drop shipping

shushd

New member
drop shipping

שלום לכולם, אני מעוניינת להתחיל עסק של DROP SHIPPING כאשר הבסיס דווקא בארץ, מכיוון שבארץ הנושא עדיין לא כל כך מפותח, הייתי רוצה לשמוע מכם האם אתם יכולים לתת לי יותר מידע, אני יודעת שהאינטרנט מלא מידע והצעות, אך איך אפשר לסנן את הלא אמינים שמביניהם? איך יוצרים קשר עם חברות DROP SHIPPERS?

דוט ביז

New member
Drop Shipping of what?

אולי יעזור אם תסבירי מה בדיוק את מתכוונת לעשות, לא בטוח שאת משתמשת במונח נכון. דרופ שיפינג זה מונח שמשמעותו משלוח של סחורה ישירות ליעד הלקוח הסופי כאשר מי שהזמין את הסחורה (באופן ישיר) הוא "מתווך" - ריסלר. למשל, אם אני מזמינה פריט מסויים מחנות A, והם קונים את הפריט אצל ספק X - אם ספק X ישלח ישירות אלי את הסחורה, זה נקרא דרופ שיפינג. עכשיו אם תסבירי מה כוונתך אולי אוכל לעזור. מה זאת אומרת חברות דרופ שיפינג? כמעט כל ספק מוכן לעשות דרופ שיפינג. כל חברת שיפינג תשלח לאן שתגידי לה, השאלה לא ברורה.

shushd

New member
drop shipping

לזה בדיוק התכוונתי, השאלה שלי היא איך מגיעים לחברות אמינות שאני מבינה שהן או יצרניות או הולסלרים, אני לא בטוחה שכל ספק מוכן לעשות דרופ שיפינג ישירות ללקוח שלי ולשים על הקופסא את שם החנות שלי ועדיין לתת לי כמוכר מחיר הולסייל, מכיוון שמדובר בהזמנה אחת כל פעם, ואני לא מתכוונת לחברת שיפינג. מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי .

AF MIKAN

New member
דרופ שיפינג?זה קבוצת כדורגל גרמנית?

אני אישית לא הבנתי.. מצד שני אני בדרך כלל לא מבין!

למעלה