AC #6

• פותח הנושא byron
  • פורסם בתאריך

byron

New member
AC #6

אההההמממממ..... לא זוכר כבר את קו העלילה לטובתו עצרנו עם שני הגיליונות האלו.... הייתה עלילה נכון? מישהו זוכר? כי בשני אלו היה סיפור וסגרו אותו, בערך, אני לא ממש יודע בחודש הבא לאיזה סיפור חוזרים והסיכוי שבלחץ שיש לי אחזור ו"אקרא" בחוברות קודמות קלוש ביותר. הסיפור שהיה בשתי החוברות האחרונות, בעצם התחיל בדמויות צללים בחוברת קודמת והסתיים באמצע של זו, היה בסדר כזה, חוץ מהקטע שקופצים אחורה בזמן לזכרונות של סופרמן מהפגישה הראשונה עם הליגיון כילד, וגם הקטע שכל חברי הליגיון מאוד מבוגרים, לא זכור לי שאי-פעם הם היו כ"כ מבוגרים באיזו הרצה של הסידרה שלהם, בעצם גם הרע לא היה משהו בכלל, שלא להזכיר לא הגיוני בשיט, שלא להגיד מי אלו לעזאזל?!? גם הפיתרון המאולץ והמהיר של הסיפור לא היה משהו... בחלק השני הגרפיקה התדרדרה, פרט להבלחות יפייפיות של ציור שדות (ברצינות, אני לא אבדוק מי מצייר שדה הרבה יותר יפה מאשר אאת גיבור הסיפור ואהובת ילדותו....) אבל אז הסיפור כולל כל הקפיצות המשונות וכולל כל הקטעים הקטנים ולא קשורים כן פגע בול. במעט מאוד עמודים סרקו היסטוריה שלמה באופן שממחיש מה חדש בדמות בהיסטוריה שלה וברגשות שהיא חווה. אהבתי את זה, סוף סוף קצת מגע אנושי לחוברת הזו, ג'ונתן שמסביר בכל מני נקודות לקלארק את משנתו. התהייה של קלארק לגבי הוריו ואם הם זרקו אותו ומתי הם יבואו.... הבכי של קלארק אחרי שהשתמש בכוחו בטעות לרעה והתגובה של הקנטים... ההערה של פיט... מערבולת שלמה ומכלול הרבה יותר מוצלח ממה שקיבלתי בחמש חוברות של סופרמן וחמש וחצי חוברות של AC, שווה את הדולר הנוסף שהם גובים על הוספת הסיפור, עכשיו שימחקו את ה3$ שגנבו על הבלילה ממקודם ואנחנו בסדר....

byron

New member
ושחכתי לצחוק על nightwing של החודש שעבר

כותב הסיפור שנתקע והיה חייב למרוח עוד חוברת עד לפתרון הסיפור בקשת הראשונה בהרצה זו, לא הייתה ברירה אז הוא הכניס את אמא שלו בתור הדמות הרעה.... מה ציפיתם שאגיד כשלדמות קוראים ZOHNA?

byron

New member
איכשהו אני תמיד משכל אותיות במילה שכחתי

ואם כבר פתחתי הודעה שלישית.... לגבי starfire בהרצה החדשה, בחוברת הראשונה היא הוצגה כפי שנערים היו רוצים לחשוב שנשים "אמיתיות" ו"חופשיות" היו מעזות להתנהג, מאז הדמות התפתחה (קצת) וכבר לא נראית כמו הצעצוע שהציגו בהתחלה. חשבתי על זה כשקראתי השבוע את "נערה עם קעקוע דרקון" יש שם קטע בו הנערה מתנהגת באופן די דומה להתנהגות של קורי, אבל במקום צעקות וקריאות על שובניזם הספר הזה הפך לרב-מכר וקיבל שני עיבודים קולנועיים. כנראה שקורי צריכה לצטט את ג'סיקה רביט "אני לא רעה רק מצויירת ככה" כי כנראה שזה מה שמפריע לאנשים חשבתי לכתוב על זה משהו אחרי הכתבה שבוע שעבר בFOX אבל השבוע היה לי ותר זמן וגם נתקלתי בדמות אחרת שמתנהגת דומה וכל היצירה לא מכונה זבל שובניסטי...

הייזל

New member
AC #6 היה חמוד

במיוחד הסיפור האחרון. הקריפטונייט בגירסה הזאת עדיין לא ברור לי ואולי זה מה שמבלבל כל כך בסיפור עם הליגיון. גם הייתי רוצה תיאור מקיף יותר ומפורט יותר של הכוחות של סופרמן. אני חושבת שפיתחתי אנטי רציני לכל משפחת באטמן. אני נרתעת מלקרוא את כל החוברות ונייטווינג הוא אחד הדמויות האהובות עליי. למעשה אני קוראת רק את משפחת סופרמן. זה ישתנה בעתיד, אני מקווה.

הייזל

New member
סופרמן 5 לעומת זאת היה מעניין

ואני מוכנה להתערב שלויס יודעת שקלארק הוא סופרמן.

byron

New member
נכון???

הם כמעט אומרים את זה בעמוד האחרון. מה שדי מפתיע יחסית למצב ה"יחסים" שלהם בחוברת. מאחר ומשפחת סופרמן היא לא גדולה, דווקא בה בולט שויתרתי על חוברת אחת (סופרגירל - היא יוצאת יותר מדי תמימה וטיפשה מכדי להיות איזה שהוא סוג של אמינה). משפחת באטמן מתרחבת מדי, ברוס הפך להיות לוגן של היקום הזה (חוברת חלשה נביא את וולברין/באטמן כהופעת אורח ר' - hawk and dove של השבוע). מצד שני חלק מהחוברות ממש טובות. ביחוד אני מתלהב מbatman and robin סוף סוף דמיאן הוא דמות שאפשר לקרוא בלי להקיא.

הייזל

New member
לא הבנתי את ההתנהגות של באטמן בג'סטיס ליג 5

מכל האדיוטים שבליגה דווקא הוא הולך להחזיר את סופרמן? האל ג'ורדן לחלוטין מטומטם. כנראה שהטבעת לא מחפשת אינטלגנציה כשהיא בוחרת לנטרנס. הוא לא יודע מי זה ברוס ווין [חיכיתי ממש חיכיתי למשהו כמו: אני ברוס פאקינג ווין! איפה אתה חי?] הוא בלבל מטאפורות לחלוטין ואין לו מושג איך להנהיג. בכלל, יש לי הרגשה שג'ף ג'ונס נתקע עם האל ג'ורדון אז הנקמה שלו היא להפוך את ג'ורדן למטומטם.

למעלה