1809חלבה בטעם מלבי-אחוה

elybikoret

New member
1809חלבה בטעם מלבי-אחוה

1809חלבה בטעם מלבי-אחוה
צילומים-יעל חאן
חברת אחוה השיקה חלבה חדשה בטעם מלבי.
אחוה היא החברה שמוכרת הכי הרבה חלבה בסדרת החלבות שלה בטעמים שונים.
הטעם שהחברה משיקה כעת אינו מקובל וליטב ידיעתי אין חברה אחרת בארץ או בעולם שמיצרים חלבה בטעם מלבי.
הטעם החדש הזה הנו מיוחד ומפתיע.
מה זה מלבי .זהו פודינג מוצק המוגש כקינוח שמקורו בתורקיה וארצות הבלקן.
הוא מאוד מקובל אצל היהודים מהעדה המזרחית-ים תיכונית או מזרחית אחרת.
אני זוכר שביפו מכרו את הקינוח הזה ותמיד היו תורים ארוכים כדי לקנותו.
הוא מוגש בדרך כלל כשעליו פתיתי קוקוס או בוטנים או סירופ מתוק בטעם מי ורדים או טעמים אחרים.
אחוה משיקה את החלבה בטעם מלבי כאשר היא מכילה קוקוס קלוי,שברי אגוזים,מי ורדים וצבע אדמדם על בסיס טבעי.
כל אלו מעניקים לחלבה הזו ארומה מיוחד של קינוח המוכר והאהוב על חלק גדול מאוכלוסית ישראל.
הינה כמה פרטים על החלבה.היא מכילה 50 אחוז שומשום.יש בה חלבון 12 גרם ל100 גרם חלבה.יש בה בין השאר,
סיבים תזונתיים רבים,80מ'ג סידן ו3 מ'ג ברזל.הכל כמובן ל100 גרם.יש בה אגוזי מלך מפוררים וקוקוס קלוי.
בחלבה זו 549 קלוריות,אין בה קולסטרול .
בינתיים ,היא נמכרת במגשים של 400 גרם כל אחד .
הטעם של החלבה הוא כטעמו של המלבי המוצק.
מאחר ואינני אוכל מלבי מסתפק אני בכתוב לגבי הטעם של המלבי כי אינני יודע מה הוא.
דבר אחד יכול אני לומר כי הטעם של החלבה הוא מאוד טוב ,טעים מאוד ואם אתה לא נזהר אתה יכול לגמור את כל המגשית בפעם אחת.
פתחתי מגשית עם עוד שני ילדים לידי.בהתלהבות גמרנו את כל המגשית בין רגע.הטעם בפה נשאר לעוד מגשית אך רק ליקקנו את האצבעות בהנאה והילדים גם את המגשית...
חלבה זו ככל סוג של חלבה אחוה, כגון בטעם שוקו או וניל הידועים לכולם ,טובה לקינוח ולכבד אורחים כאשר חותכים אותה למלבנים בגודל הרוצוי למארח תלוי אם הוא רוצה לחסוך או להיות נדיב אל אורחיו.
חלבה זו מצטרפת לטעמים האחרים של חלבת אחוה הנמכרים גם הם בין שאר כצורות במגשים של 400 גרם או בחטיפים או במשקל.
חברת אחוה משתדלת למצוא כל פעם טעמים שונים של חלבה ולהגדיל בכל את הצע החלבה שתספק כל טעם וטעם.
בכוונת החברה להשיק כל פעם חלבה בטעם שלא היה מקובל עד כה וכך לגוון את הטעמים כדי שכל אחד יוכל למצוא את הטעם האהוב שלו ביותר.
ההתענינות של הצרכנים בטעמים מיוחדים וחריגים שלא היו ,גדולה ביותר.

המוצר כמובן כשר בהשגחת בד'צ העדה החרדית ירושלים?

המחיר המומלץ לצרכן הוא בין 11 שקל ל13 שקל למגשית של 400 גרם.
בינתיים המוצר נמכר ברשתות השיווק המוכרות ובהמשך ימכר בכל מקום.
האוהבים דברים מיוחדים ואוהבי טעם מלבי מוזמנים לקנות ולנסות את הטעם החדש

נכתב על ידי אלי ליאון elybikoret היום 3.2.2020 שעה 18.38

למעלה