2 שאלות הנוגעות לד"ר גלבוע מהעירייה

יש לי הצעה

למה שלא תרשם וככה תוכל להיות חבר בפורום ותוכל לענות על פניות של הציבור גם דרך הפורום למרות שזה די חשוד שזה אכן אתה זה לא אישי פשוט מניסיון בפורום סלולרי היה שם נציג של פלאפון שהיה מתחזה אני רק ניהיה זהיר אבל אם זה אכן אתה מר´ גלבוע אז למה שלא תרשם?

Brendan

New member
תודה לך ד"ר גלבוע.

ביקרתי באתר האינטרנט של עיריית חיפה ואני חייב לציין שמצאתי אותו עשיר בחומר רלוונטי. כמו כן התרשמתי מהקלות בניווט בתוך תפריטי האתר. שמחתי לראות כי עיריית חיפה הייתה העירייה הראשונה בישראל להצתרף לאמנת "ברצלונה" (1998) וכי כולי תיקווה שערים אחרות במדינת ישראל ימשיכו בדרך זו. שוב תודה Brendan

Brendan

New member
2 שאלות הנוגעות לד"ר גלבוע מהעירייה

ד"ר גלבוע הוא הממונה על פניות הציבור וחופש המידע בעיריית חיפה. בעבר פניתי אליו בכתב בנוגע לתקנות עירוניות וחוקי עזר של עיריית חיפה והנ"ל בחר להודיע לי שניתן למצוא את החומר בספריית העירייה. אך מכיוון שאני לא תושב העיר, אשמח לקבל תשובה כאן. 1. האם נכונה השמועה שחל איסור על הכנסת דובים לחופי הרחצה בעיר חיפה? 2. האם מכונה השמועה שחל איסור הנפת נחשים מול בנין העירייה?

Brendan

New member
תודה.

אני שואל היות ואין לי את האפשרות להגיע לעיר חיפה על-מנת לבדוק זאת. מקור התענינות בנושא הוא בנסיון לרכז את כל החוקים הטיפשים שיש למועצות מקומיות בישראל ובחו"ל. בפ"ת לדוגמא, יש חובה לרכב עם אופניים אשר יש להם רישיון תקף של העירייה. שוב תודה.

Weird Eyal 21

New member
העניין של הנחש.....

אני יודע שהיה אחד שנורא כעס על גוראל ובא לרחבה של העיריה וצעק לגוראל לצאת והוא חיכה לו בחוץ עם נחש....נופף בנחש ואיים שישחרר אותו עליו.... משהו כזה

אז ככה...נחשים ודובים

כמו כל מקום שקיים מספר רב של שנים, חוקקו חוקים שונים וממש משונים. חוקים אלו מסיבות כאלו ואחורות לא בוטלו. אל צפהגם שהם ייאכפו היום. למשל, הידעת כי בטקסס, ארה"ב, אסור לאישה לשרוק מול בית העירייה? אני מבטיח לך שחוק זה לא ייאכף... אז למי שיש איזה דובון לביא למצנע...מוזמן ונחשים? אני אישית מםחד מהם...

למעלה