1763 סינגלים של PETSHOP BOYS

1763 סינגלים של PETSHOP BOYS

בחנות אחת ענקית ומטריפה באנגליה. כן, חברים: אפשר להשיג בחנות הזו את כל מה שלא חלמתם מעולם להשיג.... הבעיה: המחירים....קצת יקרים. אין סינגל נדיר בעולם. צריך רק למצוא את החנות הנכונה... אני ממליץ בחום. המבחר שם הרבה יותר גדול מאשר ב- eBay KNAK. הנה הקישור:

יש להם 25000 פריטים ועטיפות

שונות. כך למשל אני אוסף להקה שנקראת 10CC משנות ה-70. במשך השנים צברתי למעלה מ-8000 דיסקים ו/או תקליטים ו/או תקליטונים או סינגלים עם עטיפות שונות מכל העולם. בארץ אין מודעות לאספנות רצינית כמעט. אפשר להיכנס לכתובת האתר שנתתי ולראות במו עינייך: 1783 (לא 1763) פריטים שונים של פטשופבוייס למכירה בחנות אחת ! מדובר באחת החנויות הגדולות בעולם. יש להם מחסן כמו 15 פעמים "טאואר-רקורדס" של כיכר פיקדילי בלונדון. משהו בסדר גודל של 30 קומות ענקיות רק של דיסקים ותקליטים. הם מחזיקים מלאי של 25 מיליון תקליטים ודיסקים בחנות... הם יושבים במחוז "קנט" באנגליה וניתן לבקר בחנות תוך תיאום מראש. זו ממש עיר ענקית רק של תקליטים, דיסקים ומיליוני סינגלים של כל מה שאתם רוצים ! ליל מנוחה מירושלים. אביתר.

Sinner Girl

New member
מה אתה עושה פה?

אהלן אחותי ! קפצתי לבקר !

קצת התרעננתי מהפורום שלנו....העוסק בנושא הצילום שלהלן. (פורום 394 בתפוז).

אשמח לעזור. אם יש לך סקייפ, נדבר

מחר אם את רוצה ואשתדל לתת את הנשמה שהדברים יסתדרו. אני אשמח מאוד לדעת שהכל מסתדר ! והנה בינתיים משהו להעלאת המורל !

למעלה