3R כתב על אופנועו החדש.

yarivos

New member
3R כתב על אופנועו החדש.

הוא לא רצה לגלות לנו מה הוא קנה, במה החליף את האביר הקודם שלו (RR) שאיתו רכב יד ביד, נפש בנפש במשך ארבע וחצי שנים. הוא כל כך אהב את העולם הזה. למעשה הוא היה העולם הזה! הוא רכש את האביר החדש שלו והחזיק אותנו במתח. תיאר אותו בדרכו שרק הוא יכול לתאר בזמן שהוא נותן רמזים עדינים. את סוף הסיפור לא זכינו לשמוע. רותם נהרג כעבור שלושה ימים אחרי שכתב את הפוסט הזה, ברכיבה הראשונה על האביר החדש שאותה כל כך רצה לתאר לנו. עכשיו אפשר רק לדמיין, לכנס לראש שלו ולהרגיש כמה הוא נהנה בדרכו האחרונה. (תודה ל bersi ששלח לנו את הטקסט)

yarivos

New member
"הקולות שהאבנסיונה מוציא ממני" \ 3R

הרעש הזה שאסימון עושה בפעם השניה שהוא מכה בך , באופנוע כזה הדבר האחרון שמעניין אותך זה מד הדלק, אני צוחק כמו משוגע בקסדה , זקפה במכנסיים , והוא לא מפסיק להאיץ קדימה , כנראה שזאת התחושה אחרי שסקוטי לוחץ על כפתור השיגור למעלה , Fucken חור תולעת , מהדק את הברכיים , מצמיד את הסנטר לטנק הדלק ונשאב קדימה, האבנסיונה חזק שם למעלה , חזק יופי יופי , מג'נן את ראסי בדרך שהוא מספק את הכוח , דמיינו מעשה אהבה עם האישה הכי מנזילת ריר שפגשתם , היא מלטפת אתכם בעדינות עם קצות ציפורניה , עולה מעלה מטה בגבכם , בירככם , נגיעות קלות בקצה לשונה על צווארכם , לוחשת לכם באוזן ררר , צחקוק קל , הלמות לבכם נשמעת עד קצה גבול האגן התיכון , אתם סמוקי לחיים , ופתאום היא מתרוממת ומתרחקת בצעדים קלים , לסתכם (ולא רק היא) נשמטת , אתם מנסים לקרוא לה לשוב , שפתותיכם נעות אך בת קול לא יוצאת החוצה , גרונכם ניחר, אתם עדיין עם הפרצוף הדבילי והריר בקצה השפה, הזמן עוצר מלכת, היא פונה לעבריכם , שערותיה כפרגוד המקדים את רשפי האש מעיניה , חולצת ה T הצמודה והלבנה שלה עפה מעצמה , מחזיק אחריה החוטיני השחור אדום , כסלעים בוערים הניתכים מלוע הר געש , ואז היא מזיינת את הכוסשלאמא שלכם עד חווה אימנו ואתם מצטרפים אליה לשאגות העונג ולא מאמינים שהווקאליות הזאת יוצאת מהלוע שלכם, ככה זה לרכב איתו , מרגע ההתנעה ,ה sound המטריף , האין כוח של תחילת הסל"ד , העוד יותר אין כוח של כמה אלפי סל"ד אחר כך והפיצוץ הגרעיני שבא אחר כך ונמשך , ונמשך ונמשך , כל עוד נמצאים בהילוך הנכון , מעורבות בלתי פוסקת בתפעול , הרבה יותר ממה שאי פעם חוויתי, הישיבה קרבית , אך לא מדי , לא מעל הצמיג הקדמי אך עדיין בתנוחה שמאפשרת את מוד ההתקפה הנכון , הברכיים קרובות אחת לשנייה יותר מכל אופנוע אחר שחיככתי בו את ישבני , הוא עורג על הפניות , הוא נענה להן בזריזות משכרת , חסר קצת פידבק מקדימה , ה sound שהאגזוז שלו מפיק מטריף את החושים , אני כבר יומיים רוכב בלי אטמים , נהנה מהסימפוניה, לוקח אויר, הוא ואני לראשונה לבד , מביט בו דקה ארוכה , מחייך, משהו מוזר שם בלוח המחוונים , ממש מוזר , אני לא מצליח לשים את האצבע , מניע , צמרמורת , מתיישב על האוכף , ממשש את הידיות , מלטף את המשקף , טנק הדלק , מנסה לאמוד את התחושות העתידות לבוא , האסימון נופל , חסר שם בין כל הספידומטרים איזה מד דלק, אני מפריד את חוויות הרכיבה מהקטע המנהלתי לעיל לקטע הספורטיבי יותר בסופ"ש, ייקח לנו עוד קצת זמן להתוודע אחד לשני , כשנהיה שלמים , למשפטי הסיכום העתידיים תתווסף נקודה. 3R.

kangal

New member
שובי דובי יריבוס../images/Emo35.gif כבר העלתם את זה פעם...

(לא שאני מזלזל חלילה) אתה מתחרה במורמ
לפחות לו יש תירוץ טורקי...

idandi

New member
הכרתי את הניק שלו בעיקר מפולגז

איך נהרג? איפה? מתי? אפשר פרטים??

למעלה