Can't stop what's coming

noosh

New member
Can't stop what's coming

כדי שתקומו. וכי משום מה לא היה על השיר הזה, או לפחות לא שזכור לי, או לפחות הוא לא מופיע בקישורים. שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? יש לכם BFF? |פקאצה| אוהבים את הים? מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? There's nothing we cannot ever fix? מה עומד להגיע? אפשר לעצור אותו? איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? איזה צעצוע הכי אהבתם? בובות
או חיילים?
מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? אפשר להפסיק לאהוב? אוף כלכך חם לי
.

Gremshnit

New member
blank ette

שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? עצוב, אבל זה הצד הכי חלש שבי - לשמור על קשר עם חברים. תנו לי שבוע, ואני נעלם מחייכם. אז...לא, אני לא שומר על קשר עם חברים מהילדות. למרות שהייתי שמח להיפגש עם כמה חברים דאז... איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? אם שני הצדדים רוצים לשמור על קשר, או לחילופין, אם נעשה איזשהו קשר, בין אם פגישות פנים אל פנים או שיחות. כמובן שגם פתיחות חשובה לקשר. יש לכם BFF? |פקאצה| חח נופ אוהבים את הים? אוהב, אבל...זה קצת מצחיק, אבל לא נעים לי להיות בו עם אנשים. 'תם יודעים, ביישנות וזה... בכל אופן, פעם שמעתי שיש כמה דברים שהעין האנושית יכולה לא לשבוע מהם, ואחד מהם הוא צפייה בים. מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? די פשוט - שהקול שלך לא מספיק חזק לבדו. מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? בהחלט There's nothing we cannot ever fix ? לא מדוייק. מה עומד להגיע? סרט הארי פוטררררר אפשר לעצור אותו? אין סיכוי, הוא הולך להכניס כל כך הרבה כסף. איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? אממממ...אוסף הלגו שלי! הייתם מאמינים - יש לי פאקינג טירת הארי פוטר. היא כל כך יפה. לעולם לא פירקתי אותה. איזה צעצוע הכי אהבתם? חחחח מצחיק. לגו. בובות או חיילים? בובות, all the way. למרות שתמיד רציתי אוסף חיילי צעצוע ירוקים כאלה. מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? מעוצבן עליו. וכמובן מדבר איתו. אפשר להפסיק לאהוב? עוד לא הומצאה התרופה לזה.

Gremshnit

New member
אה, ותגידו מה שתגידו על TBK

אבל הגירסא הכי טובה של Bells for Her היא ממסע ההופעות של הביקיפר!!!!

behappy

New member
אלוהים, כמה זמן שלא שמעתי את השיר הזה

או טורי בכלל. בושה. בהתחלה חשבתי שכשאלמד ריקוד וכאלה ישר אביא מוזיקה שאני אוהבת אבל זה ממש לא ככה. שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? שומרת על קשרים אבל להיפך. הקשרים די חלשים ומרוחקים וזה די מעציב. איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? בתקופות קשות. אם זה בן זוג אז המבחן הוא איך מתמודדים איתן ביחד, אם אלה חברים, אז כמה הם נוכחים ותומכים. מדהים כמה הפתעות יש בקטעים האלה... יש לכם BFF? |פקאצה| כן. טפו טפו. אוהבים את הים? מאודדדדדד ובקרוב קרוב!!! מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? אני חושבת שהשילוב בין 2 המשפטים האלה הוא משהו כמו, להתחפש למישהו אחר או להזדקק לגורם שהוא בהכרח זר ממני. מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? את הקול שלי? כן, אבל הוא לא מספיק. אני בונה דרך קולות אחרים גם ודרך שילוב, בין החוץ לפנים. There's nothing we cannot ever fix? אולי. אני מקווה שכן. מה עומד להגיע? שינויים גדולים וטובים (בתקווה). אפשר לעצור אותו? לא וגם לא צריך
איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? יש לי איזו כרית מצחיקה בשם "טושקי"
שעכשיו שייכת לחתולה שלי איזה צעצוע הכי אהבתם? אין סיכוי שאני זוכרת את זה. אבל אהבתי בובות פרווה ופאזלים בובות או חיילים? בובות בובות!!! הייתי ילדה למופת... מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? מנסה לפקוח לו עיניים, בעדינות, כי הוא כבר סובל מספיק.. אפשר להפסיק לאהוב? כן. חופשגדול שמח, אנשים.

noosh

New member
keep breathing

שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? האמת שכן. וחלק מהקשרים אכן חזקים, עדיין. אולי זה קטע של מושבות. איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? כשהוא עומד במכשולים, לא רק שלו-עצמו אלא גם של כל אחד מצדדיו של הקשר בנפרד. יש לכם BFF? |פקאצה| יאפ אוהבים את הים? כן, ואני חושבת שהשנה הזאת בירושלים אפילו העצימה את האהבה הזאת, כי היא לא ממש היתה חזקה לפני. מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? חוסר בטחון, אני משערת. או ביטול עצמי. מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? כן, לא תמיד ולפעמים אני מעדיפה לשתוק, או לתת למישהו לדבר במקומי, אבל בגדול כן. There's nothing we cannot ever fix? בהקשרים מסוימים זה היה הכי רלוונטי ותמיד נכון. מה עומד להגיע? חלון חזרה לעבר. וציוניםםםם אפשר לעצור אותו? אין צורך איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? בובה שאח שלי קנה לי ליומולדת 8. ותכשיטים שונים. אמא עדיין שומרת שמלות שלי מגיל 0. איזה צעצוע הכי אהבתם? כמה בובות, ולגו בובות או חיילים? לגו מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? אינטרוושן אפשר להפסיק לאהוב? כן, אבל יש פעמים שזה סתם לא עובר. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

סבינה21

New member
שונאת קייץ ):

שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? עם חברה טובה טובה , ומקווה שהקשר הזה אף פעם לא יתנתק איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? בעיקר על הדדיות , שלא רק אחד משקיע בקשר אלה שזה מגיע משניהם יש לכם BFF? |פקאצה| לא תודה אוהבים את הים? בעיקר בערב, מול השקיעה
מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? תלות רצינית, חוסר יכולת להתמודד עם דברים לבדך.. או ביישנות גם יכול להיות מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? לא תמיד, לפעמים אני מרגישה שהוא לא מספיק There's nothing we cannot ever fix? תלוי מול איזה סיטואציה אתה עומד מה עומד להגיע? כרגע אני לא מצפה לכלום... אולי לחופשה אפשר לעצור אותו? אני נגד לעצור דברים (טובים לפחות) איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? אוו הרבה אני חתיכת אספנית איזה צעצוע הכי אהבתם? בובת ארנב חמודה ביותר, עד שהכלב אכל אותה ):: בובות או חיילים? רק בובות איכסה חיילים מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? עצובה בעיקר אבל נותנת את כל כולי כדי שהישתקם אפשר להפסיק לאהוב? לא חושבת.. לא באמת

and it's on its way.

שומרים על קשר עם חברים מהילדות? יש מישהו שהקשר איתו עדיין חזק? האמת שיש. לא יומיומי אבל יש. בכל אופן האהבה איפשהו עדיין שם. איך אתם בוחנים יציבות וחוזק של קשר? חחחח. אישית אני מעדיפה לא לבחון, אבל זה נוטה לקרות מעצמו... אני מניחה שאחרי כמה תהפוכות הוא נשאר, זה בד"כ סוג של מדד. יש לכם BFF? |פקאצה| פקאצה את בעצמך. מניחה שכן, ואף יותר מאחת/ד. אוהבים את הים?
. מה זה אומר, לדעתכם, להשתמש בקול של מישהו אחר, או להצטרך אותו? אומר לכתוב פה עכשיו כמה פסקאות.. בכל מקרה, המשפט הזה הוא הכי תיאור מדוייק, של הצורך הזה בקול של מישהו אחר אפילו שמה שבאמת נכון זה להשתמש בקול שלך.. אולי מחוסר היכולת להשתמש בו? ושל חברים שלפעמים מהווים את זה, לטוב ולרע. מרגישים שיש לכם את שלכם? שהוא מספיק? לומדים עם הזמן. There's nothing we cannot ever fix? מאמינה ולא מאמינה בזה. תלוי לאיזה משמעות מתייחסים. אבל בעקרון? בהחלט. לגמרי חושבת שאפשר לצמוח מכל מצב. בייחוד עם (עם, לא אם, למרות שאולי גם אם) ביחד. מה עומד להגיע? הכל, תמיד, כל הזמן? המפולת הבאה שנהיה בה להחזיק אחד את השני? הרע, הטוב, ה...חיים? אפשר לעצור אותו?
לא, וזה כנראה חלק מהיופי... אף שגם זה נתון לדיון, שוב, תלוי במשמעות שמייחסים. איזה פריט מהילדות עדיין הולך אתכם? שמיכה שנולדתי איתה - האו מיינסטרים. איזה צעצוע הכי אהבתם? עדיף שלא אגיד בארביות, נכון? זו היתה אהבה רעה ומכאיבה |סנינט|. בכל מקרה, נשארו לי כמה בובות פרווה, ואיזה קלטת וידאו או שתיים ובטח עוד כמה דברים שאני לא מצליחה להזכר בהם כרגע. בובות או חיילים? אין לי כח להגיד בובות, זה יהיה ממוגדר מדי
מה הייתם עושים אם מישהו קרוב אליכם היה נרמס במערכת יחסים? מנערת לו את הצורה אם זה היה מתבקש. אבל תכלס? אי אפשר לדעת עד שלא נמצאים בסיטואציה. אפשר להפסיק לאהוב? רונה (קינן, אם למישהו היה ספק) ענתה את זה פעם לשאלה אם אפשר לדעת להרפות / לאהוב פחות. אם אני לא טועה היא אמרה שאולי לא לאהוב פחות, אבל לאהוב אחרת. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה