3643

מצב
הנושא נעול.
הוא בכלל לא מזהם

תמוה בעיניי שאוטובוס שכבר גילו עבר
את גיל ה-20, ועבר תאונה, עדיין ימשיך לנסוע כאן. אם כל הכבוד לאילן מזרחי, את ה-SL הזה היה צריך כבר להשבית. מה לעשות שהרכב הזה כבר ישן ומזהם סביר להניח ברמות גבוהות מאד... ובזמן, שלמיטב ידיעתי לדן אין כסף, לשפץ את 3643 זה פשוט ביזבוז כסף סתמי ומיותר... חבל.
הוא בכלל לא מזהם
עמדתי מאחורי האגזוז שלו ולא הרגשתי כלום...

עולה המון, לא יודע בדיוק

שאלה לאנדי
כמה יעלה שיפוץ יסודי של אוטובוס כולל החלפת מנוע ותמונה מוקדשת לך ממסוף הכרמלית של קו 33 ז''ל שהמן ישוב
עולה המון, לא יודע בדיוק
מה שכן, לא שווה לעשות שיפוץ שכזה לאוטובוסים מדגמים SU SL ו-SG ובקרוב גם EL.

gsx750f

New member
שיפוץ ושיבוץ לקו ../images/Emo3.gif

שאלה לאנדי
כמה יעלה שיפוץ יסודי של אוטובוס כולל החלפת מנוע ותמונה מוקדשת לך ממסוף הכרמלית של קו 33 ז''ל שהמן ישוב
שיפוץ ושיבוץ לקו

לא לשכוח כסאות מעץ

אוריליו

New member
תגובה לתוכון

תמוה בעיניי שאוטובוס שכבר גילו עבר
את גיל ה-20, ועבר תאונה, עדיין ימשיך לנסוע כאן. אם כל הכבוד לאילן מזרחי, את ה-SL הזה היה צריך כבר להשבית. מה לעשות שהרכב הזה כבר ישן ומזהם סביר להניח ברמות גבוהות מאד... ובזמן, שלמיטב ידיעתי לדן אין כסף, לשפץ את 3643 זה פשוט ביזבוז כסף סתמי ומיותר... חבל.
תגובה לתוכון
כן צריך להשקיע ב3643 ולשפץ אותה ולשפר אותה זה האוטובוס הכי מיוחד בדן ואסור להשבית אותו שיסע לתמיד ואף פעם לא ישביתו אותו אני לא אתן לדן להשבית את 3643 על גופתי המתה דן תשבית את ה3643 ואילן מזרחי ימשיך לנהוג ב3643 ולהנות ממנה

elians

New member
נו אז יש לו משפחה

אורי מה אתה רוצה ממני
מספיק שגעתה אותי שנסענו בקו 56 עם הSL והשאלות הבוטות בנושאים מיניים הנהג לא עשה זאת בכוונה אז אל תגיד שצריך לפטר אותו לנהג שפגע ב 3643 יש משפחה הוא לא אשם שהכניסה לתחנה החדשה היא גרועה אורי חבל לך על הזמן לא ישפצו אוטובוסים ישנים והשירות של דן ימשיך להיות גרועה נראה לך שדן לא היו רוצים להשאיר בשירות אוטובוסים מודל 83-91 מה לעשות שיש לנו משרד תחבורע שמזיין לדן בשכל אורי לא בלי יותר לדבר על המאן SL אין חלי כבר כח לחשוב על זה לפי דעתי תוך שנה-שנתיים כל האוטובוסים מסדרת ה 40XX (למעט 4081)יושבתו יום טוב לך אורי ומספיק לדבר על הSL כי לא יחזרו לשירות
נו אז יש לו משפחה
זה אומר שהוא יודע לנהוג למרות התוצאות? ולא חושב שהכניסה כל כך גרועה.. אחרי הכל מאות פעמים ביום עוברים שם אוטובוסים ואולי אף יותר וכמה תאונות קרו שם אם בכלל הכניסה הכבכיול גרועה.

oshri5917

New member
ובה ל alians

נו אז יש לו משפחה
זה אומר שהוא יודע לנהוג למרות התוצאות? ולא חושב שהכניסה כל כך גרועה.. אחרי הכל מאות פעמים ביום עוברים שם אוטובוסים ואולי אף יותר וכמה תאונות קרו שם אם בכלל הכניסה הכבכיול גרועה.
ובה ל alians
לכל אחד היה זה היה יכול לקרות (2)יכול להיות שהתבלבלתי בין קומה 4 ל7 כי אני זוכר שקומה 7 הכניסות והיציאות שם מסוכנית יכול לחהיות שגם בקומה 4 אבל יש מצב שלגבי קומה 4 טעיתי

levikon

New member
יש משהו במה שהוא אומר.

נו אז יש לו משפחה
יש משהו במה שהוא אומר.
וזה למרות שהוא ממאיס את עצמו על כולנו. שים לב לדוגמא לכמה פעמים יש לך את המחסום שבור בכניסה לתחנה. (זה הלבן, לא הצהוב - בכניסה מהגשר). לפחות פעמיים בשבוע איזה אוטובוס או רכב מחליטים "להתעלק" עליו. ובמקום כל כך צפוף, ובלתי מאורגן, תאונת קרו, קורות ויקרו. ותאמין לי, שאם זה לא היה הרכב הכי מיוחד בדן, רוב הסיכויים גם שלא היית שומע על התאונה הזאת. יש לדוגמא, את הירידה מקומה שש לשדרות הר ציון. האוטובוס יורד את הירידה במהירות, ואז נכנס לסרפנטין כזה שיש אולי שתי סנטימטר בין מראה על האוטובוס למראה מרוחה על עמוד בטון... מי שתכנן את התחנה הזאת לא היה הכי מבריק (וזאת עוד בלשון המעטה).

אוריליו

New member
שאלה

אורי מה אתה רוצה ממני
מספיק שגעתה אותי שנסענו בקו 56 עם הSL והשאלות הבוטות בנושאים מיניים הנהג לא עשה זאת בכוונה אז אל תגיד שצריך לפטר אותו לנהג שפגע ב 3643 יש משפחה הוא לא אשם שהכניסה לתחנה החדשה היא גרועה אורי חבל לך על הזמן לא ישפצו אוטובוסים ישנים והשירות של דן ימשיך להיות גרועה נראה לך שדן לא היו רוצים להשאיר בשירות אוטובוסים מודל 83-91 מה לעשות שיש לנו משרד תחבורע שמזיין לדן בשכל אורי לא בלי יותר לדבר על המאן SL אין חלי כבר כח לחשוב על זה לפי דעתי תוך שנה-שנתיים כל האוטובוסים מסדרת ה 40XX (למעט 4081)יושבתו יום טוב לך אורי ומספיק לדבר על הSL כי לא יחזרו לשירות
שאלה
היית ברעים ולמה אתה מקלל כל כך הרבה

הלווווווווו אולי שניסע בדיליז'נסים

תגובה לאושרי
אושרי אם הנהג עשה זאת בכוונה יש לפטר אותו מדן ולשפוט אותו להרבה שנים בכלא אני בניגוד אליך מאוד אוהב ליסוע באוטובוסים לא מרופדים ואני רוצה שיהיו לא מרופדים כי זה נותן טעם של פעם דן צריכה להחזיר את כל האוטובסים מאן sl משנות ה80 הכוונה מ 1980 עד 1989 ובלא ממוזגים להתקין מזגן תחתון הכוונה פתחי מזגן ברצפה בצד ליד הכיסאות ואת חלקם לרפד ואת חלקם להשאיר לא מרופדים כדי שגם אני וגם אתה נהיה שבעי רצון אושרי תפסיק ליצור פרובוקציות יום טוב לך
הלווווווווו אולי שניסע בדיליז'נסים
וזהו?האוטובוסים האלה מזמן הותכו למתכת וגם אם לא הם לא שווים את המתכת שלהם,די כבר עם הדברים האלה,בקצב הזה ה430 של המוזיאון תעשה קו 18 חחחחח.

amitasafzabida

New member
חבל.

3643
עצוב לי להודיע שאתמול אחר הצהריים ה - 3643 של אילן מזרחי נפגעה קשה בתאונה שניגרמה בתחנה המרכזית בקומה 4. לפי מה שאילן סיפר לי מכונה של קו 44 יצאה מרציף הקו בחוסר זהירות ופגעה בחזית של ה - 3643 בשעה שאילן לא היה באטובוס . כרגע ה 3643- בחניון צ.ד והיא תעבור סידרת תיקונים קוסמטיים שכוללים החלפת שמשות . אילן מזרחי היה עצוב מאוד בעבודה היום נקווה שה - 3643 תשוקם בהקדם האפשרי ותחזור לעבודה .
חבל.
מכונה מאוד מושקעת. כל דבר קטן יכול לגרום להשבתה סופית שלה.

R0ckF0rD

New member
כמה מעציב... ../images/Emo5.gif

3643
עצוב לי להודיע שאתמול אחר הצהריים ה - 3643 של אילן מזרחי נפגעה קשה בתאונה שניגרמה בתחנה המרכזית בקומה 4. לפי מה שאילן סיפר לי מכונה של קו 44 יצאה מרציף הקו בחוסר זהירות ופגעה בחזית של ה - 3643 בשעה שאילן לא היה באטובוס . כרגע ה 3643- בחניון צ.ד והיא תעבור סידרת תיקונים קוסמטיים שכוללים החלפת שמשות . אילן מזרחי היה עצוב מאוד בעבודה היום נקווה שה - 3643 תשוקם בהקדם האפשרי ותחזור לעבודה .
כמה מעציב...

בדיוק ראיתי את היפיהפיה הזו לוקחת את הפניה שמאלה לאלנבי במלוא גאון והדר באחד הערבים של שבוע שעבר. מי ייתן ותשוקם בהקדם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה