6 Sided Compass Rose Jar איך עושים את זה?

nadlerelior

New member
6 Sided Compass Rose Jar איך עושים את זה?

אם מישהו יודע איך עושים אתה אחת מהקופסאות האלו אני אודה לו

Seylon

New member
הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה, נראה לי

נראה כמו כוס קפה חד פעמית שעשו לה אקורדיון בקצה. משהו בסגנון: |\|\|\|\|\|\|\ אני אנסה בעבודה מחר, ואם יצא יפה, אשלח תמונות :)

nadlerelior

New member
הדרכה

מאחר ואני לא מומחית גדולה אני צריכה הדרכה קצת יותר מעמיקה ממש מאיפה מתחילים ומה הבסיסי של הקיפול הזה זה אמור לשמש לי לעבודה חשובה ללימודים שלי אז תודה מראש ובהצלחה

Seylon

New member
ננסה הדרכת טלפון

זו לא הטרדה, פעם הייתה שיטה כזו לתעד אוריגמי :) מכוס חד"פ לא הצלחתי לעשות משהו סביר, אבל הרעיון פשוט. קחי מלבן ארוך. נגיד 20X5 קיפולים מקדימים: לאורך הצלע הארוכה, כל סנטימטר, קפלי באותו כיוון (סוג של לגלגל ולשטח, אבל יותר מדויק) בכל מלבן 1X5 שנוצר תעשי קיפול אלכסוני אחד בלבד מפינה לפינה. כל האלכסונים צריכים להיות מקבילים. כל ההקיפולים האנכיים הם הרים, והאלכסוניים הם עמקים. עכשיו תקפלי את כל לפי הסדר - עמק,הר,עמק,הר את מה שיצא, תפתחי טיפה. את הצורה התלת מימדית נועלים בצורה הבאה: מציירים קו סנטימטר אחד מתחת לקצה העליון של האגרטל (שעובר על פני קפלים), ואז מקפלים לאורכו. סוג של כמו שמורידים גרב. בעצם, את הגרב אני סתם מועך. יותר בכיוון של גרביון. את מה שרואים בתמונה, עשו באותה צורה, אבל התחילו מקרטון חלב או משהו, ונעזרו כנראה בסרגל וסכין בשביל לסמן את הקיפולים המקדימים (מה שלא עשיתי עם כוס הפלסטיק המסכנה). מקווה שעזרתי, בכל מקרה נהנתי מלהסביר. סוג של משחק פנטומימה הפוך. ובמקרה שלא - תגיעי לאחד המפגשים ותתפסי מישהו שיראה לך. ככה זה עם תלת מימד, פשוט יותר להראות מלהסביר.

למעלה