...

ortal333

New member
...

אתה יושב פעם בשבועיים עם המשפחה שלך, האנשים שלא בחרת להיות חלק מהם, אבל יש ביניכם אהבת דם. ועצוב לך. כי הם עצובים. כל אחד בחר בדרך שלו לחיות, ואתה לא יכול להבין את זה. כל מילה שתגיד לא תשנה כלום, כי אתה לא יכול לשנות דרך מחשבה של אחרים. אתה יושב פעם בשבועיים עם המשפחה שלך, ובמקום שתנשום לרווחה ותגיד תודה על כך שהיא קיימת ונותנת אתה בצד, מחכה שהזמן יעבור, כי אתה יודע שהם תוקעים אותך ואתה- צריך להיות אמיצ, לא לחזור אחורה, רק לא לחזור אחורה..

mikilk

Active member
ואולי....

פשוט כי הכרתי את התחושה, פשוט כי חברי מסביב מתלוננים גם הם... פשוט כי אני מבוגרת יותר ועברתי את כל התחושות הקשורות למשפחה, אני יודעת להמליץ - שימו את השיפוטיות בצד, הכניסו אהבה, אגה וחמלה, אבל לא שיפוטיות. לא מתפקידך לשנות אנשים - גם אם את מאוד אוהבת אותם וחושבת שהם טועים. בואי נקייה, בלי מחשבות מקדימות על מה הולך להיות, בלי "איזה באסה, לא בא לי"... תנסי, ולו במעט לנקות דברים "רעשים מפריעים" אני קוראת להם, לנסות להגיע מתוך שמחה וקבלתם כפי שהם. לעיתים האנרגיות החיוביות שלנו משפיעות במיידית על הסובבים - הכל משתנה, רק לשנות את האווירה - לא צריך להתאמץ בהצלחה

למעלה