Dear TZ

Another Brick

New member
Dear TZ

חח חמודה כתבת פה כמעט הכי הרבה הודעות :) אבל חפיף... ד``א, מספיק להתנשא, זה לא חוכמה על ילדות בגיל הזה. חוצמזה שאין לך פה מה להוכיח בכלל, אז חבל על המאמץ האינטלקטואלי שאת מנסה להפעיל פה (אצלן או אצלך) בכל מקרה... היהודים RULES :) אהה ויש דוסון! :) -מגיעעעע ליייי- מור :)

sweet_angel

New member
את לא ממש צודקת..........

כאילו רק בדבר אחד שהיהודים שולטים!!!!!!!!!!!!! אבל באמת הילדות פה בערך בגילנו (15) ואולי שנה פחות ולכל אחד יש את הזכות להביע את הדעה שלו ולכן אנחנו כאן אף אחד לא מנשא להתנשאות זה יוצא ככה כי הבנות האחרות מדברות דברים דביליים לחלוטין וטאז מדברת בהגיון..........

T.Z

New member
נכון!!!

המטרה שלי היא לא להתנשא... סתם להראות להן שהן ממש שיטחיות.... חוצמזה בת כמה את חושבת שאני?? שאני אבין? אשמח לתשובה על זה.. ואני ס``הכ מביעה דעה... שואלת שאלות הגיוניות...אולי יש משהו במה שהן אומרות...(לא נראה לי אבל שיהיה) חולה עליך סוויט אנג`ל!

Another Brick

New member
טוב, טוב

לפי מה שאת אומרת- אסור לאהוב דוגמנים/ות כי זה שיטחי בנות שאוהבות כדורגל גם כן שיטחיות לחלוטין (חלקן הגדול בכל אופן) אנשים שמתלבשים בסטייל ומטפחים את עצמם גם כן שיטחיים כי הם מתעסקים ביופי נכון שאני לא מעריכה את הלהקה הזאת בגרוש אבל בכל זאת, הם להקת בנים, התפקיד שלהם זה להיראות טוב, ובגיל שלנו האהבה מעסיקה יותר מדי, מה לעשות, אז אם יש על זה המון שירים והקצב שלהם קליט- למה לא? אני בטוחה שאת בת 15, פשוט כי את לא נשמעת יותר מזה (בלי שום כוונה להעליב) פשוט כושר הביטוי שלך גבוה יותר משל הרוב השולט פה (לצערי) אבל בשום אופן זה לא אומר שאת טובה יותר (וד``א, את כן מתנשאת) ולסיום... נוסיף עוד בחור ששולט- מר גפן בכבודו ובעצמו. גבררררר!! מורי - בלי כוונות רעות

T.Z

New member
לא אמרתי שום דבר בכיוון.

אז ככה. אין קשר בין מה שאני אמרתי למה שאת אמרת. אני לא מוצאת שום הגיון בלאהוב להקות פלסטיק. הדרך שהן מציגות את זה הוא שיטחי. מעניין למה התעלמת מהשאלה שלי לגילך...את מתביישת או משהו? אני בטוחה שאת בת 14 כי את לא נשמעת יותר. אם יש לך בעייה עם כושר ביטוי...אין לי כבר מה להגיד. ונוסיף- אל תדברי איתי על להתנשא. כי משום מה את חושבת שאת מלכת העולם ואת לא.. עוד לא הבנתי איך החלטת שאני מתנשאת? מה הביא אותך למסקנה? לא הבנתי למה מאמץ אנטלקטואלי לעצמי? אשמח אם תאירי את עיניי.. ואחרון- לא אמרתי. וגם לא רמזתי ולא התכוונתי שאני טובה יותר ממישהו אז אל תכניסי לי מילים לפה כדי שתיראי חכמה (וד``א- את מ-א-ו-ד מתנשאת...) בלי כוונות רעות גם כן TZ

או קיי אז ככה...

היהודים באמת ענקים... אבל אין פשוט אין !!! דבר יותר מדהים מוכשר ענק שר מהמם מ אביב גפן !!!!!!!!!!!!! חה חשבתם שאני אגיד ווסטלייף אבל לאאא א א א א אביב גפן שולט יאלה תעברו לפורום רוק :) זהו עזבו מאוחר כבר השעה שלי הגיעה...

למעלה