17.10 יום הזיכרון לרחבעם זאבי - גנדי

commreport

New member
17.10 יום הזיכרון לרחבעם זאבי - גנדי

17.10 הוא יום הזיכרון לאלוף במילואים רחבעם זאבי (גנדי), שנרצח ע"י מחבלים בעת שכיהן כשר בממשלת ישראל. ( נרצח בתאריך 17.10.2001 בושה שאף עיתון, אתר אינטרנט או ערוץ בטלוויזיה לא מזכיר את זה. ההתעלמות מהנושא מן הסתם בגלל דעותיו הימניות היא אלימות של השמאל כנגד הימין. מערכת החינוך לא טרחה לציין את היום הזה!! מערכת החינוך שכל ארוע מסכן טורחים לציין ולהכין מערכי שעור. על רצח שר, רק לפני 8 שנים!! התעלמות מוחלטת. גנדי שהיה אלוף פיקוד המרכז, נלחם במסתתננים, אלוף פיקוד ססגוני שגידל נמר!!, קרא לילדיו על שמות אתרים בארץ. נשא על צווארו דיסקית עם שמות הנעדרים במערכות ישראל. הקדיש את כל חייו למען מדינת ישראל. ולבסוף העליתה השמאלנית ששולטת בתקשורת, מחליטה להעלים את זיכרו. יהי זכרו ברוך וללא לשחרר את רוצחיו בשום הסכם!!
 

69הרצל69

New member
לא כל אדם מת זכאי לקבל שבחים

רחבעם זאבי לצד היותו פלמחניק ובקיא בהיסטוריה ובארכיאולוגיה של א"י היה גם: גנרל שחצן שהחדיר את ההבריס והזחיחות שנמצאת עד היום בשדרת הפיקוד הבכירה של צה"ל, גזען נאלח, תומך בהתנחלויות, שובניסט לא קטן וידידם של כמה מדמויות העולם התחתון.
 
רחבעם זאבי

היה איש גדול וענק בניגוד לזבל הכימי שהיום המורכב מביבי המגלומן, אהוד ברק הנפוליון הקטן ואביגדור ליברמן - סטלין המודרני.ובקשר לעולם התחתון - תרשה לי להזכיר כמה מחברי מרכז הליקוק : שלומי עוז, יעקב אלפרון, ועוד אוהד ידוע של הליכוד - יוסי הררי. ממש פאר החברה הישראלית.
 
למעלה