287 שופטים נרצחו בקולומביה ......

לוחהכפל

New member
287 שופטים נרצחו בקולומביה ......

עיינתי בערך "רצח שופט" בגוגל ומצאתי ידיעה מעניינת מ"קולומביה" לגבי רצח לפני כמה חודשים של שופטת . כיוון שהעולם היום בנוי על סחר-בין לאומי ושיתופי פעולה נרחבים בין מדינות ואיגודים ובנקים בן לאומיים וחברות ביטוח בין לאומיות .... ונשאלת השאלה האם נציגי משטרת ישראל בחו"ל עוקבים אחרי המעשים הללו - כי לא נראה לי שזה תורגם לעיברית. לדוגמא - הערך "עדי אזר" בויקיפדיה לא מתורגם לאף שפה ואם המודיעין הקולומביאני של משטרה יחפש שם בגוגל סביר להניח שלא יכלול את ישראל בין המדינות שגם נפלו קרבן לשיבוש הליכי משפט מהסוג הזה . עדיין לא חיפשתי בגוגל משהו שיקשור בין ישראל לקולומביה אבל הרי הקשרים הצבאיים בטח יצונזרו . בכל אופן מעניין לברר מדוע בישראל עדיין לא עבר חוק "בתי המשפט לעניני תביעות-פליטים" בדיוק בדרך שעבר חוק "בית המשפט לעניני משפחה" בוקר אחד בכנסת בסיוע מפלגת ש"ס ועובדיה עלי שהיה יו"ר תורן בכנסת (( ח"כ עובדיה עלי )). ככה לא פותרים תעלומות . והנה עכשיו אני אגש לגוגל לבדוק קשרי צבא בין בוגוטה לתל-אביב . המתינו בבקשה

גם בברזיל נרצחה שבוע שעבר שופטת טובה

לא עושה הנחות ולא מזייפת פסקי דין ובגלל זה רצחו אותה ביריות

לוחהכפל

New member
"מבין הלקוחות הקבועים" (של צה"ל... )....

לקח יותר מ שלוש דקות בשביל למצוא את זה בגוגל . אכן - ישנו שת"פ בין שתי המדינות - כיום קצין בשם "טל לזרוס" ממונה על שיתוף הפעולה הצבאי-בינלאומי . וזאת המשימה הבאה שלנו בגוגל

לוחהכפל

New member
תני קישור בבקשה או שם באותיות לועזיות ....

אולי מדובר ב"צבא הננסים של ד"ר מנגלה" ?

אני לא מכירה צבא ננסים אבל זה הקישור לשופטת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4108257,00.html מסכנה
ברזיל: נרצחה שופטת שהיתה אימת הפושעים שופטת ברזילאית, שנודעה כלוחמת תקיפה בפשע ובשחיתות משטרתית, נורתה לפחות 16 פעמים על ידי אופנוענים אלמונים השופטת הברזילאית פטרישיה אקיולי, שהתפרסמה כסמל למאבק באלימות ובשחיתות המשתוללת במדינה, נורתה במהלך סוף השבוע במארב של רוכבי אופנוע אלמונים בניטרוי, הסמוכה לריו דה ג'נרו

למעלה