60 על 60

טל לוין

New member
60 על 60

שלום לכולם - בהמשך לקריאתה של suki לשרשור רשומות על ישראלים וישראליות - אני פותחת שרשור נוסף בנושא... כאן אבקש שתרשרשרו את כל הרשומות שלכם אשר עוסקות הן ביום הזיכרון והן ביום העצמאות. זאת כדי שנוכל לאסוף תכנים מעניינים ומגוונים לעמוד הבית. לפרטים נוספים תוכלו להיכנס לרשומה האחרונה שלי בבלוג הבית.

../images/Emo16.gifליום הזיכרון: "טללי דמע"...

טללי דמע ושוב יורד עלינו פרגוד יגונינו, מכסה ארץ במסך כאב. לוטף בנוחם פצעיה, טללי דמע מרעידים נקיקי אבן הנושמת דם......... המשך ברשומה.. יהי זיכרם של חללי ישראל לדורותיה, ברוך, נצור וחקוק עימנו לנצח!

../images/Emo104.gifליום העצמאות: "בת שישים"

בת שישים "באין חזון יפרע עם" בהמון תיקווה לשינוי..... חג עצמאות שמח ואופטימי,,, התמונה בעיצובה של רחל המוכשרת לורי247

יום העצמאות 2008: מדריך הופעות. הערב.

מאירים את שמי ישראל ביום העצמאות ה-60 למדינה ייערך במספר מוקדים ברחבי הארץ המופע מאירים את שמי ישראל של אומן התאורה גיל טייכמן שיציג מופע ייחודי המשלב זיקוקים, תאורה, לייזר וקטעי מוסיקה ווידיאו. המופע יעלה ב-8 יישובים ויימשך כרבע שעה, ובשאר הערים והמועצות יוצג מופע פירוטכניקה מקומי לרקע הפסקול והווידיאו. המופע מאירים את השמיים יתקיים במקביל בבימות המרכזיות בערים הבאות: ירושלים, אשדוד, טבריה, אילת, תל אביב, חיפה, באר שבע, ההמשך תוכלו לראות כאן.

מלחמת ששת הימים מזוית אחרת

מלחמת ששת הימים מזוית אחרת ליום הזכרון ליום העצמאות

גאמי

New member
המלצה על בלוג מדהים -פוסט ליום הזיכרון.

החיים מנקודת ראות של הלום קרב. מדובר על אחד האנשים המדהימים ביותר שפגשתי, כן פגשתי, הכרתי וקראתי בחיי. למרות שפוסט זה לא חדש, הוא פוסט חשוב, כואב וחזק מאין כמוהו. אנא קדמו אותו, למען יראו כולם, החיים כזיכרון ולא רק כיום זיכרון...יש כאלו שהזיכרון בעבורם הופך קטלני במיוחד.

../images/Emo104.gifארץ אהבתי 2007 ליום העצמאות ה-59,סיפורה

ארץ אהבתי 2007 ליום העצמאות ה-59,סיפורה של תל-אביב ,הכרזת אונסקו, הנגשת שדרות רוטשילד ליום העצמאות

TheWhiteTigris

New member
50 "חוקים" בלעדיים של ישראלים - פעימה חמישית.

(אם הייתי יודע שההודעה שלך תיפתח, מלכתחילה הייתי משרשר את ההודעה שלי לכאן ולא לשרשור היומי...) לקריאה - כאן.

../images/Emo104.gifארץ אהבתי 2007 ,סיפורה של תל-אביב וגן הח

ארץ אהבתי 2007 ,סיפורה של תל-אביב וגן החיות שאהבתי רשומה מס` 200 בלוג שלי ליום העצמאות

גייסון33

New member
כדאי לקרוא 60 לישראל ועכשיו מה הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1243026

ושוב הרשומה שלי לא בעמוד הראשי

טוב, כדאי לכתוב קודם, לא?

למעלה