CSI NY, היום 22:45 , ערוץ 11 [[ :

CSI לנצח

New member
CSI NY, היום 22:45 , ערוץ 11 [[ :

פרק 10 - גיבורים - The Thing about Heroes מק מוצא בשיקגו עוד רמזים מהמטרידן שלו, בשעה שלאנשי צוותו בניו יורק נשקפת סכנה ממשית. נערך מצוד אחר המטרידן לפני שהזמן יאזל.

CSI לנצח

New member
אחד הפרקים היפיייייייים DD:

אהבתי :) חחחח סופסוף גילו מי זה מה 3:33 , (=

CSI לנצח

New member
חחח , לא ,

כתבתי את זה ב1 בלילה , אז זה כאילו יום אח"כ. התכוונתי ליום רביעי (; כתבתי ת'תקציר אחרי שהיה הפרק כי לא הספקתי ... =\ חחח ואני בת DD:

אתמול היה ה-1? חשבתי ה-31../images/Emo6.gif

קצר כנראה
אתמול ראיתי דווקא ניו יורק בהוט, ולא ב-11, שכחתי לגמרי. ואולי תגלי לנו מי זה 3:33! שכחתי לגמרי

bep2cell

New member
../images/Emo58.gif אם אני זוכר נכון...

מי שהטריד את מאק כל העונה זה אח שלו, כי כשהם היו קטנים מאק לא ירה במישהו שגרם למוות של אח אחר שלהם, או משהו כזה

CSI לנצח

New member
../images/Emo58.gif תיקון P;

מי שהטריד את מאק זה דרו באפורד זה שהתחיל כל העונה עם סטלה שפגש אותה בחנות עתיקות... הוא הטריד אותו כי כשהם היו קטנים מאק ועוד שני אחים של דרו הסתבכו במשו ואז היה שם מישו שהתחיל להרביץ לאח הגדול של דרו מכות רצח , האח השני הצליח לזרוק למאק אקדח - שיירה במי שהרביץ לאחיו אבל מאק פחד ועד שזה שזרק לו ת'אקדח בא לקחת אותו וירה בזה שהרביץ , אח שלו מת ... O;; דרו כל הזמן צפה מהצד [ מאק לא ידע שהוא שם ] ... ואז הוא התנקם במאק והטריד אותו ורצה שמישהו קרוב אליו ימות , שהוא ירגיש מזה כי הוא יעני "גיבור " . הוא תיכנן שסטלה תמות שהיא תפתח ת'דלת ורובה שמופעל ע"י לייזר יירה בה , אבל בסוף אח שלו [ שבא לעזור להם לשכנע אותו ] פתח את הדלת ונורה . אבל הוא לא מת P; ומאק ירה לדרו ביד , הוא לא רצה להרוג אותו . וזהו DD: מקווה שזה מובן למי שלא ראה , ( = אחד הפרקים הטובים של ניורק , היה מלא אקשן XD

אההה הכל התברר!

שהוא תפס את מאק ברכבת התחתית נכון?!?! איזה פרק טוב!! ושאלה, האם דרו שלח פאזלים או שאני מתבלבלת עם עונה אחרת?

CSI לנצח

New member
חחח כן D:

פרק ממש טוב ((( = ו ... כן , הוא שלח פאזלים לא התבלבלת , פאזלים של איזה בניין [ לא זוכרת איזה ] שהובילו את מאק למקום שהיה בו ת'גופה של זה שרצח את אח שלו ... [ הוא אוציא ת'גופה מהקבר ] . P;

bep2cell

New member
נכון!...

הוא שלח את הפאזלים התלת מימדיים, וגם חתיכה מאבן כלשהי שנמצאת בבסיס של בניין שמאק גר בו או משהו כזה.. יש גם קטע שמאק נכנס לדירה ריקה ויש גופה תלויה מהתקרה ואת המשחק hangman על הקיר, והאותיות מתערבבות באפקט מגניב ויוצא שהמילה היא coward, קטע ענק

למעלה