16/9/2004

ariane

New member
16/9/2004

היום לפני שנה בדיוק אני נלחמתי כדי להתעורר מההרדמה, הרגשתי כמו זבוב תקוע בתוך דבק. בינתיים הבת שלי נלחמה לחייה והפסידה עבור כמה שעות את המלחמה שלה. בעלי היה רץ בין שתינו והתפלל שלפחות אני אשרוד את היום השחור הזה. כבר שנה עברה שאלה הקטנה וכל כך יפה הלכה להצטרף לאחיה הגדול. נשארתי עם הבטן ריקה והלב קפאו שוב פעם... שנה אחרי. שוב פעם בספטמבר... נשארתי עם קבר, ושתי תמונות פולרואיד של הבת שלי. לא ראיתי אותה, לא נפרדתי ממנה. היא הלכה בלי להרגיש את החיבוק של אמה. אני כל כך מקווה שלא נתנו לה לסבול במהלך כמה השעות שהייתה כאן. לא הייתי איתה כדי לחדק אותה, כדי להגן עליה, כדי לשמור עליה. אלה הקטנה שלי היית כל כך יפה אני מקווה שסלחת לי שלא הייתי שם איתך אבל אני יודעת שעכשיו את לא לבד כי יש לך את דר איתך. אני כל כך מקווה שתשמרו מלמעלה על מה שיש לי בבטן היום. כך שאני אוכל לבוא לבקר את הקבר שלכם עם הילד הקטן ולעולם לא ישכח את דר ואלה, המלאכים היפים שלי. אל תתנו לי שוב לצאת מהיולדות בידיים ריקות. אל תתנו לי שוב להתמודד עם כל החלב הזה שיצא משדי ושאף תינוק לא טעם. לפני שנה הדבר הראשון שאמרתי לבעלי שהיה לידי כשסוף סוף פתחתי את עניי זה שאני לא רוצה שוב לעבורת את כל זה... והנה, התגברתי ואני שוב בהריון... ואני רוצה להצליח להיות אמא טובה של ילד שחי ושיגדל. אלה הקטנה שלי את כל כך חסרה לי. יום יבוא שאני אחבק אותך אבל לפני זה אני רוצה לתת לך מלא אחים ואחיות ולגדל אותם בבית מלא אהבה. היום 16 לספטמבר 2004 כבר שנה עברה... כבר שנה. מה יהיה בשנה הבאה???

happy

New member
מחזיקה אצבעות שהפעם זה יסתיים

אחרת. את אישה מאוד מאוד חזקה. אני ממש ממש מחזיקה אצבעות שההריון הזה יסתיים בלידת תינוק/ת בריאה/ה

רונה 4

New member
אריאן יקרה ../images/Emo14.gif

הסיפור שלך נוגע לליבי כל פעם מחדש. גם אני מקווה יחד איתך ששני ילדייך שומרים מלמעלה על הילד החדש הזה, ושהפעם זה יסתיים בטוב. מגיע לכם.

mikush2

New member
אריאן יקירה

סיפורך עצוב וכואב
מאחלת לך מכל הלב שהשנה הזאת תביא הרבה אור לחייך, ושההריון הזה יהיה קל עבורך (עד כמה שאפשר) והעיקר שיהיה לו סוף טוב! כמו שבאמת מגיע לך!

tali00

New member
רק לתת לך ../images/Emo24.gif

חזק חזק... זה כואב כל כך... את אשה חזקה, ואת שוב בהריון. מה שנותר זה לעבור איתך את ההריון הזה ולהתפלל שתצאי מבית היולדות בידיים מלאות עם תינוק/ת מתוק מתוק שיהיה פיצוי כזה גדול על הכל... איתך.

../images/Emo14.gif ממש קורע לב.

מאמינה כי הפעם חייב להיות אחרת. אני יודעת שיש לך חודש קשה ומקווה שאחריו תבוא הקלה. מתפללת שבשנה הבאה תהיי מלאת עיסוקים טובים בימים אלו, אמן

ariane

New member
תודה לכן

שעוזרות לי כל כך להתמודד עם ההריון הכל כך קשה הזה.

למעלה