ASIO DirectX Full Duplex

manorkuki

New member
Asio Multimedia

ברשותי כרטיס DARLA24 של ECHO עם דרייבר מעודכן ומערכת הפעלה XP עם SP1 והתאמה למוסיקה (CONFIGURATION) כאשר אני מנסה לשדרג את ה-SX הישנה שלי 1.06 -מתקדמת יותר SX2 נוצרת לי בעיה עם ה- ASIO MULTIMEDIA הוא לא מכיר אותו ואני מקבל הודעה שה-TEST של ה- SIMULATION לא עבר ואז ה-SX2 לא נפתחת לי !!!! ניסיתי את כל שיטות ההסרה וההתקנה מחדש למינהם

אסף כץ

New member
ASIO DirectX Full Duplex

שלום, הפעלתי בפעם הראשונה את CUBASE SX 2.2 ועשיתי כמו שכתוב בהוראה הראשונה במדריך מהקישורים - החלפתי ב: Devices - > Device Setup - > VST Multirack את ה- ASIO Multimedia ל - ASIO DirectX Full Duplex ואז אחרי שעשיתי את זה התוכנה אמרה שקרתה איזה תקלה חמורה ושהיא תיסגר. ומאז כשאני מנסה לפתוח את התוכנה אז מופיע לי החלון הזה של ווינדוס שסוגר את התוכנה. מישהו נתקל פעם בבעיה הזאת? אשמח אם תוכלו לעזור לי אסף כץ

אותו דבר אצלי!

אני מנסה להתקין את ה2.2 וזה רושם לי בדיוק אותו דבר ואז נתקע בפתיחה

kundara

New member
אמור לעבוד..

יש לי תחושה שזה לא עובד בגלל פיראטיות, וכאן אנחנו לא נוכל לעזור. למה בידיוק הטסט לא עבר? הוא כתב לך למה?

אסף כץ

New member
הבעיה שלי נפתרה כשהתקנתי....

תוכנה בשם K.A להסביר בדיוק מה היא עושה אני לא יודע אבל אצלי זה פתר את הבעיה הסברים והורדה נמצאים כאן: www.kxproject.com מקווה שעזרתי אסף כץ

yuvalmol

New member
מה זו התוכנה הזו??

היא פתרה את בעיה דומה?? או ממש אותה בעיה?

אסף כץ

New member
תראה...

לפי מה שהבנתי היא אמורה לסדר את הבעיות עם ווינדוס והכרטיס קול, עכשיו, אני יודע שהיא מתאימה לכל מני סוגים של כרטיסי כל, כמו שלי למשל SBlive ממה שקראתי שם קצת היא מתקנת גם את כל הבעיה הזאת עם הASIO תקרא קצת באתר, הם מסבירים הכל. מקווה שעזרתי, אסף כץ

yuvalmol

New member
תודה איש..

כל יום לומדים משהו חדש

Apollyon

New member
אני גם השתמשתי בדריבר הזה,

אכן הוא נראה נוצץ, אבל בתכל"ס הוא מאוד גרוע. לבסוף חזרתי לדריבר של קריאטיב, עד שKX יוציאו גרסה חדשה.

manorkuki

New member
התוכנה הזו לא עזרה לי ../images/Emo10.gif

התקנתי את התוכנה והפנתי אותו למקומות המתאימים אך לצערי הרב זה לא עזר לי בכלל אולי מכיוו שהכרטיס שלי הוא של ECHO DARALA24 וזה משהו אחר ... בכל מקרה ההודעה שאני מקבל בסוף ריצת ה- ASIO TEST היא : The test was not successful The Current setup did not Produce reliable sync information. אם משהו יודע איך לפתור את הבעיה הזו אשמח לקבל עזרה אני מכיר אנשים עם אותה חומרה ואותה תוכנה בדיוק שהמערכת עובדת אצליהם

manorkuki

New member
פתרתי לעצמי את הבעיה אבל תודה לכולם

הצלחתי לפתור לעצמי את הבעיה לאחר שעות וימים של נסיונות אנשים אני רוצה להזהיר אותכם : לא להתלהב והתקין כל מיני PLUGINS שנותנים באתרים בחינם וכאלה !!!!! זו היתה הסיבה לבעיה שלי והרגע שהסרתי את ה-PLUG הבעייתי נפתרה הבעיה אבל בכל זאת תודה לכל אלה שניסו לעזור

CyBear

New member
אין כמו פלאגים חינמיים, אני מכור!

יש פלאגים גאוניים שמוסיפים חיים ליצירות וכל זאת בעלות אפס, כלום, גורנישט! שווה לבקר ב: www.kvr-vst.com CyBear

manorkuki

New member
אין בעיה רק ...

שימו לב שזה לא דופק לכם משהו בתוכנה כי עובדה כל הבלאגן שהיה לי זה מ-PLUG חינם שהורדתי אז רק תהיו זהירים !!!! ותהנו

למעלה