3643

מצב
הנושא נעול.

MORRIS5

New member
3643

3643
עצוב לי להודיע שאתמול אחר הצהריים ה - 3643 של אילן מזרחי נפגעה קשה בתאונה שניגרמה בתחנה המרכזית בקומה 4. לפי מה שאילן סיפר לי מכונה של קו 44 יצאה מרציף הקו בחוסר זהירות ופגעה בחזית של ה - 3643 בשעה שאילן לא היה באטובוס . כרגע ה 3643- בחניון צ.ד והיא תעבור סידרת תיקונים קוסמטיים שכוללים החלפת שמשות . אילן מזרחי היה עצוב מאוד בעבודה היום נקווה שה - 3643 תשוקם בהקדם האפשרי ותחזור לעבודה .

איבגי1

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo178.gif../images/Emo2.gif../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif

3643
עצוב לי להודיע שאתמול אחר הצהריים ה - 3643 של אילן מזרחי נפגעה קשה בתאונה שניגרמה בתחנה המרכזית בקומה 4. לפי מה שאילן סיפר לי מכונה של קו 44 יצאה מרציף הקו בחוסר זהירות ופגעה בחזית של ה - 3643 בשעה שאילן לא היה באטובוס . כרגע ה 3643- בחניון צ.ד והיא תעבור סידרת תיקונים קוסמטיים שכוללים החלפת שמשות . אילן מזרחי היה עצוב מאוד בעבודה היום נקווה שה - 3643 תשוקם בהקדם האפשרי ותחזור לעבודה .

חבל מאוד. בגלל זה אני ואפי לא ראינו אותה היופ על קו 4

oshri5917

New member
שמור על הפה שלך

איבגי בוא נתפוס
את הנהג הפוגע ונעשה לו לינץ ברכב
שמור על הפה שלך
הנהג אולי לא נזהר מספיק אבל בגלל זה לא צריך לעשות בו לינץ תאמין לי שאני שונא את מאיר שיטרית וכל כך היה בלי להגיד עליו שישלחו אותו לפירוק אבל אני לא הייתי אומר את זה אילן מזרחי שכואב לו על 3643 מאוד לא ישמח לראות מה רשמתה חבל על 3643 אבל צריך להמשיך הלאה אל המחר

elians

New member
הלו הלו הלו ! תרגע חביבי ...

שמור על הפה שלך
הנהג אולי לא נזהר מספיק אבל בגלל זה לא צריך לעשות בו לינץ תאמין לי שאני שונא את מאיר שיטרית וכל כך היה בלי להגיד עליו שישלחו אותו לפירוק אבל אני לא הייתי אומר את זה אילן מזרחי שכואב לו על 3643 מאוד לא ישמח לראות מה רשמתה חבל על 3643 אבל צריך להמשיך הלאה אל המחר
הלו הלו הלו ! תרגע חביבי ...
אל תאמר מילים שאינך יודע מה ההשלכות שלהם. סאלאמת

טוארג

New member
מישהו יכול להגיע לשם ולצלם?

3643
מישהו יכול להגיע לשם ולצלם?
זה ממש עצוב
(נקווה שהיא תחזור במהרה)

ארזS

New member
לא נעים../images/Emo57.gif

3643
לא נעים

ומעניין שהאוטובוס הזה יתוקן, לעומת אוטובוסים אחרים הרבה יותר חדשים שנפגעו בתאונות ופשוט סיימו את הקריירה שלהם.

ארזS

New member
תעשו השוואה בין המקרה הזה

לא נעים

ומעניין שהאוטובוס הזה יתוקן, לעומת אוטובוסים אחרים הרבה יותר חדשים שנפגעו בתאונות ופשוט סיימו את הקריירה שלהם.
ולא משנה אם הנזק חמור או לא, לבין המקרה של התאונה בין שני האוטובוסים בבני ברק. את 3643 יתקנו ואילו שני האוטובוסים מבני ברק כנראה שהלכו להם...

אוהד11

New member
באיזה מצב האוטובוסים של ב"ב ומה

ולא משנה אם הנזק חמור או לא, לבין המקרה של התאונה בין שני האוטובוסים בבני ברק. את 3643 יתקנו ואילו שני האוטובוסים מבני ברק כנראה שהלכו להם...
באיזה מצב האוטובוסים של ב"ב ומה
מספריהם ?

אוהד11

New member
אם מזכירים את 6264 שנפגעה בתאונה

מה עם הנוסעים ? כולם שוחררו מבי"ח ?
הרי שעוד 64 נפגעה וזו היתה הוספה 3264 בקו 18 שנהרסה/נשרפה בתאונה והושבתה הרבה לפני זמנה

oshri5917

New member
איזה מכונות

הרי שעוד 64 נפגעה וזו היתה הוספה 3264 בקו 18 שנהרסה/נשרפה בתאונה והושבתה הרבה לפני זמנה
איזה מכונות
של מ.א.ן מסדרת 3700-4119 2XXX 5XXX 6XXX 7XXX עברו תאונה ? כדי שלא העלה על אוטובוס מסוכן

amitasafzabida

New member
אין אוטובוס מסוכן.

איזה מכונות
של מ.א.ן מסדרת 3700-4119 2XXX 5XXX 6XXX 7XXX עברו תאונה ? כדי שלא העלה על אוטובוס מסוכן
אין אוטובוס מסוכן.
אם היה כזה - דן ממזמן היתה מוציאה אותו מהשירות. אני לא מאמין שחברת נסיעות ציבוריות לוקחת סיכונים כלשהם.

ברור שהאוטובוס יתוקן ובהקדם !

3643
ברור שהאוטובוס יתוקן ובהקדם !

אוריליו

New member
עידוד אילן מזרחי

3643
עידוד אילן מזרחי
אילן מזרחי אני משתתף בצערך על האוטובוס שנהרס את נהג קו 44 שפגע לך באוטובוס צריך לפטר מיד מדן ולהעמידו לדין אילן אל תדאג אני מאוד תומך בך ואוהב לסוע איתך אני מאחל לך שהאטובוס שלך יתוקן בהקדם האפשרי אתה הנהג שאני הכי אוהב ליסוע איתו בדן תמשיך לשמור על האוטובוס המיוחד שלך אילן אם אתה בפורום תחזיר לי תשובה אני מחזק אותך

oshri5917

New member
אורי מספיק עם השטיות

עידוד אילן מזרחי
אילן מזרחי אני משתתף בצערך על האוטובוס שנהרס את נהג קו 44 שפגע לך באוטובוס צריך לפטר מיד מדן ולהעמידו לדין אילן אל תדאג אני מאוד תומך בך ואוהב לסוע איתך אני מאחל לך שהאטובוס שלך יתוקן בהקדם האפשרי אתה הנהג שאני הכי אוהב ליסוע איתו בדן תמשיך לשמור על האוטובוס המיוחד שלך אילן אם אתה בפורום תחזיר לי תשובה אני מחזק אותך
אורי מספיק עם השטיות
הנהג לא עשה זאת בזדון

לא נמאס לך לכתוב על דברים שאתה

ועוד משהו לאורי
צריך לשים את 3643 בחניון המושבתים על שיקום לדן מוזיאון כי האוטובוס פשואט עבר תאונה
לא נמאס לך לכתוב על דברים שאתה
לא מבין את המשמעות הטכנית - היסטורית - אמוציונאלית שלהם ? נו באמת ?????????

מצב
הנושא נעול.
למעלה