9X10
אתם רוצים להגיד לי שיש עוד 14?!

E l S i

New member
9X10
אתם רוצים להגיד לי שיש עוד 14?!

הפסקנו אחרי כמה דקות.
הסיפור של טד היה מתאים גם לעונות אחרות, אבל השאר היה פשוט פתטי

ההתנהגות של בארני היא אכן IN CHARACTER אבל זה לא אומר שנעים לצפות בה, כיף או מעניין
ומארשל. עשרה ימים באוטו (לא אכפת לי אם זה סופ"ש, עשרה פרקים זה עשרה ימים שונים שאני צופה בזה)

היוצרים של איך פגשתי יכולים להתבייש. הם גרמו לכל כך הרבה אנשים לאהוב את השיר הטפשי על ה500 מיילס, שרוב האנשים (שאינם אוהבים הסדרה או ד"ר הו) ממש לא מתים עליו, ונוהגים לצחוק עליו
הפכו אותו לשיר שעושה לך טוב ונוסטלגי

ואז חפרו עליו הרבה יותר מדי, ובהקשר רע, ובלי טד ונמאס ליייי

צריך לעשות לסדרה המתת חסד

E l S i

New member
וגם
האורחים בחתונה

הם שם כל כך הרבה זמן מראש, שטד כבר מכיר את כל העובדים במלון, את קלוד (מי זה?) וכ'ו. סטטיסטית הוא כבר היה צריך לפגוש את אמא.

E l S i

New member
הבדיחה היא שזה לא מצחיק

אבא שלי ניסה לראות איתנו את הפרק, הוא בכלל לא היה בעניינים ("רגע, הוא מתחתן עכשיו?" "איתה?" "מה זאת אומרת שהיא כתומה?" [אבא עיוור צבעים])
ולא הבין למה אנחנו מתעקשות לצפות
אמרתי לו שאני מתה שזה ייגמר כבר

באמת שהייתי מאושרת אם היה ספיישל של שלושה ארבעה פרקים שסוגר את כל הקצוות, *אהם דוקטור הו סוף עונה 4* (הייתי צריכה לשים את הכוכביות רק על ה*אהם*?) וזו סתם דוגמא למשהו שאהבתי את הסוף שלו. (חוץ מהשברון לב, אבל הבנתן את הרעיון)

אבל לא, כי זו סדרה אמריקאית מצליחה, אז ברור שגם העונה התשיעית תצליח ותיכנס לקאנון ו לא לא לא לא לא

בוקר טוב

אז עכשיו כל פרק

לפני הפתיח יהיה איזה משהו קטן וכל הפרק יסוב סביבו...

כמה פרקים עתידיים:
1. ברני שכח את הגרביים שלו.
2. טד עושה משהו שקשור לסטלה.
3. מרשל פוגש שותף חדש לנסיעה.
4. פרק על כמה שלילי מתגעגעת למרשל.

ZZZZzzzz

יש דברים שעל הנייר הם פשוט גאוניים

לעשות עונה שלמה כשרובין ובארני מתחתנים, אחרי כל הרמיזות לאורך העונות זה גאוני, רק מה? לא ממש חשבו לעומק על איכות הפרקים ומעבר לזה על סיפורים מדהימים שיסחפו את כולנו.

התוצאה - אחת העונות הגרועות בכלל של HIMYM. הפרק לא זורם, ועכשיו דפני הגיעה ליעדה, אז זה אומר שגם מארשל כבר יגיע לחתונה????

עד שרובין ובארני יתחתנו, אוהו, עוד 14 פרקים? איך ימרחו עוד 14 פרקים?

למעלה