Dona do pedaco

רjת

Member
איך בא לי שהטלנובלה הזאת תגיע אלינו. הלוואי ותחליף את לילה וג'מיל.

לא יודעת מה תגיע במקומה אבל ויוה ענו לי שברזילאית חדשה תגיע במקומה.

Sweet-Diva-Régis-Reynaldo-Gianechini-and-Maria-Juliana-Paes-.-Credit_Globo_Raquel-CunhaFEAT.jpg

נערך לאחרונה ב:

elall

Member
מנהל
לא pecado (כמו חטא)
Pedaco=חלקת אדמה/חתיכה, Dona de pedaco "בעלת החתיכה" וכנראה איזשהו ביטוי "בעלת חלקה" או כאן גם עם משמעות נוספת כי היא אופה ובעלת חנות עוגות.
אני בטוחה שהיא תגיע לפה, אין מצב שויוה מפספסים טלנובלה בכיכובן של ז'וליאנה פאייס ופאולה אוליביירה, אבל לא בטוחה אם זה היה עכשיו, כי יש עכשיו כבר שידור חוזר של "הכוח לאהוב" בכיכובן של שתיהן, לא ברור כמה הם ירצו לשים את שתי טלנובלות שלהן במקביל.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא pecado (כמו חטא)
Pedaco=חלקת אדמה/חתיכה, Dona de pedaco "בעלת החתיכה" וכנראה איזשהו ביטוי "בעלת חלקה" או כאן גם עם משמעות נוספת כי היא אופה ובעלת חנות עוגות.
אני בטוחה שהיא תגיע לפה, אין מצב שויוה מפספסים טלנובלה בכיכובן של ז'וליאנה פאייס ופאולה אוליביירה, אבל לא בטוחה אם זה היה עכשיו, כי יש עכשיו כבר שידור חוזר של "הכוח לאהוב" בכיכובן של שתיהן, לא ברור כמה הם ירצו לשים את שתי טלנובלות שלהן במקביל.
הכוח לאהוב נגמר 16 פרקים אחרי ליילה וג'מיל, לא יודע עד כמה שלוש שבועות ויום זה קריטי בשבילם במיוחד כשמדובר בשידור חוזר, מצד שני יש גם גרסאות בילאומיות קצרות כמו ליילה וג'מיל 90 פרקים בלבד והם בהחלט יכולים לשים ברזילאית קצרה בין לבין.

elall

Member
מנהל
הכוח לאהוב נגמר 16 פרקים אחרי ליילה וג'מיל, לא יודע עד כמה שלוש שבועות ויום זה קריטי בשבילם במיוחד כשמדובר בשידור חוזר, מצד שני יש גם גרסאות בילאומיות קצרות כמו ליילה וג'מיל 90 פרקים בלבד והם בהחלט יכולים לשים ברזילאית קצרה בין לבין.
אני חושבת אולי "הזמן לאהוב" התקופתית, שהיא אמנם די ישנה מ2017, אבל זה 90 פרקים בגרסה בינלאומית וזה בכיכובו של השחקן שמשחק עכשיו חוסיין בליילה וג'מיל.

רjת

Member
לא pecado (כמו חטא)
כן. ויוה די מתלהבים מג'וליאנה פאייס

למעלה