2 דברים

black scar1

New member
2 דברים

1. יש כתבה של עינב גלילי ב-"את". עוד לא קראתי אותה. חיפשתי באינטרנט לטובת אלו שאין להם מעריב, אבל לא מצאתי סורי.
2. אוקי, ההורים שלי אמרו לי שהם ראו באחת ממהדורות החדשות אתמול אייטם עם ההופעה של כוורת ומישהו שם ראה את ליאור שליין וראיין אותו- וליאור אמר משהו כמו - אני מתקשר לבת זוגתי הח"כית מרב מיכאלי- וצילמו אותו מתקשר אליה שתבוא או משהו. ואחר כך חזרו אליהם וראו אותם בהופעה. קיצר, אין לי מושג על מה הם דיברו אבל אני חייבת לראות את הקטע הזה!!! להורים שלי אין מושג איפה זה שודר (הם אמרו באחת ממהדורות החדשות, לא יודעים אם בערוף 10 או 2, או מתי בדיוק זה שודר. חיפשתי באינטרנט עד שעייפו כוחותי, אם מישהו מוצא את זה... אני חייבת לו טובה לכל החיים.. מישהו יודע על מה אני מדברת?

OOOO0

New member
1. "את" זה בעיה למצוא באינטרנט

הם אף פעם לא מעלים את כתבות השער....

2. כןןןן זה היה בגיא פינס, הם היו כאלה חמודים איך שרקדו ביחד לצלילי "כוורת"!!!!
תכננתי לחפש לכם את הקטע הזה היום כדי שנשתפך עליהם ביחד
אבל לא מצאתי
, אז בינתיים עד שזה יעלה לרשת, כאן אפשר למצוא את כל התוכנית של גיא פינס מאתמול:http://bidur.nana10.co.il/Category/?CategoryID=400757 משום מה הורידו את הקטע מההופעה של "כוורת" אבל בסוף התוכנית בהודעה על הפציעה של יוני רכטר רואים לשנייה את שליין ומרב רוקדים ברקע.

black scar1

New member
כן... סביר להניח שהקטע ב"את" לא יעלה.

יש לך את הראיון? אתם רוצים שאני אנסה לסרוק אותו או משהו?

2. הו תודה רבה.. עשית אותי מאושרת עד מאוד. אבל למה אין את הקטע??? :((

OOOO0

New member
לא, אין לי "את" ואסור לסרוק כאן בגלל זכויות

יוצרים. אבל תודה על המחשבה! אם את רואה שם איזה ציטוט על התוכנית שאת רוצה לחלוק איתנו, את מוזמנת. אני מודה שעינב לא עד כדי כך קריטית לי, אני חולת נפש בעיקר כשמדובר בשליין ו/או מרב

2. אין לי מושג. אני מניחה שהקטע יעלה בנפרד בהמשך ולכן הפרידו אותו משאר התוכנית.

black scar1

New member
סבבה.. אשתדל לספק תקציר על

הראיון עם עינב. לפי מה שראיתי הכתבה היא בהקשר של מצב האומה, בגלל זה זה מעניין אותי.

LOL אני רואה עכשיו את גיא פינס. דורין אטיאס נתנה למרב מיכאלי חצי דרקון על השמלה שהיא לבשה למסיבה של פרס

אני אעקוב לראות אם מעלים את הקטע. אם את רואה לפני תעלי אותו בבקשה

OOOO0

New member
סבבה,

כן, ממש קטלה אותה.........

ברור, זה הרי מה שתכננתי מלכתחילה

black scar1

New member
חחח.. אני שונאת ביקורות אופנה

ועוד יותר את אלו של דורין אטיאס, אז הכל בסדר. נראה לך ששליין בא גם למסיבה של פרס? סביר שלא נכון? היו מראים אותו אחרת לא?

OOOO0

New member
גם אני, אני גם לא מבינה בזה כלום...

ודורין בפרט היא אחת המעצבנות.....

זהו, אני הנחתי שהוא בא איתה אבל לא הראו אותו אז כנראה שלא
הוא בטח היה עסוק אז בתוכנית...

black scar1

New member
אגב, הצלחתי לראות את הקטע

זה משהו ממש מוזר.. אחרי שהפרק נגמר, אז זה כזה אמר שזה עובר לקטע הבא של הסיקור של ההופעה של כוורת וראיתי את הקטע עם שליין (איזה חמודים שהם רקדו ביחד
.. אבל זה לא מופיע ב"קטעים החמים"
ועשיו ניסיתי לראות את זה עוד פעם וזה נותן קטעים אחרים.. אין לי מושג איך הגעתי לזה \-:

OOOO0

New member
הו, יופי, אני שמחה שראית את זה!

זה ממש מוזר...כנראה בקרוב זה כן ייכנס לקטעים החמים וכן יופיע בנפרד, הם פשוט עוד לא עדכנו את זה כמו שצריך אז עכשיו זה רק מופיע רנדומלית אחרי שהתוכנית מסתיימת....

למעלה