AJ איך שגלגל מסתובב לו?

AJ איך שגלגל מסתובב לו?

AJ התחילה כחביבת אוהדי האבקות. היא באמת אוהב האבקות,היא יפה והיא הוסיפה קצת חיים לפיוד בין דניאל בריאן לסי אם פאנק.

עכשיו כמה חודשים אחרי זה נראה כאילו רוב האנשים האלה הפכו את פניהם על AJ ואת מקומם לקחו הWWE Universe. כאשר AJ נהייתה גרסא מאוד Dumbed down של מה שהיא הייתה פעם.

מאז שAJ הפכה להיות הג'נרל מנג'ר של ראו הדמות שלה איבדה כל מה שהיה מעניין בה. היא הפכה להיות צפויה,מעצבנת ואפשר לעשות השוואות מאוד ברורות בינה לבין דמות שמקומה בחברה גם מאוד לא נאהב על ידי קהל האבקות : טדי לונג. AJ נהייתה מכונה לCheap pops. מרושעת להילים ונחמדה לפייסים. גם אם זה כלל הפרת את חוקי ההיגיון בקשר לסטוריליניים קודמים שלה.

בחודש ומשהו האחרון AJ מעורבת בסטוריליין עם ויקי גאררו וג'ון סינה לגבי ה"סקנדל" שכלל מערכת יחסים ביניהם שאיך שהוא נחשב כ"רומן" (שניהם לא נשואים) והוא מקבל הרבה תגובות שליליות מאוהדי האבקות. מעבר לעובדה שמדובר בסטוריליין שהועתק מTNA מדובר בסטוריליין שקיבל ביקורת כל כך גרועה שהשחקנית שהשתתפה בו הייתה צריך להתפטר מרוב התגובות השליליות שהיא קיבלה. הבעיה המרכזית בסטוריליין הזה הוא שמעורבים בו שתי דמות מאוד Unlikeable שהם AJ וסינה שהמעורבות הרומנטיות שלהם צריכה להיות איך שהוא חשובה לצופה.

מעבר לכך הסטוריליין עצמו לא הגיוני: AJ נבחרה לתפקיד ג'נרל מנג'ר אחרי שוינס ראה אותך במשך כמעט 4 חודשים כשהיא הייתה דמות לא יציבה שהייתה עם 5+ גברים שונים. והדבר הראשון שהוא עשה הוא להפוך אותה לג'נרל מנג'ר? ואז היא פוטרה בגלל שהיא "הייתה" עם משהו? לא יכולת לצפות את זה וינס?

בסורביבור סירייס AJ השתתפה בפרומו מייגע ומשעממם עם ויקי גררו שמבחינתי חצה את הגבול. במשך כמעט 10 דקות היא ניסתה לספר בדיחות מעליבות,גזעניות ומטומטמות. מצאתם את ההבדלים? כן כנראה שAJ באמת הסתובבה הרבה בזמן האחרון עם ג'ון סינה! כי היא עושה בדיוק מה שהוא עושה הכי טוב! מבזבז את הזמן שלנו עם בדיחות גרועות! צפיתי באירוע עם אח שלי ושתינו הסכמנו שהיא בעצם ה-ג'ון סינה הנשית. לא ממש תכונה חיובית נכון?

בראו איג'יי התנשקה עם ג'ון סינה מה ששוב אמור לעניין אותנו מאיזושהי סיבה וזה הוביל לפרומו אמיתי וכנה מדולף זיגלר על AJ ואז סינה יוצא להגן על הכבוד של AJ ומזייף פציעה. אחר כך באה התקפה של סינה על דולף. מה אנחנו בעצם מקבלים?

* הסטוריליין שמקבל הכי הרבה זמן מסך בראו ואפילו באירועים הוא בלאגן נוראי שלא רק מאבד רייטינג אלא גם מעתיק סטוריליין אחר שבוטל בגלל שהוא היה כל כך נוראי
* דולף זיגלר מעורב בפיוד עם ג'ון סינה שצריך לזייף פציעה כדי (כן ניחשתם נכון!) להביס את כל הסיכוים בTLC. אנחנו נותנים לאלוף העולם הבא שלנו להיקבר בין סטוריליין נוראי לבין עוד הפסד לג'ון סינה שלא צריך את הניצחון.
* AJ שהייתה יכולה להיות דמות מעניינת ובלתי צפוייה שמוסיפה קצת עניין במוצר נהייתה ג'ון סינה 2 שמשחקת לידי הקהל עם צ'יפ פופס ובחירות מאוד מעצבנות. שלא לציין שכל פרומו שלה הוא בערך 20 דקות בגלל שהיא מתעקשת לדבר נ... ו... ר... א... לאט ולהזיז את הראש שלה כאילו היא כלב.
* ויקי גאררו עדיין הGM סליחה מנהלת/מפקחת זמנית/סגנית/משהו ב2012. עם אותה דמות בדיוק. נמאס כבר מהדמויות המנהלתיות. לאף אחד לא אכפת מזה! תבחרו אחת ותדבקו איתה! הגימיק של הGM כבר נמאס!

מה דעתכם על הסטוריליין וAJ בכללי? אני רוצה לדעת אם אני מגזים בתגובה שלי או שהאם אני מתון? תודה!

pufpuf

New member
באופן אישי

בשום שלב הדמות שלה לא "עשתה לי את זה". אני שונא את הדמויות המשוגעות אובר דה טופ האלה. זה תמיד גורר פרגון על "המשחק" והיכולות של הדמות כשבעצם אין משהו יותר קל לשחק דמות משוגעת.

מאז כמובן שהיא מעורבת רק ברסלקראפ וזה לא עזר.

Daniel Bryan

New member
אני

שנאתי כל דבר שהיה קשור אליה מההתחלה. קודם כל, היא שחקנית נוראית. היא גרועה על המיק' וכל פעם שהיא מעקמת את הצוואר בשביל להראות עלאק לא צפויה ומאיימת או מה שזה לא אמור להביע זה גורם לי להתכווץ. שנית כל, זה פשוט לא אמין שמישהי שנראית כמו ילדה בת 12 משחקת באנשים ככה (מישהו זוכר את הסגמנט שסגר את הסמאקדאון שהיא ישבה על הבמה, "היפנטה" את קיין עם פרצופים מפגרים שגרמו לה להראות כמו מסוממת? אוי..). היא הרסה לפאנק את הריין כפייס ובכללי גרמה לפיוד בין בריאן ופאנק (בריאן ופאנק!) להפוך לרסלקראפ גמור ברמות של צ'אבו גאררו נגד הורנסווגל ושניהם נראו כמו דבילים. אחר כך כשהיא התחילה להיות GM ובאה עם חליפה זה סתם נראה כמו פארודיה על ה-WWE ועל ההאבקות בכללי. אחת מהדמויות הכי גרועות על המסך בעשור האחרון.

ninjastar

New member
בקצב הזה כשהיא תפוטר מהWWE

יתגלה שהאותיות AJ שמקועקעות על הגוף של איי ג'י סטיילס בעצם לא מייצגות אותו........אלה את AJ לי! וכה יהיה מין מגה אנגל של סקנדלים ודרמות.

אני מסכים עם ה-מיליונס! ....אנד מיליונס! שהגיבו לפני, היא תמיד הייתה מאוסה.

JAMES DEAN

New member
אני לא מבין אותך...

מה אתה רוצה שהיא תהיה עוד אחת מהדיוות הנדושות? (ואז נתלונן על מחלקת הדיוות)

אז יש אחת שהיא חמודה/טום בוי שיכולה להיות משהו שונה ממה שאנחנו רגילים לראות זה כלכך רע?
אז נכון שזה באמת מציק ותופס חלק נכבד באירועים ומציק בעין, אבל בדיעבד אנחנו לא נזכור את זה
ואם כן זה יהיה נחמד. לדוגמא: מיקי ג'יימס שהתחילה באובססיבית אחרי טריש שטראוס ובהמשך קיבלנו אותה
בתור הבייב התורנית.

הבעיה

היא שמשום מה היא אחת מהכוכבים הכי גדולים של הE והיא חסרת כישרון באופן מוחלט. כל פעם שהיא עולה על המסך בא לי לסגור את התוכנית כי אני יודע שמשהו גרוע הולך לקרות.

היא הסינה הנשית בלי כל הכישרון או הכריזמה. וזה מאוד מאוד רע

milkshakit

New member
הגלגל לא הסתובב

אני אישית, ממה שראיתי ביוטיוב, לא התרשמתי בשיט. ממה יש להתרשם? היא נראית כמו ילדה קטנה, מילא להביא מישהי שתגרום לפיוד משולש ועוד שתבלבל את פאנק (שלא מתבלבל כ"כ בקלות) אבל מישהי כמוה? שיביאו אישה כמו שצריך. וכל הסיבובים והדילוגים המטומטמים האלה שכביכול "בלבלו" את קיין. שוב, היא מבלבלת אותם?! נו באמת.. אין על מה להתלונן כי היא אף פעם לא הייתה מעניינת. גם יפה היא לא ;) יש כ"כ יותר יפות ממנה שם. והשוו אותה להארלי קווין, אין לי מושג מאיפה זה בא אבל הארלי קווין יש רק אחת והיא בלבלה את הג'וקר, ובצדק. אין שום קשר בינה ובין אייג'יי וגם לא יהיה. אני צופה פיטורין בקרוב...

לא נראה לי

בהתחשב שהיא אחת מהכוכבים הכי גדולים שלהם כרגע. והיא על האוטובוס והפרסומות של רסלמניה (פאנק לא).

כמו שאמרתי היא חביבת הילדים הקטנים וההורים.

Legend Killer1

New member
בוא נגיד כך

היא בהחלט הייתה הצלחה גדולה מבחינתי בפיוד של פאנק ובריאן.. היא איבדה את זה בגדול מאז שהפכה להיות GM...

ואני מאוד מקווה שהכותבים ימצאו משהו עבורה שתציל את הדמות שלה.

לא מסכים

אני חושב שגם בפיוד בין דניאל בריאן וסי אם פאנק היא לקחה יותר מדי זמן מסך. פיוד בין שני המתאבקים הכי טובים בעולם היה די ממוצע בגלל המעורבות שלה בו. בעצם קיבלנו כמעט 4 חודשים של אותו סטורליין בלי שום פייאוף. אבל כן קיבלנו חרא ראו באופן שבועי!

כל מה שהיא נוגעת בו עד עכשיו הופך להיות מיד ראסלקרפ. אני לא רואה איך אנשים אפילו מעודדים אותה? אני רואה אנשים שאמרו שהיא מתאבקת מעולה ושלא נותנים לה להראות את הפוטנציאל שלה? ראיתי קרב שלה או שתיים והיא אפילו לא יודעת לרוץ לחבלים!

שי מילר

New member
מנהל
מה שמעניין אותי בסטוריליין הזה

זה שאם כבר העתקתם סטוריליין, תעתיקו סטוריליין טוב שיהיה כיף לראות.
אני זוכר שצפיתי בכל הסטוריליין של AJ, דיקסי והנערה בהריון. זה היה מזעזע ברמות שלא הייתי שולח תסריט כזה ליוצרי טלנובלה בבוליביה.
הסטוריליין הזה כל כך משמים, כל כך לא מעניין וכל כך מבוצע בצורה מביכה, שלצערי זה הרס את כל המומנטום החיובי של AJ (והיה לה המון).
אפשר אולי להבין שהתחילו עם זה כדי למצוא סיבה להוריד אותה מעמדת ה-GM, אבל כל עוד שזה נמשך מדובר בזלזול עצום באינטלגנציה שלנו כצופים.
מה שכן, אולי יתמזל מזלנו ולפחות נקבל כפיצוי קרב טוב בין זיגלר לסינה. ימים יגידו

נ.ב: הצעה לכותבי הסטוריליינז של WWE - אם כבר נגמרו לכם הרעיונות, למה שלא תאמצו את הסטוריליין שבו אוסטין אריס ויתר על התואר המשני שלו בשביל טייטל שוט לתואר הראשי? אה, זה טוב מדי? הבנתי. my bad

אני באמת מרגיש

כאילו הסטוריליין הוא פרודייה על הסטוריליין השני ועל הצופים. ומה שיותר מכעיס אותי הוא המעורבות של ג'ון סינה בו. אתה מספר 1 בחברה! קשה קצת לבחור את הסטוריליינים שלך יותר בזהירות?

תגובות בשידור חי לסגמנט

חשבתי שזה מעניין אז הנה כמה מהתגובות שראיתי בזמן שהסגמנט קרה:

"Why is this an angle? "

"WHAT IS THIS SHIT????

OK, this is going on mute."

"I'm sorry guys but

AJ has to get off TV

The storylines surrounding her are just so awful. "

אחרי הנשיקה עם סינה:

" So what was the point of this crap again? "

"This shit again... "

"Welp, fuck this angle, I'm going to watch something else for a while"

אחרי מה שנראה כמו פציעה אמיתית של סינה:

"And thus ends this terrible storyline. Thank god."

"
YES! INJURED CENA!

YES! INJURED CENA!

YES! INJURED CENA!

YES! YES! YES! "

"Please be torn quad
Please be torn quad
Please be torn quad"

כמו שאתם רואים האנגל הזה מוציא תגובות מאוד חיוביות מהקהל.

למעלה