2 חלומות:

Sapirush12321

New member
2 חלומות:

בוקר טוב! רקע: היה לי סופש קשוח. הייתי במסיבה של "חברה" שהכרתי לפני כמה חודשים וחשבתי שהיא חברה טובה.. בתקופת הקורונה הקשר בנינו נהיה רופף והרגשתי שהיא לוקחת אותי כמובן מאליו.. קיוויתי שזה ישתנה אז נשארתי חברה שלה למרות שזה לא היה לי נעים. באתי למסיבה שהיא אירגנה ושתיתי וכל זה.. בכל מקרה הרגשתי רע וכל האנשים שהיו שם בשבילי ועזרו לי כל הערב וכל ההאנגאובר הארוך שהיה לי עד למחרת בצהריים הם חבר'ה חדשים שאני הכרתי במסיבה. ה"חברה" לא הייתה שם בשבילי, ובכלל לא התעניינה ולא שאלה איך אני מרגישה. אז החלטתי להעיף אותה מהחיים שלי, וזה אומר גם את כל החבורה שהיא צירפה אותי אליהם (שגם הם לא ממש התעניינו בי חוץ מבודדים). אני שלמה עם זה, לפעמים צריך זעזוע אחד בשביל להבין.. לחלומות: 1) חלמתי שיש בחור מבוגר ולבן (אולי רוסי) שנשלח לרצוח אותי. היה לו רכב לבן וכשהתהלכתי ברחוב הוא עצר לידי ואמר לי שהוא נשלח כדי להרוג אותי ושאני אזהר. אמר לי שהוא לא רוצה להרוג אותי כל עוד אין לי דרך להגן על עצמי אז הוא מציע לי להשיג נשק כלשהו ושמאוחר יותר בשעה מסויימת (לא זוכרת) הוא יחזור לחסל אותי. ונסע. נבהלתי מאוד. מישהי הביאה לי נשק, רובה. אני זוכרת שאני והבחורה הזאת היינו באיזה חנות אולי והתחלנו אני והיא לירות לכל עבר, לדעתי זה היה סוג של אימון לפני הזמן שהבחור יבוא לחסל אותי. אז יריתי ונגמרה לי המחסנית, היא נתנה לי עוד נגלה של כדורים. ואז היא נעלמה ומכאן הייתי לבד. ממש פחדתי אבל ידעתי שאין לי ברירה ואני חייבת להיות דרוכה. הייתי צריכה גם לשמור על המחסנית כי לא היו לי עוד כדורים. ואז הגיעה השעה שבה צריכים לחסל אותי. האקדח היה בכיס. בינתיים התהלכתי ברחובות. ראיתי את הבנאדם באוטו ויריתי בו... ובעוד אזרח חף מפשע בטעות.. אבל זה היה נראה שהבחור שנשלח לחסל אותי בכלל היה עם משפחה שלו וזה היה נראה שתפסתי אותו לא מוכן. למרות שזאת הייתה השעה שנקבעה לחיסול. אבל עדיין השתחרר לי הלחץ והדריכות שהרגשתי. וגם ידעתי שעכשיו יסגרו איתי חשבון במשטרה ממילא... בכל זאת רצחתי 2 אנשים... 2) ישנתי במיטה של ההורים שלי וכשקמתי נאבדה לי טבעת חדשה שאמא שלי נתנה לי לפני כמה חודשים!!!! הייתי בהיסטריה על זה שאני לא אחראית ושאיבדתי שוב טבעת חשובה... ואז התכופפתי לחפש מתחת למיטה ומצאתי אותה שם. תודה רבה ויום קסום!

אלישבע777

Well-known member
האם מס. 2 זה החלום או מציאות?

האם חלמת - שאת ישנה במיטת ההורים ואחר כך קמה? כלומר זה חלום צלול, שבו את חולמת על שינה ועל קימה. ואם לא - תנסחי אותו כך שיהיה ברור מה המציאות ומה החלום.

Sapirush12321

New member
תשובה,

בחלום אני ישנה במיטה של ההורים שלי ומתעוררת. לא הרגיש חלום צלול.

אלישבע777

Well-known member
חלום 2 על טבעת שאבדה ונמצאה

חלום 2 הטבעת היקרה היא החברה שחשבת שהיא חברה טובה שלך והקשר ביניכן התרופף ובעצם אבד. הלכת למסיבה שלה, בכל זאת בלב כבד ושם מצבך הורע, ולה לא היה איכפת. היא בעצם הלכה לך לאיבוד סופית. בחלום, את נבהלת מהמצב הזה. אכן מצב מאוד לא נעים. את בטח בה, רצית בידידותה והיא אכזבה. איבדת אותה במכוון. אבל מאידך, גם חלק מהקשר ביניכן תלוי גם בך. החלום אומר, שאולי יש לך ספקות בסילוק החברה מחייך ואת מקווה, שתמצאי אותה. אולי היא במקום נמוך שיאפשר לך להרים אותה מהרצפה ( לעזור לה) ובכך, לחדש איתה את הקשר. אפשרות שניה: את היית הטבעת היקרה שלה, והיא איבדה אותך בגלל יחסה אלייך. זה מצב מאוד מאכזב, מעין בגידה. האמנת בה והיא לא שמרה עלייך ולא עזרה לך כשהיית צריכה אותה ( במסיבה עם הנגאובר, "מתחת למיטה" או "על הקרשים") . החלום אומר, שאם היא תתאמץ ותחפש אותך – היא יכולה למצוא אותך . ואם זה יקרה, זה יהיה משמח. אפשרות שלישית: את היית הטבעת היקרה שלה, והיא איבדה אותך כמו באפשרות ב' או : אם את תתאמצי, תמצאי את עצמך בעצמך. למה לך להיות טבעת על אצבעה של חברה בוגדנית? אספי את עצמך וקומי וצאי מתחת למיטה! את טבעת יקרה, ומקומך הוא להיראות, לא להתחבא (עם הנגאובר), במקום סתר ( מתחת למיטה). את נהגת בפזיזות באותו ערב במסיבה, ולכן נפלת מתחת למיטה. אפשרות רביעית : הטבעת היא, הבחור שאותו את רוצה להכיר ולהיות בת זוגו . הוא לא מגיע, הלך לאיבוד. אבל אם תחפשי תמצאי. החלום קורא לך לחפש את אהבת חייך במקומות לא שגרתיים ( "מתחת למיטה") וליזום את החיפוש. אפשרות חמישית : הטבעת היא טבעת נישואין. קיבלת סוף סוף ולא שמרת. היו לך הזדמנויות להתחתן ואיבדת אותן ( חוסר אחריות? כמו במסיבה המאכזבת, אחרי שתיה יתרה) אבל אם תחפשי אותה תוכלי למצוא ואז תוכלי לשמוח. אפשר לאחד שתי האפשרויות האחרונות לאחת - בה הטבעת היא גם הבחור וגם טבעת נישואין. אשמח אם תגיבי ותגידי איזו אפשרות מתאימה לך או אף אחת.

Sapirush12321

New member
אלישבע,

האפשרות הראשונה נשמעת נכונה כי אכן הכדור בידיים שלי ורק אני כרגע יכולה להחליט אם אני מוכנה לסלוח ולהבליג או לא. גם האפשרות השניה, שדומה לראשונה, נכונה. הפירוש הרביעי גם כן מתאים לי. לשלישית פחות התחברתי וגם לחמישית. תודה רבה אלישבע! מה את חושבת על החלום הראשון שכתבתי? אני חושבת עליו הרבה ולא מצליחה להגיע לתשובה. יום נפלא!

אלישבע777

Well-known member
תודה על התגובה המפורטת!! ובעניין חלום מס. 1

לגבי החלום הראשון, גם לי הפרוש הזה קשה. אולי טופי תנסה את כוחה? אני צריכה לחשוב עליו הרבה, אם יהיה לי רעיון אכתוב. אם טופי תנסה, אולי אוכל להוסיף משלי.

Sapirush12321

New member
תודה אלישבע
טופי, נשמח לעזרתך!!!

טופי33

New member
שלום לך יקירה

רוצח בחלום מבטא גורם שמטריד,משהו שמפריע .התנאי להגן על עצמך מראה שאפשר בהחלט להסיר את האיום הזה במציאות.גם הירי מראה שיש אפשרות להתגבר .רצח של שני אנשים=סיום של שני דברים . הדברים בהם מדובר יכולים להיות :קשר,גישה,הרגל,החלטה ,מעבר וכן הלאה . טבעת=קשר שיש בו מחויבות.גם אם נראה לך שאין סיכוי לקשר מחייב החלום מראה שתמצאי את שתרצי. חשוב לציין שהטבעת חשובה לך וכפשוטו את חוששת לאבדה. מה נראה לך?

אלישבע777

Well-known member
ספירוש - למה לא יכולתי לפרש את חלומך

החלום הוא שבאו לרצוח אותך ואת הגנת על עצמך. ואילו את מציינת שאת רצחת. לא הסתדר לי. נכון שבחלום אפשר לחלום על דברים מוזרים שאינם שייכים לחיינו, אבל אני מדברת על ההתייחסות שלך לעניין בחלום ולא על הסמלים. הנושא הוא דווקא הגנה עצמית. נכון? אם כן, אחשוב על פרוש מנקודת מבט זאת. אם אצליח.

למעלה