57 שנה לשיירת הר-הצופים היום

מצב
הנושא נעול.

Benni Haspel

New member
אביתר, הצחקת אותי

טבריה זקוקה לתיירות ! המצב שם זיפת.
הכנרת לא תיהרס. התיירים יכניסו כסף ובו ניתן יהיה לפתח את האזור ולהשביח את החופים וכמובן יותר תקציב לניקיון. אני גם מניח שבשלב זה או אחר יהיה שלום עם סוריה.
אביתר, הצחקת אותי
טבריה זקוקה לשלטון מקומי חזק ולאוכלוסיה חזקה. טבריה זקוקה להמון כסף ממשלתי לבנית תשתיות ורק אחר כך יבואו תיירים שיזרימו עוד כסף. אם היה כאן משרד תיירות כמו שצריך, היו משביחים מזמן כבר את החופים וכמובן מנקים אותם. בתקופות של גאות בתיירות, גם ככה אין מקום בטבריה.

mucool2

New member
למה אתה חושב שיש סתירה?

אביתר, הצחקת אותי
טבריה זקוקה לשלטון מקומי חזק ולאוכלוסיה חזקה. טבריה זקוקה להמון כסף ממשלתי לבנית תשתיות ורק אחר כך יבואו תיירים שיזרימו עוד כסף. אם היה כאן משרד תיירות כמו שצריך, היו משביחים מזמן כבר את החופים וכמובן מנקים אותם. בתקופות של גאות בתיירות, גם ככה אין מקום בטבריה.
למה אתה חושב שיש סתירה?
רכבת לטבריה יכולה לעזור להביא אוכלוסיה חזקה לעיר, ולא רק תיירים (אם כי גם זה לא היה מזיק). לא ברור לי מה אתה מציע. להפסיק את התיירות ולחכות שהכול יסתדר? אם אין מקום בטבריה זה בגלל שלא משתלם לבנות שם מלונות חדשים, ולא נראה לי שזה יקרה אם ישמעו לעצתך ויעצרו את התיירות. הכסף צריך לבוא גם מהממשלה וגם מהתיירים.

Benni Haspel

New member
תיירות זה לא רק מלונות

למה אתה חושב שיש סתירה?
רכבת לטבריה יכולה לעזור להביא אוכלוסיה חזקה לעיר, ולא רק תיירים (אם כי גם זה לא היה מזיק). לא ברור לי מה אתה מציע. להפסיק את התיירות ולחכות שהכול יסתדר? אם אין מקום בטבריה זה בגלל שלא משתלם לבנות שם מלונות חדשים, ולא נראה לי שזה יקרה אם ישמעו לעצתך ויעצרו את התיירות. הכסף צריך לבוא גם מהממשלה וגם מהתיירים.
תיירות זה לא רק מלונות
זה תשתית. אותם דברים לא כל כך חשובים בעיני הפוליטיקאים ושגם לא מצטלמים טוב כמו ביוב, פארקים, גישה ידידותית לכל מקום, חזות פני העיר, מלונות עממיים לצלינים ועוד. כרגע, אין מה להביא תיירים לטבריה כי העיר הזאת שיכלה להיות יפה כמו לוצרן שבשוויץ, היא פשוט דהויה ודוחה. סורי

mucool2

New member
אתה צודק אבל קצת מגזים

תיירות זה לא רק מלונות
זה תשתית. אותם דברים לא כל כך חשובים בעיני הפוליטיקאים ושגם לא מצטלמים טוב כמו ביוב, פארקים, גישה ידידותית לכל מקום, חזות פני העיר, מלונות עממיים לצלינים ועוד. כרגע, אין מה להביא תיירים לטבריה כי העיר הזאת שיכלה להיות יפה כמו לוצרן שבשוויץ, היא פשוט דהויה ודוחה. סורי
אתה צודק אבל קצת מגזים
אני מסכים איתך שיש לטבריה פוטנציאל אדיר לא מנוצל, ולא ממש מסכים שהכל כל כך נורא (אולי המצב הדרדר מאז הפעם האחרונה שהייתי שם, לפני שנה וחצי). אבל הסיבה לכך, בנוסף לניהול כושל, היא מצב כלכלי קשה שהוא תוצאה של משבר תיירות מתמשך (הרבה לפני ה"אינתיפדה"). מה שנכון - בניית מלונות חדשים לא תפתור את הבעיה (זה רק הסימפטום), ובהחלט צריך להשקיע בתשתיות, כולל רכבת! בלוצרן כבר יש רכבת (וגם מוזיאון רכבות ותחבורה יפה במיוחד). עכשיו הגיע תורה של טבריה...

לא סותר את דבריי. גם זה נכון וגם זה

אביתר, הצחקת אותי
לא סותר את דבריי. גם זה נכון וגם זה
נכון. אפשר לעשות את הכל ביחד ! רק שיתחילו כבר !!!

vitamin P

New member
../images/Emo16.gif

היום ד' בניסן תשס"ה - 13.04.2005 57 שנה לטבח הנורא שביצעו חוליות פורעים ערביות בשיירת הדסה/הר-הצופים ! היום מתאחד התאריך העברי עם הלועזי (כפולה של 19). הייתי בטקס וגם באנדרטה בשייח'-גראח'. מישהו זוכר ? מישהו זוכר את הפיגוע הנ"ל שהיה הגדול ביותר בארץ הזו מאז ומעולם ??? 79 נרות לזכר החללים:
אביתר.

Azazel

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif אכן, נורא.

היום ד' בניסן תשס"ה - 13.04.2005 57 שנה לטבח הנורא שביצעו חוליות פורעים ערביות בשיירת הדסה/הר-הצופים ! היום מתאחד התאריך העברי עם הלועזי (כפולה של 19). הייתי בטקס וגם באנדרטה בשייח'-גראח'. מישהו זוכר ? מישהו זוכר את הפיגוע הנ"ל שהיה הגדול ביותר בארץ הזו מאז ומעולם ??? 79 נרות לזכר החללים:
אביתר.
אכן, נורא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה