.

אנחנו רואים שיש כאן מצוקה עם נסיון לפנות שלא דרך הצוות של כישורית. אם אנחנו יכולים לעזור תוכל אולי לפנות לטלפון מס 118. זה משרד הרווחה ויושבים שם עובדים סוציאליים שאמונים על טיפול במצוקות כאלו.

ענו שם שהשיחות מוקלטות, זה לא רצוי בשבילי. אני מתלבט בקשר להתייעצות ולבקשת עזרה חיצונית כי אני הגבתי לפעמים באלימות כי אני מרגיש לא מוגן וזה עלול לסבך אותי. פניתי אליכם כי קיוויתי שאוכל לסמוך עליכם בתור עורכי דין שלא תשתמשו לרעה במידע שאתן. אני חושב שהסיבות העיקריות לכך שאלימים אליי בכפר הן שאני עושה מבטים מאיימים, אני עושה קולות ונשיפות מפחידים שלא נעימים לאנשים, ואני מדבר שונה מאחרים למשל מדבר בעיקר על תחביבים ומשתמש בצורות מתוחכמות כמו "תאמין לי" במקום לענות בשקר. אני מנסה לשפר את העולם והעולם מנסה לקלקל אותי ולכן אני נלחם בעולם וסובל מזה. הייתה לי לפני שנים עובדת השמה שמאוד אהבתי וניסיתי ליצור אתה קשר וזה לא הצליח והעציב אותי, ופסיכולוג קליני לא רגיש התעלל בי נפשית כדי שלא אצור אתה קשר והזיק קשה לשיחות שלי עם אנשים לתקופה ממושכת. אהבתי אותה כאדם, לא כמטפלת. האדם חשוב מהעבודה. אין לי בעיות, אני פשוט פילוסוף ואמן ומיוחד. יש לי התנהגויות אובססיביות.

נערך לאחרונה ב:
למעלה