dude, what are you reading? פאנארט וולי ודיק

ahrua192

New member
dude, what are you reading? פאנארט וולי ודיק

אוקיי, אז שוטטתי לי בדוויאנטארט ומצאתי את הפלא שנקרא בסיסים! אינני יודעת לצייר כל כך, ובטח שבטח לא במחשב XD
אז השתמשתי בבסיס הזה והדבר הראשון שהעלה לי לראש כשראיתי אותו זה וולי חסר סבלנות רוצה לראות מה חברו הטוב ביותר קורא XP
יכול להיות ברומאנס או סלאש ואמ.. כן, השיער יצא חרא. שזה פחות או יותר כל מה שאני עשיתי בציור הזה XD
למרות שtbh אפילו סתם לצבוע את הגוף בצבע הנכון עם הצללים והחולצה ופאק, זה קשה הרבה יותר משחשבתיXD לקח לי נראלי שעתיים-שלוש ואני עדיין לא מרוצה מהתוצאה X3
ואממ וול, אין לי מושג איך עושים דברים כאלו ואין לי תוכנות משוכללות אז זה נעשה בצייר XD

ahrua192

New member
אם כבר P:

טוב, הפעם השתמשתי בבסיס של מישהי אחרת, בסיס של שתי בנות '-'
אז כן, הם קצת נשיים X3
פה זה לגמרי בירדפלאש, ונראלי הגיוני כזה שדיק יהיה עם ביטחון יותר ויפתיע את וולי המסמיק X3
נראלי יצא טיפה יותר טוב D:

noyrov

New member

אבל דיק נורא חיוור, אני הייתי עושה לו עור יותר כהה (מוצא צועני וזה)

הפרצוף של וולי מושלם!

ahrua192

New member
XDD את לגמרי צודקת

בהתחלה מישומה היה לי בראש שדיק נורא חיוור אז בכוונה עשיתי אותו יותר בהיר
במבט לאחור חשבתי שבעצם וולי ג'ינג'י ודיק צועני וזה היה די מפגר מצידי XDD
אבל לא היה לי כבר כח לשנות כי צבע העור היה הדבר הראשון שעשיתי וזה גם לקח זמן ובע
פעם הבאה XD
ותודה! D:
למרות שפרצוף שלו לא עשיתי יותר מידי חוץ מלצבוע את העיניים בירוק, לצבוע את הסומק באדום (שניהם, במקום ורוד'-') ולהוסיף נמשים XP

noyrov

New member
אולי בגלל טים

טים הוא הרובין החיוור...

בכל מקרה מקסים!

ahrua192

New member
אני די בטוחה שזו לא הסיבה X3

בטח קראתי יותר מידי פאנפיקים מטעים שהיה כתוב בהם שהוא חיוור ונכנס לי לראש, ועד שקלטתי לא היה לי כח לשנות X3
טימוש *_*
אני הולכת לקרוא לבן שלי טים. ברצינות, אני פשוט רוצה שטים יהיה הבן שלי, הוא ילד כזה טוב*_*
אם את אוהבת את טים תקראי את ההמלצה שלי בהמלצות למטה, באמת מעביר כל כך טוב את הorigin של טים*_*
ושוב תודה D:

noyrov

New member

איך לא שמתי לב להמלצה הזאת עד עכשיו!

זה נראה מדהים, אני הולכת לקרוא את זה עכשיו. תודה!

ahrua192

New member
יאי! DDD:

זה היה כל כך טוב עד שהרגשתי רע לא לחלוק את זה עם שאר העולם XD
באמת, זה כל כך...
אין לי מילים XD
והיי, כשתסיימי אני אהיה פה לחפירות DDDDDD:
אוקיי, לא בטוח כי אני הולכת עוד מעט, אבל את תמיד מוזמנת לחפור לי D: (בטח שעל פאנדומים שאני אוהבת *_* )

Grim Sister

New member
זה מקסים

אבל עצה קטנה שלי, עדיף תמיד לצייר ולסרוק. אם הקובץ כבד מדי תעלי לDA או לשיתוף קבצים ותכניסי קישור.
חוץ מזה, זה עבודה מצוינת ביחס לצייר

ahrua192

New member
תודה D:

ומה יהיה ההבדל? כלומר.. הקובץ נכנס והכל.. לא נראלי שהאיכות תהיה יותר טובה XP

Grim Sister

New member
בעיקרון אין הבדל

ההבדל היחיד הוא שאת יכולה לצייר דמויות איך שמתחשק לך ולא להיות מחויבת למודם ודוגמא מסוימים

ahrua192

New member
אההההה XD

לגמרי לא הבנתי אותך
מישומה הבנתי שהתכוונת שאני אדפיס את הציור מצייר ואסרוק אותו או אעלה אותו לDA וזה נשמע לי ממש חסר פואטנה XD

כל הקטע בבסיס זה שזה אממ יפה XD
סתם נתקלתי בזה והחלטתי לנסות P:
בד"כ אני מציירת עם עפרונות צבעוניים ואז מצלמת עם הטלפון^^
יש לי כמה ציורים, אבל אני קצת מתעצלת להעלות אותם X3
משהו של הארי פוטר וחג המולד, וגם משהו עם פרסבת' וקריסמס ואממ לא זוכרת XD
אבל פרשתי מאומנות אז יש פחות סיכוי שאני אשב על התחת ואצייר

(אין לי מושג מה כתבתי עכשיו כי אני מדברת עם אנשים בסקייפ וזה באנגלית וממש קשה להקשיב באנגלית ולכתוב בעברית ו.. זה לא עובד O.ם )

למעלה