Bangles

• פותח הנושא BMS
  • פורסם בתאריך

BMS

New member
Bangles

אחת מהלהקות הכי טובות כל מי שמעוניין בחומר או מידע יכול לפנות אלי ולמי שיש דיסקים או פוסטרים שיפנה אלי אם הוא מעוניין למכור או משהו כזה

"ETERNAL FLAME"

זה ההמנון שלי!!!!!! לדעתי זה "ה"שיר הכי הכי של הלהקה הזאת!!! Close your eyes, give me your hand, darling Do you feel my heart beating Do you understand Do you feel the same Am I only dreaming Is this burning an eternal flame I believe it´s meant to be, darling I watch you when you are sleeping You belong with me Do you feel the same Am I only dreaming Or is this burning an eternal flame Say my name, sun shines through the rain A whole life so lonely And then you come and ease the pain I don´t want to lose this feeling
LOVE ענת(שחוגגת מומולדת עוד 3 ימים
).

טיפשי????? ממש לא.....

אומנם אני לא ממש מכירה את כל השירים שלהם אבל זה אחד השירים הכי יפים שכבר שנים אני שומעת ואוהבת. הוא היחיד שנמצא אצלי במחשב ולא קשור לשאר השירים שיש. זה פשוט המנון. אבל כל אחד ודעתו שלו. LOVE ענת(שחוגגת מומולדת עוד 3 ימים
).

turrican

New member
היי ענתי ../images/Emo24.gif

זה אכן שיר מקסים. אל תקשיבי לכאלה שחושבים שהם יודעים הכי טוב. כי כמו שהקלישאה אומרת "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח" (שזו גם סדרה מגניבה משנות ה-80) ונ.ב. ברכות על ההצטרפות לפורום. נשמח לראות אותך פה!! זה הבית שלנו.

היי../images/Emo24.gif

ותודה רבה על הקבלת פנים. ואכן משפט נדוש אך נכון שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח. אשמח לקחת חלק בפורום זה
המשך שבוע מקסים לכולם!!!!!!! LOVE ענת(שחוגגת מומולדת עוד 3 ימים
).

elandes

New member
בסידרה בנות גילמור יש הרבה מהלהקה

הזו. גם מוזיקה וגם בפרק אחד הם הלכו להופעה שלהן :)

BMS

New member
ללהקה יש מלא שירים במלא מקומות רק

לא מודעים לזה שזה שלהן

למעלה