146 סנוזים - כולם נעלמו

146 סנוזים - כולם נעלמו

יש לי 146 סנוזים, ואי אפשר לראות אף אחד מהם
http://www.tapuz.co.il/snooz/member/1260197

ישנים?

ישן זה עניין יחסי... חודש ומשהו הייתי אומר. למה, מה את בעצם אומרת, שאחרי מספר שבועות הסנוזים נמחקים כלא היו?

טל לוין

New member
זה תלוי בכמות

סנוז הוא אתר של עדכונים קצרים. בניגוד לבלוגיה שבה שומרים רשומות כמעין יומן אישי כאן מדובר על עדכונים של 'מה קורה עכשיו'. כדי שהמערכת טוב יותר, סנוזים ישנים יותר מ - 30 יום נמחקים כדי לא להכביד על היוזר שלך. טל

אהההההההההה? ../images/Emo2.gif

מה זה "להכביד"??? אפשר לשים בארכיון אם כבר. אפשר לתת ליוזר את האפשרות להחליט מה לעשות עם הסנוזים הישנים. אבל למחוק??? איף... מה זה זה??? אני פשוט נדהם. אני מעיף את קוביית הסנוזים מהבלוג... חבל שהשתתפתי בכלל. בנאדם משקיע וכותב לא מעט וזה נמחק??? ימי הצנע? רציתי להמשיך להשתתף. השתתפתי בזה חודש ומשהו. כתבתי לא מעט. אבל למחוק? תסלחי לי... אבל זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי. בעידן שבו תיבות דואר מגיעות ל5 ג'יגה, בעידן שבו למידע יש ערך, כל מידע, פשוט מוחקים??? זה מרגיז. אני מקווה מאד שזה שמור איפשהו ושתתפכחו תוכלו להחזיר אותם.

לא מבין מה אתה מציף את זה בסנוז ראשי

ההודעות האלה ישנות ולא הכרחיות אז למה לא למחוק אותן?זה סנוז,זה עדכונים קצרים אם אתה רוצה שיהיה לך ארכיון אישי...שלח smsים מהפלאפון לסנוז וכל הסנוזים ישארו לך בפלאפון או שתרשום במחברת שלך תפוז עושים עבודה מצוינת,כל הכבוד להם

מציף???

כתבתי סנוז בודד... מציף, איינשטיין, זה שאדם כותב את אותו סנוז מאה אלף פעם... ומי יחליט מה הכרחי ומה לא? אז הנה גם ההודעה הזו לא תהיה הכרחית עוד חודש. ועוד מלא הודעות כאן בפורום לא יהיו הכרחיות עוד חודש או חודשיים... אז שימחקו חצי פורום לא? יש ארכיון לפורום לא?
אני לא רואה למה ששם לא יהיה. שתהיה אופציה לתת למשתמש להחליט. אם למחוק, אם להשאיר או אם להעביר לארכיון. אבל ככה? למחוק? אני חושב שתפוז זה אחלה אתר. אני משתתף בכל המחלקות התפוזיות השונות, אבל תסלחו לי - זה קצת הרבה אידיוטי...

אוקיי

תודה. ומה בקשר ל146 שכתבתי? (ואלפי הסנוזים שאחרים כתבו?) בטח יש לכם אותם... הם לא נמחקו-נמחקו, לא? הם רק לא מוצגים... (וגם אם כן על בטוח יש גיבוי).

טל לוין

New member
כרגע בודקים מה הדרך הנכונה

להשיב אותם - מבלי שנשיב מיני הודעות זימה שנמחקו גם בהן באופן מכוון.... טל

למעלה