a-s מה קרה לך?

אלוני.

New member
a-s מה קרה לך?

מי זה בכלל דנקנר ? אז הוא חתם - ביג דיל . בא ניתלה באילנות גבוהים יותר .

a-s-inv

New member
לא פורש מהציבור

אני כמו כולם כאן אז אל תנסה עוד פעם לתפוס אותי אישית שאני המתלהם של הפורום יש פה ארכיון ואתה הכיייייייייייייי מכיר אותו ואני מקוה שגם כושר השיפוט שלך תקין , ב``נת? לגופו של עיניין תרבות דיבור לא תרבות דיבור אתמול דנקנר נתן פרק בתרבות דיבור הוא דיבר יפה הוא דיבר מנומס הוא הושיט יד לשלום הוא פירגן עקץ הוכיח כל מה שרק אפשר ובלשון יפה אז מה היציאות המ,,,, שלך יש לך בעיה אישית איתו או קי גם לי יש אבל אתה לא מוכן להבין ממקום מושבך שאתמול זה היה אחרת זה היה רגוע לא פופוליטיקה מה רע בזה אמרתי לך גש לתיק תחקור אתה הלא לא חשוד להיות תוכי ופתי ומאמין לכל משמע אוזן ומראית עין גש חקור אני כבר באמצע יללה תשיג אותי ו,,,שוב שבת שלום עד ל,,,, הבאה

אלוני.

New member
דנקנר

דנקנר הוא אחד האנשים שתרמו יותר מכל להורדת תרבות הדיבור והדיון בארץ, זה לפחות בעיניי . הוא גם זה שכתב ספר ``עלק`` אוטוביוגרפי על מישהו שהיה חבר שלו אבל לא היה בו האומץ להגן על הכתוב בספר בבית המשפט- מה שנדרש מכל עיתונאי ליגה ג`. לגבי תרבות הדיבור שאתה הפגנת כאן.........גש והכן לך את השבת הקרבה ובאה .

a-s-inv

New member
ומי אתה ?

תתחיל להבין שיש אנשים יותר חכמים ממך שהם גם אמיתיים ממך לא פקיד בתפוז ( סליחה על היציאה) יאמר מי זה דנקנר בעוד הוא יודעשדנקנר הוא גורו אמיתי להשקפת עולם לא בימין אלא בשמאל הוא לא בא אתמול לתפוס במה הוא בא להתפייס ואפילו אם תוכל לחלוק עליו וזו זכותך המלאה על,,, שפטל קטונת מלחלוק מבחינה משפטית וזה אני מקוה שתודה לי והבן אדם שלשום היה הרבה יותר נחרץ מדנקנר אתמול דנקנר דיבר מהלב שפטל שבעיני הוא מתועב בחוצפה שלו לייצג פושע נאצי דיבר מהשכל וזו הגבורה שלו דנקנר אמר אתמול משפט נכון,,, אינטלקטואל אמיתי הוא סקרן הוא שואל הוא מחפש הוא לא מאמין לעובדות, אם הוא אכן אינטלקטואל הוא יכנס לאינטרנט ויפתח את התיק של משפט דרעי ויעיין בו ודנקנר אמר הלכתי פתחתי עיינתי מספר פעמים ואכן יש שם הרבה חורים אתה יודע לקרוא נכון ידידי? ידע במשפטים וקריאת פסקי דין לא יודע אם יש לך אבל לא צריך חכמה יתירה לגלות (אם אכן יש כאלה) חורים גש למען האינטלקטואל שלך עיין וחזור אלי אני גם ניגש לשם נתראה,,, שבת שלום אם לא יהיו התפתחויות במשך היום

למעלה