AR 1206

retard boi

New member
../images/Emo58.gif

באופן מובהק הפרק הכי מעניין העונה הזאת... אחרי מי יודע כמה פעמים שצוות נקנס על טרמפים הייתי חושב שצוותים היו לומדים עד עכשיו, מצד שני מדובר בג'ן ונייט ככה שמהן אי אפשר לצפות ליותר מידי. סוף סוף יש קצת הסתבכויות בטיסות. כריסטינה ורון מתחילים להתחבב עלי במידה מסויימת , כן הם מעצבנים אבל הם מנהלים משחק כל כך יעיל וחכם שקשה לא להעריך אותם על זה. אני ממש אשמח לראות אותם מנצחים. סבא וניק הופכים להיות המרדית' וגרטשן של העונה הזו, הם לא עושים עבודה טובה במיוחד, לא משחקים חזק או חכם במיוחד והם איטיים יותר מכל שאר הצוותים. אבל זה כבר הפרק השני שבו שטות שנעשית ע"י צוות אחר מצילה אותם, והפעם זו היתה באמת שטות רצינית - אז עם כל הכבוד לאחים הגיע להם לעוף בפרק הזה. אני אשמח לראות את סבא בגמר ואפילו מנצח , אבל אם זה יתרחש זה יהיה מזל נטו. בפרק הבא אקשן בין קינט לוויקסון , יהיה מעניין

../images/Emo58.gif

ה"אקשן" בין קינט וויקסין ערוך בפרומו בדיוק כמו ה"אקשן" של הבלונדיניות בפרומו עם האוטובוס... לא יהיה מעניין מצטער לאכזב אותך...

../images/Emo58.gif

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא למהההההההההההההההההההה?????????????????????? במה חטאתייייייייייי?!?!?!?!?!?!?!?!!??!!?!?!?!?! למה אזריה והנדקיה עפו לי??? מה שחסר עכשיו זה שקינט ודיקסין יעופו וזהו... בסוף מי שיהיה לי בגמר זה הסבא והנכד, נייתן וג'ניפר ו... לא יודע מיייייי מחריד פשוט מחריד! מה שכן, נקודה לזכותם- זה היה סוף ממש מותחחח חח במיוחד כשהם קלטו אחד את השני ואז אזריה והנדקיה הגבירו קצב... הם כ"כ היו ראויים להיות בגמר ואפילו לנצח! אבל בטח העונה או TK ורייצ'ל (או איך שלא קוראים לה) ינצחו או נייתן וג'ניפר...

Sole Survivor

New member
../images/Emo58.gif

פרק חביב מאוד. העונה שולחים אותם למקומות חדשים, חוץ מאמסטרדאם ם היו במקומות שעוד לא היו באף עונה. ניראה שקינט וויקסן מפחדים ממים. למה לבחור בדיטור השני כשיש אחד יותר מהיר ולא מפחיד כל כך... ריצ'ל וטיקיי חמודים, מזכירים בגישה שלהם את כריס וג'ון חבל שהאחים עפו. למרות שלאחות הגיע לעוף. ולא חבל על הבחור שנתן טרמפ לג'ן ונייט? הוא היה צריך לעלות בשבילם עד לפיסגה- לחינם...וחוץ מזה הם אמרו שהם ישלמו לו- הם באמת שילמו?

Woogyman

New member
אני דווקא ../images/Emo58.gif../images/Emo110.gif

לא מת על המקומות בעונה הזאת. חסרים לי קצת מקומות מגניבים עם אווירה כמו שהיו בעונות הקודמות, המקומות כרגע קצת רגילים ומשעממים כאלה, או ממש מוזרים אבל לא בדרך מעניינת.

nir s 23

New member
שימו לב שהפרק הבא רק עוד שבועיים...כנראה בגלל

הגמר של הישרדות שישודר במקום....

LOVEtheMcMAHONS

New member
../images/Emo58.gif 1206

אני ממש מחבב את העונה הזו. אני חושב שזה בעיקר בגלל שאין צמד אתלטים שממש שולט, ובסך הכל כיף מאוד לראות. אני מאוד מקווה שניית'ן וג'ניפר לא יזכו כי היא פשוט בלתי נסבלת. מצד שני אני מת על קינת וויקסן וכריס ורונלדו. בינתיים אין אף סיבוב בלי הדחה והמירוץ הולך מאוד מהר (שש פרקים וכבר נשארנו עם חמישה צמדים) ואני חושב שזה לטובה.

Woogyman

New member
מעניין ../images/Emo58.gif../images/Emo110.gif

אם באמת תהיה עונה שלמה בלי פרקי נון-אלימיניישן. אני יודע שזאת הייתה התוכנית בהתחלה, אבל מאז גם פרצה השביתה וגם הקדימו את העונה, אז אולי זה השתנה. כי בפרק הראשון פיל כן אמר שחלק מהתחנות יהיו ללא הדחה. אני מחבב את הצמדים שנשארו ומקווה שדווקא כן יתנו לנו איתם קצת יותר זמן ולא ירוצו ישר לסוף.

leedsutd

New member
איפה התרמילים?../images/Emo58.gif

מוזר שכל הצוותים היו ללא תרמילים למרות שהם לא היו אמורים לדעת שהם חוזרים לאותה נקודה........

למעלה