30.04.1998: תחנת הרכבת החאן:

מצב
הנושא נעול.
אם תוכל לצלם אשמח ואם לא זה גם בסדר אלון

יש צילומים משם...,
למרות שההנהלה שלנו לא אוהבת את זה,בלשון המעטה,אני מצלם שם ומעלה לקומונת "תחבורה ציבורית בדרום",כשמזדמן לי.

אלון 58

New member
אני משתדל לצלם,אייל...,

אני משתדל לצלם,אייל...,
אבל בכל מקרה,אתה מוזמן לקומונה ולעבור על השרשורים השונים,יש שם מידי-פעם תמונות של רכבות-משא,מהמפעל ומהקטע שבין המפעלים לדימונה ולבאר-שבע.

כן אני נכנס מדי יום לקומונה שלך

אני משתדל לצלם,אייל...,
אבל בכל מקרה,אתה מוזמן לקומונה ולעבור על השרשורים השונים,יש שם מידי-פעם תמונות של רכבות-משא,מהמפעל ומהקטע שבין המפעלים לדימונה ולבאר-שבע.

אלון 58

New member
OK תודה...,

OK תודה...,
לא תמיד מתאפשר להיות במוקדי ה-
במפעל,עקב לו"ז צפוף של עבודה ברוב הזמן,אבל אשתדל ככל שאוכל.

easylivin

New member
דוגמה למקום שפעם נראה הרבה יותר מעניין,

צולם עדיין במצלמה מיושנת אז סליחה על האיכות הדרעקית. עליתי על הסולם החלוד.
שבת שויילם.
אבל העיקר שהפך היום ל"מרכז מסחר ובילוי שוקק חיים", לא? מי צריך בכלל להתאמץ ולנסות לשלב בין ההיסטוריה לשימושים העכשוויים? זה בטח עולה כסף ולא עוזר לקדם את מכירות התכשיטים והאספרסו... ואז מה אם במקומות רבים בעולם עושים את זה יותר טוב פי אלף? אנחנו עוד נראה להם איך מקדמים תיירות... (שדרך אגב, כבר מזמן מפגרת אחרי ממלכת ירדן.)

davidfainshtein

Member
מנהל
ביקרתי שם אתמול

אבל העיקר שהפך היום ל"מרכז מסחר ובילוי שוקק חיים", לא? מי צריך בכלל להתאמץ ולנסות לשלב בין ההיסטוריה לשימושים העכשוויים? זה בטח עולה כסף ולא עוזר לקדם את מכירות התכשיטים והאספרסו... ואז מה אם במקומות רבים בעולם עושים את זה יותר טוב פי אלף? אנחנו עוד נראה להם איך מקדמים תיירות... (שדרך אגב, כבר מזמן מפגרת אחרי ממלכת ירדן.)
ביקרתי שם אתמול
מקום בילוי נחמד בסה"כ. הקטע הרכבתי די מפוספס, לצערי הרב. אבל האווירה המיוחדת אבדה לנצח.

amit1270

New member
אכן מפוספס, אבל צריך לזכור ש-

ביקרתי שם אתמול
מקום בילוי נחמד בסה"כ. הקטע הרכבתי די מפוספס, לצערי הרב. אבל האווירה המיוחדת אבדה לנצח.
יש חלק שעוד לא נפתח לקהל, ושם נמצא קרון 95 (לצערי במצב לא טוב) ורוב הקרון השטוח. נקווה שייכנס להם שכל וגם קטר 101 יצטרף אליו, ואולי משהו מהאווירה בכל זאת יחזור.

למרות הפספוס, יש פה ושם רמיזות לכך שהמקום שימש בעבר כתחנת רכבת. יש שלטים ותמונות ואפילו חלקים של המסילה המקורית (בנוסף למסילות ה"מפוברקות"). היה יכול להיות גרוע יותר. בעצם כבר היה גרוע יותר...

אתה מתבלבל קשות....קרון 95? הצחקת אותי !

יש חלק שעוד לא נפתח לקהל, ושם נמצא קרון 95 (לצערי במצב לא טוב) ורוב הקרון השטוח. נקווה שייכנס להם שכל וגם קטר 101 יצטרף אליו, ואולי משהו מהאווירה בכל זאת יחזור.

למרות הפספוס, יש פה ושם רמיזות לכך שהמקום שימש בעבר כתחנת רכבת. יש שלטים ותמונות ואפילו חלקים של המסילה המקורית (בנוסף למסילות ה"מפוברקות"). היה יכול להיות גרוע יותר. בעצם כבר היה גרוע יותר...
אתה מתבלבל קשות....קרון 95? הצחקת אותי !

מיכה ס

New member
אינני זוכר מתי צילמתי את התחנה. התמונה

שבת שויילם.
אינני זוכר מתי צילמתי את התחנה. התמונה
כמובן סרוקה. אולי התמונה הבאה תעזור.

alonsit1

New member
אולי ידוע לך למה שתי רכבות נוסעים?

שבת שויילם.
זה היה אירוע מיוחד אולי? אוי, זולגות הדמעות מעצמן...

כן. הימנית פרטית של תיירים מאיזו חברה

זה היה אירוע מיוחד אולי? אוי, זולגות הדמעות מעצמן...
כן. הימנית פרטית של תיירים מאיזו חברה
גרמנית. אם זה חשוב לך אני יכול ללכת לחדר השני ולמצוא מה כתבתי על חלקה האחורי של התמונה, אז באפריל 1998.

מצב
הנושא נעול.
למעלה