בחיים``! 5. אתה מנסה להדליק את האורות בבית ע``י אמירת ``לומוס!``. 6. אתה הולך לחנויות בעלי חיים ומנסה לדבר עם נחשים. 7. אתה מנסה בכוח לרוץ בין רציף 9 ל-10 בתחנת הרכבת. 8. כשאתה מתעצבן על אנשים אתה צועק: ``5 נקודות יורדות מגריפינדור!`` 9. אתה מנסה למצוא ``דמבלדור`` בספר טלפונים. 10. אתה נזרק מחנות לכתובות קעקע כשאתה מנסה לשכנע אותם לעשות לך צלקת בצורת ברק בין העיניים. ההודעה כתובה בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד, כי אותיות עולות כסף, ואם הייתי כותב בלשון נקבה הייתי צריך להוסיף ת` בהרבה מילים, כמו במילה ``דורש``. למישהו יש עוד סימנים להוסיף?

Prongs

New member
אין לי עוד סימנים אבל...

אני ניסית לרוץ דרך המחיצה שבין רציף 9 לבין רציף 10 בתחנת קינגס קרוס! ושמעתי על מישהו שעשה קעקע בצורת הדארק מארק על הכתף. Prongs

:)

מה שאני (באמת) עושה, זה....סתם, היה לנו ביקור בגן החיות השנה מבצפר (וזה לא היה תמים במיוחד! זה היה במסגרת שיעור ביולוגיה, וכל מי שפה בכיתה ח` בטח יודע

האתר הזה דפוק!

לא כתבו לי אתץ המשך ההודעה! בכל מקרה, חיפשתי בואה קונסטריקטור כדי לדבר איתו....ואני נוהגת לומר אבדה קדברה לאנשים שמעצבנים אותי...או קרוסיו....ווינגארדיום לביוסה...ואלוהומורה....ולומוס......טוב, לא משנה! אתר דפוק, כבר אמרתי? חיברתי שיר מאד יפה להודעה הזו ועכשיו לא יהיה לכם שיר! שמחים??? ידעתי שלא! מגיע לכם!! -ליאת-

sarah

New member
גם אני ניסיתי :) :) :-(

אבל לפני שהספקתי למצא את מכונת הכרטיסים... אמא שלי משכה אותי החוצה מקינגס קרוס כי זה היה בדיוק באותו יום שהיה איזה מטען חבלה איפשהו בתחנת רכבת והיא פחדה שאני אתפוצץ :-( אוף...

אהההה....

היו לי טובים, אבל שכחתי....רגעעע....היה 1) אתה רואה שיש לך אי-מייל ומתאכזב כשאתה לא רואה ינשוף בחוץ-אבל את זה אתה כתבת. משהו דומה, בעצם... 2) אתה בו

ושוב, בפעם ה-100: האתר הזה ד-פ-ו-ק1

שוב זה לא כתב לי את כל ההודעה!! בכל מקרה, ההמשך: 2) אתה בוהה בדברים פשוטים ואומר: ``זה מדהים איך שהמוגלגים למדו להסתדר בלי קסם`` 3) אתה אוסף פלאגס (תקעים??) 4) לא זוכרת כבר מה עוד היה! איזה אתר דפווווווק!!! -ליאת- שיר: האתר הזה דפוק פה שום דבר לא עולה אם אתה רוצה לכתוב הודעה תדע שלא יראו לך את כולה! סוף! ביי! -ליאת-

shai.m

New member
לא מקורי!

לקחת את הסימנים מאתר כלשהו, נכון? לפני המון המון זמן (כמה חודשים טובים) רחלי מהפורום פרסמה את הכתובת לאתר הזה-יש מאות סימנים כאלה....

רחלי!

New member
נכון!

זה מהאתר הזה של האגרידשוט, צירפתי ת`כתובת בסוף. ולמקרה שלא ידעת, סיקלס זה בעברית חרמשים, המטבע הבינוני, ולא נראה לי שמתכווונים להרים ``טוסט``, מרימיפ toast, שזה כוס כאילו לחיי ``הילד שנשאר בחיים``.

Panther

New member
תודה על התיקונים

תודה. קראתי את הספר הראשון והשני בעברית מזמן, ואת הספרים השלישי והרביעי קראתי באנגלית, אז שכחתי את המילה חרמשים.

למעלה