619
פיטר פן חוזר!

619
פיטר פן חוזר!

בערך

הפיה הכחולה מתעוררת

זלינה מתנגשת בפחי אשפה בטעות

עוץ לי מושיע

מצד אחד, עוד נבואה ועוד נבחר

מצד שני, עדיין אין רוע מולד

גדעון קיבל בחזרה את הלב שלו

זלינה מתנגשת בפיה השחורה בכוונה

עוץ לי סולח לאמא, ושוב משקר לבל ולכולם

הפרק הבא פרק מוזיקלי
מעניין מה יהיה

הרייטינג סביר. אני חושב שתהיה עונה 7!

אביטל186

New member
טוב אז מה היה לנו הפרק הנוכחי???

מר גולד מושיע???כמעט והשאירו אותנו נבוכים מול המידע ההזוי הנל, אך מהר מאוד הראו לנו שאין מה לחשוש, אמא שלו ההורישה לו את כישרון ההחלטות הגרועות כשעשתה את המעשה הראשון- גזירת היעוד שלו כגיבור.
חבל.
לא צפיתי בפרקים הבאים לכן לא לצחוק עלי- אבל אני לא מאמינה בפיה השחורה.
אני לא מאמינה בסיפור שלה. כשהיא גזרה את הגורל של הבן שלה זה לא היה מאהבה. זה היה מאוגואיסטיות ושמירה על החים שלה מפניו.
מה הקשר עכשיו את צריכה את הכוח שלך? הרי כל הסכנה שלו זה את!! רוע ורשע איום!
מה את מונעת ממנו להיות מושיע וגיבור של הרבה אנשים אחרים?

היא פשוט מנוולת משורש נשמתה. היא נוראית ואני שונאת אותה למי שלא הבין

אז גולד מגלה את כל המידע הנל ומשחק אותה שהוא סלח לה.
אולי אני טועה אבל הואלא סלח. ואולי הוא עבד על כולם, אבל הוא קודם כל עבד עליה שהוא בצד שלה. מספיק להסתכל במבט שלו, ובמשפט- הם לעולם לא יפקפקו בי" להבין שהוא משחק כאן משחק.

מי ייתן והיא תמות ומהר, ולא תגיע להרוס את חתונת העשור שכולם חיכו לה.
אמהוק

מה עוד היה?
קטע חמוד שבו הוק מאציל על הנרי להיות השושבין- רק למה אחי אתה כזהלחוץ ומתנשף כאילו מה עשית?? כבר לא משכנע אותי

זלינה דורסת את הפיה השחורה

שכחתי עוד משהו?
אשמח לתגובות!

סוף סוף

פיונה פחדה לאבד את הכוחות האפלים שלה, כמו שעוץ לי פחד לאבד את הכוחות האפלים שלו, וככה שניהם הופרדו מהילדים שלהם.

אני חושב שפיונה באמת אהבה את עוץ לי, כמו שעוץ לי אהב את ביי.

עוץ לי חשב שאמא שלו לא רצתה אותו ולא דאגה לו, וכשהוא ראה את העבר הוא הבין שהוא טעה, אז כבר אין לו סיבה לשנוא אותה.
גם אין לו סיבה לכעוס עליה, כי הוא מעדיף להיות האפל מאשר המושיע.

זלינה נהדרת
מגיע לה רישיון נהיגה

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והאמא הטובה. 6-19

הרושם שעלה לי מהפרק הוא שלפי ההיגיון של הפרק, היפהפיה הנרדמת הייתה מושיעה. עכשיו אני חושב שאני מבין קצת יותר מה הפיה הכחולה רוצה - היא מתעצמת מתקווה ואהבה, נכון? באיזו נסיבות אנשים צריכים יותר מכל את הדברים הללו? בעתות של מצוקה גדולה. היא צריכה רשע גדול לצורך המטרה הזו. מעניין אם הכח שלהן קשור לכח שמאחורי הגביע הקדוש. פיונה הפכה לפיה השחורה ברגע שהיא כמעט רצחה את טייגר לילי כמו שנימוי הפכה לאפלה הראשונה כשהיא הרגה את אויבה.
למען האמת, סטוריברוק, בגלגולה הנוכחי, שייכת להוק, נכון? הוא הטיל את הקללה האפלה האחרונה. מאידך, ממתי האמת שינתה לרג'ינה במיוחד? היה נחמד מצדה לנסות ללמד את זלינה לנהוג. עדיף היה אם הייתה מנסה קודם עם אופניים. טיפה יותר פשוט ממכונית...

אופניים הם לא רעיון טוב

הם יזכירו לזלינה את היידיס, ולא יעזרו לה לדרוס את פיונה.

הלדיל

New member
תאונות אופניים כבר הרגו אנשים.

עם זאת, לא זכרתי את הסצנה עם האדס וזלנה רוכבים על אופניים.

למעלה