________

Velma Kelly

New member
אפשר לפתוח שרשור ציטוטים?

אני מקווה שעוד לא היה כזה אבל פשוט מתחשק לי לשמוע שוב את הפאנצ'ים הגדולים של הסידרה הזו.. בא לכם לשתף פעולה?

ד נ ע

New member
בטח שאפשר

" מה אתה אומר ? מה שאת שומעת. מה את אומרת ? מה שאתה שומע. "

../images/Emo26.gifאו שבסוף הפרק האחרון.. ../images/Emo36.gif

"אני אוהבת את הבגדים הערסים שלך, אני אוהבת את השוביניזם שלך , אני אוהבת את המשפחה שלך , טוב אותם אני אלמד לאהוב"

24li

New member
יש בבלוג שלי את כל הסצינת סיום..

זה הקישור.. תהנו! http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=259331

ויש את ציטוט הפרומואים הידוע

"אז אתה מביא יד? -ברור מה אני בת? לא ביד, יד, אתה מביא יד?" אני אראה שוב את הפרקים ואני אזכר :)

Velma Kelly

New member
עכשיו שיש זמן אני יגיב בעצמי../images/Emo3.gif

דנה: אורן? אורן: אוהב אוהב, קרציה! --------------------------------------------------- דנה: לאכול, אתה יודע מה שלא עשו בשואה! --------------------------------------------------- דנה: ראיתי את החבר שלי עם איזה 'דובה אחת. אורן: 'דבה דנה: מה? אורן: אמרת 'דובה, אומרים 'דבה. דנה: אה אתה מכיר אותה? -------------------------------------------------- דנה: ושתדע לך שגם אם היינו תקועים במעלית, על אי בודד והייתה בחוץ פצצה גרעינית בטוח היינו מתים ממנה והיינו ערומים והייתי חרמנית פ-חד ואנחנו הינו התקווה של כל האנושות, גם אז, במקל של מטאטא לא הייתי נוגעת בך. ------------------------------------------------------ דנה: אני מצטערת זה פשוט הילד הרע נכנס בי רועי לוי: הילד הרע? תכף אני יראה לך איזה שמנדריק נכנס בי ------------------------------------------------------------- אורן: תגידי זה כאב? (מה?) שנפלת מגן עדן --------------------------------------------------------- דנה: אני כל כך שמנה ודוחה? (לא זוכרת איך קוראים לה.. הג'ינג'ית
): לא דוחה בכלל! דנה: אבל שמנה נכון? ג'ינג'ית: תפסיקי את פצצה! דנה: פצצה שמנה ג'ינג'ית: תפסיקי נו את מהממת! דנה: שמנה מהממת.. זהו, אלו מה שעלה לי עכשיו.. קדימה תוסיפו עוד

Rown19

New member
ציטוט

דנה: ומה אתם ?! אתם ע-ר-ב-י-ם! אני לא מבינה איך אתם מדברים ככה שאתם בעצמכם ערבים!!!

24li

New member
ויש את הקטע הכי מגניב..../images/Emo6.gif

שהיא מתקשרת אליו ואומרת לו: תגיד לי משהו חמוד.. אז הוא עונה לא בחוסר חשק מוחלט: רזית..

למעלה