Big Brother US - עונה 20 (ספוילרים)

טוב, אז אחרי שהשלמתי את הישרדות... הגיע הזמן להשלים קצת מ-BBUS.
הגעתי לפרק 20.... אז מחשבותיי עד כה:

קודם כל - עונה 20, לא תעשו משהו מיוחד? איזו עונת פייבוריטים?
במקום זה תוקעים לנו הופעות אורח לא קשורות. גאד, את מי מעניין ג'סי עדיין?

אני חושב שקצת הגזימו העונה עם הכוחות המיוחדים.
אני מבין שרוצים ליצור עניין, אבל זה ממש ממש משבש את המשחק ולא בקטע כיפי.

יודעים מה, סבבה עם הכוחות האלו.
מה קשור ה-Hacker הזה? זה ממש הרבה יותר מדיי כח למישהו שזכה בתחרות אחת מסכנה.

אגב תחרויות, אני לא חושב שזה משהו מיוחד בעונה הזאת, כי תמיד התחרויות היו כאלו,
אבל אולי המעבר מהישרדות הדגיש לי את זה עוד יותר - התחרויות של BB הן פח!
מלא תחרויות שמבוססות הרבה על מזל בלי שום מאמץ אמיתי, ליותר מדיי כח. זה דיי מעצבן.

מתחילת העונה אני מעודד את LEVEL6 ומצד אחד הם שלטו ברוב ההדחות עד עכשיו (למרות הפסד של 2 חברים),
מצד שני הם לא מצליחים לשלוט בבית ותמיד איכשהו אנדרדוג. תזכו כבר ב-HOH!

בראשם טיילר - הוא לגמרי המלך של העונה, לפחות בנתיים... גם חמוד ו-likable וגם משחק מעולה.
חוץ מהקטע שבו הוא התייחס לביילי בצורה מזלזלת... מה זה נתן לך? מלבד מושבעת שתיהיה עצבנית עליך?

כל השאר גם חמודים, אבל אני דיי נהנה מברט. פשוט כי הנאומים שלו מוגזמים והוא משעשע ונו, נראה טוב...

סאם מרגישה כמו חיקוי זול של ג'ורדן, אבל למעשה כל המתיקות הזאת זה לרוב מסווה, אחרי שראינו את היציאות שלה, שכללו שלל קללות ועצבים, וגם כמה דברים שנויים במחלוקת כלפי אנשים אחרים במשחק (לא כ"כ הבנתי את העניין נגד הבנות).

רייצ'ל הרגישה כמו חיקוי של רייצ'ל (בטייפ לפחות). אבל האמת, היא נראתה ממש חמודה. חבל שלא יצא לנו לראות יותר ממנה.
ובעיקר חבל שהברית שלה זרקה אותה לגמרי, כשלמעשה היא הייתה ממש תמימה בכל העניין. כל העניין עם טיילר לא היה באשמתה.
במקום להבין שביילי שיקרה לה, הם פשוט הניחו שרייצ'ל משקרת. ולמה? לא ברור לי. וברט זורק את המשחק שלה לפח בנאום הדחה, גם, לא יפה בכלל... היא הייתה נאמנה לברית הזאת.

אני שמח שנפטרנו מסוואגי מוקדם. בנאדם הזיה.

ביילי דיי מעצבנת, חושבת שמגיע לה הכל, וגם העניין הגזעני היה ממש מוזר. כאילו, אין לשפוט וזה. זו הרגשה שלה. אבל הוא באמת לא אמר את זה בשום דרך שמשתמעת כמשהו שהוא בעייתי.
טיילר כמו שאמרתי באמת היה מעצבן אליה באופן לא הכרחי ומוזר, אבל ואו היציאה שלה :censored: ירד לה דם שם? זה היה מפחיד.
אה, ואיך היא קיבלה את הכח מאמריקה? זה היה דיי מוזר, למה אהבו אותה.

ביילי

היילי היה לה אחלה סיכוי להיות פייבוריטית ובכללי היא נראת דיי חמודה, פשוט בצד הלא נכון של הבית.
משחקת עם הלב יותר מדיי, הגילוי על ה-Hacker היה ממש מיותר ופגע בה מאוד.

אבל עכשיו היא זכתה ב-HOH, לא טוב לנו בכלל....

נערך לאחרונה ב:
פרק 35 - הדחה כפולה - עצירת ביניים:

קצת אחורה:

- השליטה של LVL6 על ה-HOH של פסי והיילי היה קורע. אצל היילי זה היה ה-Hacker, אבל מאחר והיילי עשתה את זה להם שבוע קודם לכן (אומנם לא הצליחה), אז אני מניח שזה פייר איכשהו. אצל פסי זה היה דיי גאונות.

- טיילר, תתאפס על עצמך ותפסיק להיות עם אנג'לה כל הזמן, מצפה ממך ליותר מזה.

- לא ידעתי שויקטור וניקול ביחד. חמודים. הפגישת מחזור הזאת הייתה דיי חמודה, למרות שהרוב שם לא היו מעניינים ממש (ובמיוחד ג'וש שזכור לי כזוכה לא ראוי במיוחד), היה כיף לראות את בריטני שוב.

חזרה להווה:

טיילר קצת סיבך את עצמו עם כל הדילים, והאמת אני לא בטוח שהוא לוקח את האנשים הכי נכונים לסוף. KC מתחילה להראות חוזק באתגרים ולהוביל, ולהיות יותר likable מבחינת מושבעים ממנו.
ה-jury management לא מרגיש מוצלח במיוחד. של כולם העונה. אבל מטיילר ציפיתי קצת ליותר, כי הוא גם יכול. הוא היה ביחסים טובים עם הרוב, והוא לא מספיק מתאמץ לשמר את זה.
אני מרגיש כאילו הוא היה צריך פשוט לוותר ולתת לאנשים אחרים את ה-HOH וזה היה ה-best case בשבילו. הוא אשכרה יכל לשחרר לגמרי ואנשים היו הולכים אחד על השני והוא עומד בצד...
מצד שני, לוותר על HOH? סיכון דיי גדול, אז אני מבין למה שלא יעשה את זה...

אני לא בטוח שלהדיח את ברט הייתה האופציה הכי טובה בשבילו...
הוא היה מאוד נאמן לו. ואז מה שהוא רצה ללכת נגד קייסי ואנג'לה? זה טוב לטיילר, מישהו צריך. וגם בקושי נשארו אנשים בבית, אז JC וסאם לא ילכו נגדתן?
כאילו לא ברור לי למה הבחירה להדיח את ברט ספציפית, הוא באמת חשב שהוא כזה איום לסוף? דווקא לא נראה שיש לו שם טוב במושבעים בכלל.
האמת שאם להדיח מישהו בהפתעה אז בערב של הדחה כפולה, כי אז אין לו יותר מדיי זמן "למרוד" ולעשות בלגן, אז יצא לטיילר טוב...

ברט, ברט... עצוב שהוא הודח, ועצוב שזה היה ככה, ראו שהוא מאוכזב. יש מצב שזה יתנקם בטיילר אם יגיע לסוף.

סאם משתגעת וזה קורע.

יש ממש בודדים שכל פעם זוכים בתחרויות, מה נסגר.

עדיין יש לי קראש על טיילר קצת.

כשרוקסטאר עלתה עם התשובה הלא נכונה במשימת וטו פלטתי כנראה את הצעקה הכי חזקה שהייתה לי כל החיים. זו הייתה המשימה הכי מותחת, הזויה ומדהימה בכל העונה.

כשרוקסטאר עלתה עם התשובה הלא נכונה במשימת וטו פלטתי כנראה את הצעקה הכי חזקה שהייתה לי כל החיים. זו הייתה המשימה הכי מותחת, הזויה ומדהימה בכל העונה.
חחחחחח כן, אני קצת לא הצלחתי להתאפק ודילגתי הרבה פעמים על המתח העונה. אבל זו בהחלט הייתה משימה גורלית

הגמר:

OMG. זו הגניבה הכי גדולה של זוכה ב-BB אי פעם.
אני בשוק.
אני רוצה לבכות.

לא מאמין שטיילר הפסיד את זה. על קול אחד.
פאקינג שיט!!!!!! כל כך הגיע לו!!!!!!!!!!!!!!!!!
מושבעים זבל! KC לא עשתה כלום!

למה למה למה אנשים שמגיע להם לא זוכים אפעם
ועוד אחד שמגיע לו וגם היה חמוד ופייבוריט!
הוא שלט בכל העונה הזאת מההתחלה!

אולי תגובה נורמלית יותר תבוא בהמשך, בנתיים אני מאוכזב ברמות קשות.
ובא לי ללכת לראות ראיונות של אחרי, אבל לא בא לי ספוילרים לעונה 21.

הלב נשבר.

נערך לאחרונה ב:
היה יותר גרוע כשדן הפסיד לאיאן. קייסי לפחות הייתה ממש טובה במשימות, וזה כנראה מספיק בשביל חמורים כמו פסי וסקוטי.

היה יותר גרוע כשדן הפסיד לאיאן. קייסי לפחות הייתה ממש טובה במשימות, וזה כנראה מספיק בשביל חמורים כמו פסי וסקוטי.
אתה צודק, דן מפסיד לאיאן זה הכי טרגי שהיה.
אבל אפילו איאן עשה יותר לדעתי מאשר KC, עם כמה מעצבן שהוא היה.

פסי, ביילי, סקוטי, רוקסטאר, הם סתם sore losers. היו מעפנים בתוך הבית, והמשיכו עם זה

נערך לאחרונה ב:
אחרי שנרגעתי...

גמר:

BB, תשנו את הקונספט של הגמר כבר! מלא זמן בוזבז על שיט לא מעניין.
במקום לדבר עם המושבעים, לדבר עם המודחים הראשונים. לא דיברו עם אף אחד, כי היי, סוואגי רוצה להציע נישואים למישהי שהוא מכיר 20 יום ולא ראה 70 יום 🤦‍♂️
אחד הדברים המגוחכים שראיתי. אפילו ביילי לא ידעה מה לעשות.

עונה:

הקאסט העונה היה חמוד ומשעשע. הייתי בטוח ש-JC יהיה בין המועמדים לזכות בפרס הפייבוריט, אבל כנראה שלא... העיקר שטיילר זכה.

הברית של LVL6 שלטה בבית במהלך כל העונה, עם כמה מהלכים באמת מעולים, וזה דיי מפתיע שהם הצליחו לשמר את זה לאורך זמן, עוד מבלי שיתגלו.
לפעמים ברית אחת (או מישהו אחד) ששולטת ברוב המשחק, יכול להיות לא כיף לצפיה. אבל הפעם זה היה מוצלח. שילוב כנראה של מהלכים טובים עם אנשים מהנים.

טיילר היה למעשה הדבק שהחזיק את הברית הזאת, כי בלעדיו, לא היה להם את סאם ו-JC. הוא שלט ברוב מה שהלך בבית. התקרב לאנשים הנכונים, והרבה פעמים היה מסודר מכל זווית.
דווקא JC, ברט ואנג'לה, אלו שהכי בגד בהם, בסוף הצביעו לו לנצח. ככה שאי אפשר להאשים אפילו את הבגידות שלו במשחק. פשוט מושבעים גרועים.

אי אפשר להשוות את המשחק של טיילר לחוסר-משחק של KC. אפילו בגמר, יחסית לטיילר, לא באמת היה לה מה להגיד.

טיילר גם שיחק מעולה, וגם היה פייבוריט והיה כיף לצפות בו. שילוב כזה? נדיר.
ובגלל זה רציתי כל כך שהוא ינצח.... עד ששני הפרמטרים האלה מתמזגים להם. וזה לא קרה :(

סה"כ מרגיש שהייתה עונה מהנה, למרות שדיי שקטה מבחינת התרחשויות. עם סוף מאכזב במיוחד.

נערך לאחרונה ב:
מתי טיילר בגד באנג'לה? מקווה שלא היה לו סטוץ מהצד עם היילי...
חחחחחח לא, תכלס לא הייתה לו את ההזדמנות באמת לבגוד בה (למרות שאני רוצה להאמין שהוא היה לוקח אותה כי זה המהלך החכם לעשות)
אבל היא יכולה להרגיש נבגדת מכל הדברים שהוא לא סיפר לה (כל הדילים הצדדיים, הכח וכו')

למעלה