Constipazione

BrownEyedGirl

New member
Constipazione

או בעברית, עצירות. מה עושים? ניסיתי שזיפים, לא עבד. ניסיתי סיבים, עבר מעט. יש לי נטיה איומה לצבור נוזלים. איך מתגברים על זה?

AmiTutiT14

New member
לדר טיבעי, עוזר בוודאות!../images/Emo45.gif

כשאני אומרת לדר טיבעי, אני מתכוונת כמובן לכזה שקונים בשוק או מכינים בבית, ולא הארוך הזה שקונים מגולגל בקיוסק
ואני מתכוונת גם ללדר ממישמיש

artemisia

New member
יש לשתות מלא אבל מלא מים

כמה שיותר נוזלים כמו מרקים, משקאות לא מתוקים. עדיף לא לאכול אוכל מתועש

סיוי 23

New member
בבוקר...

כמה שיטות לשתות על הבוקר ישר שקמים כוס מים חמימים עם כפית שמן זית וחצי לימון סחוט דבר שני להשרות את השזיפים היבשים במים ולשתות על הבוקר עם המים ואז לאכול אותם זה תרופות סבתא שצריך לעשות בבוקר!!! וכמובן לאכול סלק אדום מבושל

smady a

New member
הכל עניין של תזונה נכונה. עצירות לא

מגיעה רק בגלל תזונה לא טובה. יש לה הרבה סיבות כמו חילוף חומרים לא תקין. תזונה קולקלה. לחץ נפשי. שתייה מרובה של מים עוזרת אכילה של ירוקים הרבה חסה ופטרוזיליה סלט של ירוקים בייבי עלים. שתי כפיות שמן זית כל בקר כרוב ירוק ,תמרים,תאנים,שזיפים,לא לאכול לחם לבן בזמן של עצירות קשה.

אAבB

New member
עצירות

אכילת דבש כל יום נחשבת כסגולה למניעת עצירות משו אחר ישר כשקמים בבוקר לשתות שתי כוסות מים חמים על בטן ריקה מדי יום

hgkr17

New member
לאכול עגבניה כל יום

ואת הסיבים לאכול עם נוזלים והרבה

0 אור 0

New member
וחוץ מכל העצות הטובות

כדאי לחשוב גם על תנועה - כל שיטת התעמלות שאת מתחברת אליה תעזור במשהו, אבל שיטות שעובדות על איזון הגוף כמו יוגה יעזרו במיוחד. ולצבירת נוזלים: אפשר לשתות מרתח פטרוזיליה (יוצקים מים רותחים על כמה גבעולים ומחכים רבע שעה לפני ששותים). זהירות!! הטיפ הזה לא מומלץ למי שנמצאת בתחילת הריון - לכןרם רת בגיל הפוריות כדאי להזהר אתו.

למעלה